iPhone 2.0 atbalstīs HSPA+ (42Mbps)?

Internetā cirkulē neapstiprināta informācija, ka nākamās paaudzes iPhone atbalstīs HSPA+ protokolu, kas nodrošina datu pārraides ātrumu 42 Mbps lejupātrumu (Tas sanāk 5 megabaiti sekundē… DVD kvalitātes filma varēs atskriet reālā laikā) un 22Mbps augšupielādi (mierīgi var darbināt vidēji populāru webserveri uz sava telefona).

Lai Jums būtu jautrāks prāts, varu pačukstēt vienu Latviešu baumu, ka Bites tīkls (Ericsson ražojums) ir viegli (softiski) upgreidojams uz šo standartu… LMT un Tele 2 būs grūtāk. Bites tīkls jau šodien atbalsta 7,2 Mbps… tikai trūkst iekārtu, kas to var paņemt pretī. Ideja portatīvo ražotājiem – iebūvējiet normālus 3G modemus jau datoros… atliek ielikt SIM karti un viss notiek! 🙂 Un ņemot vērā, ka Bite ir diezgan draudzīga ar Vodafone kā arī Vodafone ir ieguvusi tiesības izplatīt iPhone daudzās valstīs, tad manuprāt nav vairs tālu tā diena, kad Latvijā varēs legāli nopirkt iPhone 2.0 ar pilnu tehnisko atbalstu (visual voicemail, superātrais 3G, uz torņu attālumiem balstīta lokācijas noteikšana, kvalitatīvas kartes ar ēstuvēm un restorāniem un benzīntankiem… un vēl daudzas jaukas lietas). Jaukie gaidīšanas svētki ar katru dienu kļūst aizvien aizraujošāki.

Lai nu kā, Apple vienmēr ir pamanījusies pārsteikt savus cienītājus ar kaut ko jaunu un tehnoloģiski progresīvu… vai tas būtu super augstas izšķirtspējas foto iekš telefona vai superātrs internets vai arī pārsteidzoši viegls veids kā tikt pie satura caur savu mobilo iekārtu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.