Artūr Medni – izbeidz vienreiz!

Šodien kārtējo reizi saņēmu SPAM no Artūra Medņa. Lai nu kā, bet šķiet viņa nekaunībai patiešām nav robežu. Es nēesmu parakstījies uz nekādiem viņa spamiem un listēm.

Sāksim no sākuma… saņēmu šādu e-pastu:

Spams kā jau spams… ar adresēm, kas ir ar unikājaliem kodiem, lai varētu pētīt aktivitāšu statistiku – viņš zinās cik reizes un kurš tieši lietotājs ir klikšķinājis uz tām saitēm. tāpat šķiet interesanta pēdējā frāze: “Tu mums esi kā labs draugs” 🙂 un to viņš man atsūta… ha ha…

Ievērojiet, ka nu jau viņš ir labojies un ir pievienojis arī atrakstīšanās funkciju… taču uzklikšķinot uz tās ieraugāt šādu ziņu:

Ne uz ko es nēesmu pie viņa parakstījies… Bet nu no viņa mēsliem vajadzētu tomēr atrīvoties… Protams es godprātīgi ieķeksēju uz abām listēm un spiežu uz vienīgās pogas ” Unsubscribe” taču tad parādās sekojošs paziņojums:

Tā vietā, lai atrakstītu, viņš ņēma un mani pierakstīja… Tad protams es vēlreiz uzmanīgi izlasu viņa teikto un redzu, ka ir JĀIZKLIKŠĶINA, lai atrakstītos… (vakars, nogurums… tā vot sanāk)

Nu tad izskatās, ka pēc izklikšķināšanas tomēr no MadMimi datubāzes esmu dzēsts… bet vai no Medņa bāzes izdzēsos? diezin vai… Laikam gaidām nākamo Medņa eksperimentu ar kārtējo jauno online spammeru servisu.

Tiem kas nezina, ko dara MadMimi:

Mad Mimi shows the viewing and clicking behavior of your mail recipients in real time! Plus Mimi stores every metric imaginable so that you can modify your marketing approach to improve results.

Principā šāds gājiens vairāk izskatās pēc e-pastu adrešu verifikācijas gājiena. To parasti dara spammeri, lai varētu vēlāk par naudu notirgot “kvalitatīvāku” mūsu adrešu bāzi. Tāpat Mednis izsekos visu adresātu uzvedību reālā laikā… Principā man ir dažu jautājumi Mednim:

1. Kas tev ļāva sūtīt spam uz manu e-pastu?

2. Kas tev ļāva nodot manu e-pasta adresi 3šām pusēm (attiecīgi madmini.com servisam)?

3. Ar kādām tiesībām tu māni cilvēkus ar viltus atrakstīšanās iespēju?

PS

Ja ir kāds jurists ar brīvo laiku un vēlmi papurināt Latvijas SPAMMEri, tad droši piesakies…

PSS

Protams, ka tava e-pasta adrese tiks noreportēta kā SPAM. Pateicības nevajag!

78 domas par “Artūr Medni – izbeidz vienreiz!

 1. arča ir absolūtais lunis. kad viņam blogā prasa, kad beigsies viņa spamošana (bez rupjībām), tad viņš komentāru izdzēš un tad visādos barcampos aicina uz diskusiju :DD
  arča izmanto ļoti lētas metodes, lai spodrinātu savus projektus, savu vārdu, bet rezultātā, viņš panāk tieši pretējo, cilvēki sāk viņu ienīst.

 2. rrRrrr, man arī atnāca. Pirmo reizi no Artūra… Laigan nekāds sakars ar viņu nekad nav bijis un nekur neesmu rakstījies.
  Iekrita gan Junk mailā, jo inboxā nāk tikai maili no apstiprinātām adresēm.
  Bet nu regulāri pārbaudu vai nav kas derīgs arī iekritis…

  Artūr – liec mani mierā!!!

 3. Vīgant, tas ir viss? Vakar bez maz sensāciju solīji… Kad Arturs man atsūtīja pirmo meilu, atrakstījos, vēl pašam Artūram pajautāju, kāpēc tā ir jādara un saņēmu no viņa atvainošanos. Kas patīkami. Vienkārši paņēmu un atrakstījos.

  bet vispār – glups tu Vigant esi gan. šitā ņemties un dēļ kā.. nu neesi tu trūblogeris, nu neveido tu nekādu blogosfēru un nekādus nerakstītos likumus tu arī neveido. viena pile jūrā. vairāk nekas bļē.

 4. Izskatās ka Vigantam skauž. Arī man katru dienu kāds atsūta piedāvājumus uz kuriem neesmu pieteicies, bet tajos nav iespējams atteikties. Cik lasīju pie Artūra tad Vigants pat neatteicās no šīs listes kad iepriekš saņēma vēstuli, bet te viņš raksta ka tādas iespējas nav bijis. Vajag uzmanīgāk paskatīties citreiz.

 5. ienacu apskatities ko blogosferas likumu izdevejs ir uzdrukajis. vigant tu esi lets, zemisks cilveks, kas dzenas pec popularitates un tapec censas piesieties tam, kam nav kur piesieties. palasot komentarus ari redzu ka tevi tauta nemil. padoma kapec tas ta ir.

 6. Kungi un dāmas: Nu arī jūsu viedokļi tiks respektēti un netiks dzēsti… tāpat kā ikviens cits komentārs, atskaitot ASKIMET bloķēto spamu.

  Atzīšos, ka tas ko es augstāk esmu publicējis ir nedaudz modificēts pēc vakardienas diskusijas ar Artūru Medni un ir izveidots nedaudz mazāk uzbrūkošs. Tāpat šis ir pirmais raksts par Artūru manā blogā un tika izveidots jo es patiešām uztraucos par to, ka cilvēki izplata citu ļaužu e-pasta adreses pa labi un pa kreisi.

  Man ir tiesības uz viedokli, tāpat kā jums ir tiesības nepiekrist. Tā ir normāla demokrātija un vārda brīvība.
  Neuzskatu se nedz par komercblogeri, nedz trūblogeri…. es vienkārši blogeris, kas raksta par to kas mani uztrauc.

  Tiem, kas nespēj sadzīvot ar to, ka pastāv arī savādāki viedokļi – fine! dzīvojiet tajā pasaulē, kur visi domā vienādi, raksta par vienu un to pašu un ēd no mārketinga cilvēku karotītes.

  Pirms nodēvējiet mani par Blogu likumu rakstītāju labāk atbildiet uz jautājumu: Kas ir blogs?

 7. Ņempot vērā, ka es nesaņemu nekādus ienākumus no šī bloga (un neplānoju), tad man nav nepieciešamība “dzīt augšā” statistiku…. man nevienam nekas nav jāpierāda. Man ir prieks, ka Tu esi iegriezies, izlasījis un padomājis par savu nostāju.

 8. Blogs ir fizisku personu vai nekomerciālu organizāciju tīmekļa vietne, kurā tiek vākta informācija par noteiktu tematu vai tematu kopu, to regulāri atjauninot. Informāciju emuāros var rakstīt pats vietnes īpašnieks, to var pārrakstīt no citām vietnēm, informāciju var piegādāt arī citi emuāru lietotāji, veidojot komentārus un diskutējot par attiecīgajiem tematiem.

 9. Tikai Taustiņklabeklis zin, kas ir blogs 🙂

  Vispār jau neko negribu teikt, pats mēdzu šitā paplēsties ar kādu. Tomēr jocīgi šķiet, ka pēc vakardienas sarunas Medņa blogā Tu tomēr šo rakstu publicēji.

  Jā, ir jocīgi, ka Arturs izsūta pastus neprasot vai vēlos to saņemt. Tomēr labi, ka te bija iespēja atrakstīties, ko izdarīju uzreiz kā saņēmu pirmo meilu.

  Ja viņš spītīgi neļautu atrakstīties, tad gan tas būtu super-stulbi-jocīgi.

  Un vispār paceļam glāzes par BMX braucēju! Tas taču ir daudz foršāk kā plēsties te savā starpā 🙂

 10. Manuprāt blogs ir sajaukums starp dienasgrāmatu, diskusiju vietu un viedokļu paušanu. Blogs atjaunojas bieži un tā galvenā atšķirīgā īpašība ir autora subjektīvisms un personiskums (autors uz lietām skatās no sava redzes loka un ar saviem aizspriedumiem un pieredzi). Tieši komentāru, rakstu un viedokļu patiesa pasniegšana arī rada bloga maģisko atšķirību.

  Blogs sākotnēji radās kā vieta kur žurnālisti varēja atļauties būt tādi kādi viņi ir un paust savu personīgo viedokli. Tautai tas iepatikās. Blogs tāpat ļauj ikvienam interneta lietotājam pašam kļūt par minižurnālistu tādējādi paužot savu viedokli. Lasītāji lasa un komentē, pielabo, norāda uz vērā neņemtiem viedokļu aspektiem.

  Citas alternatīvas:
  1. Ja tu gribi viekārši kaut ko publicēt bez komentēšanas iespējām, tad tu veido parastu mājas lapu.
  2. Ja tu gribi piesaistīt lielas auditorijas pārpublicējot informāciju no citiem avotiem lai vienlaicīgi ar reklāmas palīdzību pelnītu naudu, tad tu veido portālu.
  3. Ja tu veido diskusiju vietu (kā autors neieliekot faktiski jaunu saturu) tad tu veido forumu.
  4. Interesants modelis ir arī Twitter… principā vieta kur vienkārši rakstīt da jebko.

 11. T-Klabekli: nu ko lai dara, ka man tāds raksturs – pēc noklusējuma nepiekrist masu viedoklim… vot arī pa dzīvi tā vienmēr ar savu atšķirīgo viedokli arī staigāju mēģinādams parādīt lietas no cita skatu punkta. Rakstu publicēju, jo uzskatu, ka neko nekorektu nedaru. Es neizplatu nepatiesību, es neapmeloju nevienu… saglabāju maksimāli daudz izejošās informācijas (bildes) kā arī patiešām precīzi aprakstīju ar manis paša sajūtas ejot procesam cauri.
  Citam var šķist, ka piesienos pie sīkumiem. Iespējams! Bet, ja par šiem jautājumiem sabiedrība nediskutēs, tad nonāksim pie tā, ka fntastisku instrumentu – blogu, piesārņos reklāmdevēji un nopirkti ieraksti/viedokļi/kritika. Tad mēs būsim tieši tur pat kur bijām ar vecajiem mēdijiem – vissas lietas tiek apskatītas tikai no vienas puses – īpašnieku, reklāmdevēju, valdības perspektīvas.

  Riteņbraucēji reāli malači! Visi viņi ir malači… ne tikai medaļnieks.

 12. viagrant, ej tu ieskrieties! runa te kaa tads 15 gadis vidusskolas tineidzeris kas ari velas atskirties nom kopejas masas, kas uzskata sevi paraku par masam, krutaku par visiem parejiem. ja tu doma preteji masam, drosi vien uzskati ka musu valsti vis ir kartiba un ir ekonomiska augsupeja un gruzija nenotiek kars, tikai gruzini apspiez krievus. un ta ka visi doma ka tu esi idiots tad tu par spiti visiem doma preteji ari saja jautajuma, par to esmu parliecinats.

 13. cienījamā kaka. Šādu versiju savam vārdam es nēesmu dzirdēji, bet pieņemu, ka vienkārši kļūdījies rakstot… Nekas – pēc lielāka trenniņa, iespējams rakstīt prasme uzlabosies. Spriežot pēc Jūsu IP adreses tas pats… līdz ar to kritika nāk no viena avota, kas izliekas par vairākiem cilvēkiem un vienkārši nekonstruktīvi kritizē. tā ir vājuma pazīme.

  Kakas daudzās sejas (no viena un tā paša IP ):
  —————————–
  kirpit Teica:
  2008, 22. Augusts plkst. 12:59

  ienacu apskatities ko blogosferas likumu izdevejs ir uzdrukajis. vigant tu esi lets, zemisks cilveks, kas dzenas pec popularitates un tapec censas piesieties tam, kam nav kur piesieties. palasot komentarus ari redzu ka tevi tauta nemil. padoma kapec tas ta ir.
  ———————————–

  Uvis |

  Izskatās ka Vigantam skauž. Arī man katru dienu kāds atsūta piedāvājumus uz kuriem neesmu pieteicies, bet tajos nav iespējams atteikties. Cik lasīju pie Artūra tad Vigants pat neatteicās no šīs listes kad iepriekš saņēma vēstuli, bet te viņš raksta ka tādas iespējas nav bijis. Vajag uzmanīgāk paskatīties citreiz.

  ———————–
  austra
  |

  Man arī aizgāja uz mēstuļu kasti Artūra meils, uzspiedu No Spam. Stulbi būtu ja ir kāds par tēmu meils un to nesaņemt.
  ————————-

 14. es nēesmu likumu rakstitājs… blogiem nav likumu pēc būtības. Taču ņemot vērā dažus blogu formulējumus tad ir dažas lietas ko vajadzētu ievērot, lai blogi kā izpausmes veids nepazustu un nekļūtu līdzīgs citiem izpausmes veidiem.

  šis ir vienīgai ieraksts par Artūru. Esmu citos blogos komentējis par šo tēmu, bet nekad nēesmu rakstījis. Nedomāju, ka tuvākajā laikā būs nepieciešamība rakstīt atkal.

 15. Tu pārmet rakstītprasmi citiem, taču man derdzās tas, kā Tu raksti vārdu “neesmu”. Ilgi esmu vienkārši nepiesējies pie gramatikas, taču ja citiem aizrādam, tad skatāmies arī uz sevi.
  P.S. Ja vēlies, meklē kļūdas arī man. Visticamāk tādas manis rakstītajos tekstos ir.

 16. Jeremy:
  tā ir personas informācija.
  Ja pie epasta lauka parasti ir pierakstīts, ka tas netiks izpausts trešajām personām, tad IP adreses gadījumā tas ir kārtējais nerakstītais (un iespējams pat rakstītais) likums, ka to nedrīkst darīt. Tādā veidā var tikai panākt to, ka lasītāji šai vietnei vairs neuzticas.

  IP adrese gluži kā parastā adrese ir mana personas informācija, kuru bez saskaņošanas nedrīkst izpaust.

 17. Taustiņklabekli – tā ir blogosfēras karma un diņķis reizē, lol. Es vēlējos teikt to: ir diezgan smieklīgi, ka ieraksta autors cīnās pret mēstulēm (realy? man šķiet ka Medni drīzāk) bet pats savukārt publisko info, kam nebūtu jābūt pieejamam trešajām personām.

  “E-pasts(netiks publiskots) (nepieciešams)” ir laikam tikai tukšs solījums, haha. Diezgan bēdīgi.

  A par IP – pamēģini no kāda cita pc uz savējo “pašaut” ar LOIC. Iesaku UDP.

 18. SkaKri: tieši šāda pati informācija ir arī citos blogos… tai skaitā Medņa, un tas netraucē viņam mūsu e-pasta adreses atdot interneta mārketinga servisam… Tāpat man ir aizdomas, ka visas 3 tās e-pasta adreses ir izdomātas…

 19. Eiropas Savienības līmenī joprojām turpinās diskusijas par jautājumu, vai IP adreses ir uzskatāmas par privātiem datiem, uz kuriem attiecīnāmi noteikumi par datu aizsardzību. ASV IP adreses netiek traktētas kā privāti dati, tāpat arī Francijā, Anglijā, Austrijā un vairākās citās ES valstīs.

  Visi Latvijā spēkā esošie normatīvie akti, kas nosaka datu aizsardzību elektroniskajā vidē, ir attiecināmi vienīgi uz interneta pakalpojumu sniedzējiem. Fizisko personu datu aizsardzības likums neuzliek man kā privātpersonai absolūti nekādus pienākumus saistībā ar informāciju, kuru indivīds, apmeklējot manu interneta resursu, nosūtot e-pastu vai kā savādāk brīvprātīgi nodod manā rīcībā, tai skaitā informāciju par savu IP adresi.

  Varam diskutēt par šādas informācijas publiskošanas ētiiskumu, taču, galu galā, neba jau prieka pēc es tās adreses publiskošu, bet tādēļ, ka kāds būs manā resursā sastrādājis cūcības.

 20. Es tā nesapratu arī – vai tas, ka Mednis piedāvā vietas savā auto un aizvest bez maksas cilvēkus uz Liepāju ir kāds noziegums? Vel nemeklēju Viganta blogā vai viņš kaut reizi ir ko brīvprātīgi ziedojis vai palīdzējis kāda. Tādi tikai zina kā nodirst un neko paši nedara lietas laba. Pretīgs tipiņš.

 21. Jāni (nu jau no slavenās IP adreses), izbeidz izlikties, par baru, kam nepatīk Vigants… un tavai zināšania, vakardien kā reiz ziedoju līdzekļus iekš ziedot.lv, tikai manu vārdu tu tur neatradīsi, jo ziedošana ir došanas proces un tas sagādā prieku… bez jelkādiem merkantīliem nodomiem.

 22. Ģirt: tiesa, adresi var atrast internetā… Bet šeit iet runa par gadījumu kad persona X paņem manu e-pasta adresi un iedod to personai Y, lai gūtu personīgu labumu.

  Ja es tagad uzzinu tavu e-pasta adresi un salieku visādās spamlistēs… vai būsi laimīgs?

  A kas nākamais? Ja es tagad paņemu tavu telefona nummuru un ietdodu mobilā mārketinga firmām lai tev nakts vidū reklāmas SMS sūta?

  Kurā brīdi tas apstāsies?

 23. Savā ziņā, Vigant, Tu esi publicējis savu e-pasta adresi blogā ar norādi “kontaktiem”.

  Turklāt, MadMimi ir rīks, ar kuru tika izsūtīts pasts – faktiski kā e-pasta klients, tik pat labi kā Gmail vai Inbox utml.

  Tātad, tā vispusīgi skatoties nav nekādas starpības vai e-pasts tiek Tev atsūtīts no Gmail vai MadMimi. Citādā gadījumā arī Tava e-pasta iekļaušana manā Gmail adrešu grāmatiņā var tikt uzskatīta par “informācijas nodošana trešajai personai”.

  Es nevienu neaizstāvu, tikai man tā pat kā Vigantam patīk raudzīties uz lietām no dažādiem skatu punktiem 🙂

 24. “tas netraucē viņam mūsu e-pasta adreses atdot interneta mārketinga servisam…”
  Mad Mimi ir rīks, tūlis e-pasta kampaņu veikšanai (jebšu e-mail marketing, jeb vienkārši masveida vēstuļu izstūtīšanai un trackošanai) kuru Mednis izmantoja. Kāda, bļa, trešā persona, Vīgant? Tikpat labi Mednis varēja manuāli sūtīt no savas Gmail, Inbox, vai Mail.ru kastītes – tādā gadījumā Gmail, Inbox vai Mail.ru, atbilstoši, būtu tā trešā persona.
  Donors.

 25. Sacepāties jau nu gan te ne pa jokam… Kā jau minēju iepriekš – katram ir tiesības uz viedokli un es to respektēju. MadMimi visas e-pasta adreseses ko tu izmanto mārketinga kampaņām patur arī pie sevis… tādā veidā uzkrājot milzīgu datubāzi, ko savukārt izmantot citiem mārketinga mērķiem bez tavas atļaujas. Tāka – jā, adrese tika iedota 3šai pusei.

  Man pie šī jautājuma vair nav ko piebilst.

 26. Vigant, man gan vēl pie šī jautājuma ir ko piebilst. Tikpat labi Tavu e-pastu visādās spamlistēs (kā Tu sacīji) var salikt Juris, Pēteris, Ģirts, Ainārs, Jānis vai Edgars. Un Tu pat to nevarēsi uzzināt, kurš īsti tas bija. Come on!

 27. Vigant, reāls ieteikums – tava e-pasta satura kvalitāte ir atkarīga no e-mail provaidera un paša pielietojuma – man dienā ienāk max 1 spam vēstule, pārējās paliek iekš skvīrelmeila, kam spamlists tiek updeitots ļoti regulāri vairākus gadus … + jebkurš meils, ko es uzskatu par spam, tiek bloķēts arī visā sistēmā. Tā kā man tava problēma nešķiet aktuāla.

  Par tām IP adresēm. Ko tu reāli iesāksi ar pliku IP adresi? Nu nemaina tas lietas būtību – tad jau tādi servisi kā mirc, utt, būtu pārāk bīstami lietošanai.

 28. Reizi pa reizei parādās raksti, kuros var iepazīt katru blogsfēras darboni no citas puses, nereti dumjās.

  Nekad neesmu bijis pārsteigts par onkuli, kurš izrādās arvien trulāks un trulāks. Tāda tukšpaurība, ka tik turies! Taisās par žurnālistu, bet skraida ar tukšiem apgalvojumiem, pirms tam neveicot nekādus pētījumus. Bet tas jau analogi ar mūsu politiķiem un deputātiem, kuru darbi neattaisno kvalitātes latiņu, tādēļ saprotams – aug jaunā paaudze pēc valstvīru parauga. Labi vismaz, ka to pamana un vairāk vai mazāk norāda arī citi, piemēram, Jeremy. Kā sacīt jāsaka, žetons Tev, senais biedrs.

  Un tie pseidodemagogi, kuri dzīvo iedomu pasaulē par Vīganta adreses nonākšanas cēloņiem “spamlistēs”, nav mazāk truli.

  Vīgantam ir visas tiesības izteikt savas emocijas, tas ir, dusmas un sašutumu. Mednis ar savām mēstulēm nav nekāds paipuisītis.

  Ja mēs mazliet paironizējam, tad man ticamāka versija šķiet tā, ka nevis Vīgantam kaut kas “skauž” (jo kā gan var skaust būt mēstuļu izsūtītāja postenī, ko pats zākā), bet drīzāk tā, ka tiem, kas lej šos absurdos “argumentus”, gribas ieziepēties kādam punta jaunskungam. Bet atgriežoties ar nopietnību:

  Tiem, kuri rej Vīgantam virsū un priecājas par savām saņemtajām mēstulēm, iesaku publicēt savas e-pasta adreses, lai tie, kuri neatbalsta surogātpastu, varētu tās pārsūtīt mēstuļu mīļotājiem.

  Cīņā ar surogātpastu ir divas iespējas – samierināties vai cīnīties. Tie, kas samierinās, izvēlas vieglāko ceļo – padoties. Neuzspiediet citiem savu vājumu!

 29. vigant kapec tu doma ka mailmini izmantos tos e-pastus spamiem? viniem tas cik saprotu ir maksas serviss un ja tas naktu gaisma tad viniem butu lielaki zaudejumi neka labuma tu tacu to saproti.
  vispar piekritu vairakumam ka vigans vainu dzenas pec apmeklejuma un letas popularitates vai ari pats neko nav sasniedzis vai devis sevis daudzinatajai blogosferai un tapec censas noniecinat citus. gan jau ka sekos nakosie raksti par citiem. tas neies cauri, vigant. izbeidz pats iphone karali.

 30. Par IP:

  http://www.dvi.gov.lv/jaunumi/read.php?c=&id=1213799414.9.3.3

  Diskusijas kontekstā darba grupa ir izvērtējusi Direktīvas grozījumu priekšlikumā norādīto jautājumu – vai intertīkla protokola adreses (IP adreses) var uzskatīt par personas datiem? Darba grupa uzsver, ka lielākoties lietas, kuras saistītas ar intertīkla adreses noteikšanu, ir pieejami nepieciešamie dati IP adreses lietotāja identificēšanai, līdz ar to intertīkla protokola adreses ir uzskatāmas par personas datiem.

 31. Netīrās veļas publiska mazgāšana ir vienkārši nožēlojama. Ir tik daudz kas svarīgāks, interesantāks, par ko var rakstīt.
  A bet nē, latvietim otrais latvietis taču ir jāapēd 🙂

  Tā tiekšanās te kaut ko formulēt vai definēt ir vēl smieklīgāka :))

  Es teiktu – take it easy!

  Kas ir blogs… Kas ir blogosfēra… Jāievēro likumi… blablabla…

  Viss ir vienkārši – blogs ir konkrētā cilvēka vai cilvēku, kas to veido, sajūtas un viss… nekādi likumi, nekādi formulējumi. Un kā viņam/-iem ar to blogu veicas ir tīri tehnikas un meistarības jautājums. Un ko viņi tur tajā blogā dara, tas ir stratēģijas jautājums.

  Ziniet krievu teicienu “budj poprosce i narod k tebe podtanetsa”… ? Vot tā!

 32. Sensenmans: Kāda jēga izdzēst? Ja reiz kāds ir gribējis ko tādu pateikt, tad viņš to ir arī pateicis…

  es katrā ziņā nedzēšu un neboķēju, lai gan vienā brīdī man bija vēlme izdzēst vai arī apvienot vienā tos 4 vai piecus komentārus, kas bija no viena datora un principā vienkārši radīja mistisku pūli, kam nepatīk Vigants! 🙂 Bet nu.. lai jau paliek. Ja kāds komentēs rupjiem vārdiem, tad vienīgais ko atļaušos, ir rupjos vārdus aizvietot ar zvaigznītēm, lai cienītu pārējos bloga lasītājus.

  Esmu par viedokļu atšķirību un konstruktīvu kritiku.

  PS
  No mājas kompja vairs pie Medņa blogā iegriezties nevaru… 🙂 Par ko tas varētu liecināt? Nevēlamos viedokļus labāk nelaist savai lapai tuvumā?

 33. hehe, tipiski arčam. vakarā nosūtīšu Tev uz meilu vienu programmiņu vai saiti uz to, kas palīdzēs tikt arčas lapā, jo viņš ir tikai nofiksējis IP, bet to noslēpjot var normāli ciemoties pie medņa kunga un ierēkt par kātējo viņa naivi merkantilisko pasācienu 🙂

 34. Man nav nepieciešams, jo man ir 4 dažādi interneta pieslēgumi! 🙂 un vismaz 2 no tiem viņš bloķēt nespēj (vai arī nāksies bloķēt pusi Latvijas)… lai gan tas nav svarīgi. Svarīgi ir apzināties, ka nēesi gaidīts un to arī ņemšu vērā!

 35. skaidrs, netraucēšu ar savu kaķa mīlestību. vienmēr esmu bijis neizpratnē par dizaina un satura korelāciju interneta projektos. Manuprāt, galvenais jau ir saturs. kādā tūtiņā to man pasniedz, īpaši nesaista. tāpēc vienmēr esmu “sajūsmā” par rakstiem, kad bloga autors uzbliež ap 2000 līdz 4000 zīmju rakstu par to kā mainījis ādiņas, kur tagad kas izvietots utml. pēdējais tāds trueblogeris ir Džokonda a.k.a. Jeremijs. Būtu priecīgs sagaidīt kādu Jūsu rakstu par satura un dizaina problemātiku. Jo šis nupat man ir mīļākais blogs.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.