Diēta, kas man ļāva nomest 14 kg

Jap. It is official now – es biju uz diētas visu jūniju un man izdevās samazināt svaru par ~14,5Kg, kurus ērtības un svaru kļūdas iespējamības labad es noapaļoju uz 14Kg. Kas tas ir lielais noslēpums? Nē, tās nav nedz dārgas ķīmijas, nedz 8 stundu sporta pārslodzes, nedz arī nedēļām ilgas badošanās… tā ir vienkārša, veselīga diēta, kuras sastāvā ir visnotaļ veselīgi produkti, kas (gandrīz visi) aug tepat Latvijā. Apelsīni, greifrūti un aprikozes, protams, neaug, bet nu tie sastāda salīdzinoši nelielu daļu no kopējā apjoma. 🙂 Toties olas, gurķus, gaļas, tomātus un salātus noteikti varat svaigus dabūt praktiski jebkurā Rīgas pārtikas veikalā.

Diētas ilgums ir 28 dienas (4 nedēļas) un ēdamais katrai dienai ir noteikts. Lielai daļai dienu ēdamais nav apjomā ierobežots, nu vismaz pirmajās nedēļās. Pašu diētu es ņēmu no interneta vietnes, kur tā nodēvēta par Olu diētu… lai gan es vairāk sliecos to saukt par veselīgās ēšanas diētu, jo olu tur nemaz tik daudz arī nav. 🙂 Vispār daudzas no šīm kombinācijām ir visnotaļ ikdienišķas un var tikt ieviestas ēdienkartē arī pēc diētas.

Jūsu ērtībai es visu smalki ievietoju vienā Word dokumentā (SkyDrive) vai PDF formātā iekš Dropbox tā, lai var izdrukāt visu diētu uz vienas lapas no abām pusēm un vienmēr paņemt līdzi (ja nu aizmirstas, kas šodien pusdienās vai arī mājās braucot ieskrien veikalā un uzreiz ir špikeris kādus produktus tev vajadzētu iepirkt vakariņām un nākamajai dienai). Oriģināli diētas apraksts nāk no Calis.lv.

Kā tad man gāja?

Nu doma, ka ziemas riepa ir jādabū nost pa galvu cirkulēja jau kādu laiku. Tad man Ēriks ieteica šo diētu, jo pats kā reizi bija to uz savas ādas izbaudījis un atzinis par labu esam. Tā nu tika nolemts, ka no 1. jūnija es “sēžos uz diētas”. Pirmais nopietnais pārbaudījums nebija ilgi jāgaida – jau pēc dažām dienām notika korporatīvais laivu brauciens ar vakara izklaidēm (alko, šašliki, visādi citādi gardumi un našķi etc visnotaļ normālas socializēšanās sastāvdaļas). Protams daļa kolektīva bija lielā neizpratnē – kā tā tu tagad ar mums nedzer un neko neēd… dīvaini vai ne. Piedodiet, bet man gribasspēks palika nelokāms un es braši noēdu savus vakariņu salātus, olu un apelsīnu. 🙂

Tālāk viss noritēja gludi un katru dienu ievēroju rakstītās pārtikas devas un sastāvdaļas. Nākamās nopietnās grūtības (kā jau bija sagaidāms) bija Jāņu svinēšana. Ņemot vērā, ka šogad ciemojāmies Latgalē, tad mājās brūvēta alus nelietošana un namamātes galdā likto gardumu ignorēšana tiek uztverta visnotaļ aizdomīgi. Skat kāds izlepis pilsētnieks ieradies! Protams pēc nelielas paskaidrošanas negribīgi, bet tika pieņemta mana visnotaļ atturīgā loma pārtikas baudīšanā.

Pārējā laikā manuprāt nekādu dižo problēmu nebija un ar ģimenes atbalstu manis paša uzstādītais mērķis – ievērto diētu, ir sasniegts un es jūtos visnotaļ labi. Varu ieteikt ikvienam, kas jūt, ka ir kāds lieks kilograms un pietiekami daudz gribasspēka un pašdisciplīnas. Domāju, ka nākampavasar es kaut ko līdzīgu atkārtošu.

Tiem, kas satraucas, ka pēc diētas svars atgriezīsies – nu pagaidām (nedēļu pēc diētas beigām) esmu dabūjis atpakaļ apmēram 2 kilogramus un domāju nepieļaut vairāk par 4 kg atgriešanos ierobežojot ikdienas ēdamā daudzumu un saturu.

Jebkurā gadījumā – es neesmu nedz ārsts nedz dietologs, tādēļ šīs diētas lietošana ir 100% jūsu atbildība. Ja neesat pārliecināts, tad labāk nedariet – negribu būt atbildīgs, ka kaut kas ar jums noiet greizi (tiešā un pārnestā nozīmē). Viss, kas augstāk ir aprakstīts ir mana personīgā pieredze ievērojot aprakstīto diētu 2011. gaja jūnijā. 🙂

Papidināts: Esmu izveidojis mobilo aplikāciju Android telefoniem, kas palīdzēs sekot līdzi ēdienreizēm.

Papildināts #2: Šobrīd ar komandu veidojam mobilajai aplikācijai nākamo versiju. Ieteikumi šeit pat komentāros par funkcijām, kuras Jūs vēlētos, noteikti palīdzētu mums izveidot vēl labāku aplikāciju. Jūsu 5* novērtējums aplikācijai, arī palīdzētu man popularizēt šo projektu. Liels paldies un lai Jums izdodas iegūt vēl slaidākus augumus!

Papildināts #3: 2019. gada 3. janvārī

2018. gads bija īpaši veiksmīgs svara regulēšanai. Pēc ilgākas cīņas ar mainīgām sekām man izdevās pilnībā iegūt vēlamo svaru. 2018. gada laikā kopā zaudēju 46 kilogramus. Varu tikai vēlreiz apstiprināt – viss noslēpums ir disciplīnā un ļoti nelielās porcijās. Kā sacīt jāsaka – vienkārši vajag mazāk ēst. Jaunais es:

403 domas par “Diēta, kas man ļāva nomest 14 kg

 1. Interesants raksts, bet Word dokuments, tiešām?
  Tas būtu tas pats, kas nopublicēt šo saturu ar iWork.com, neatzīmējot PDF kā dokumenta lejupielādes opciju un tad pašapmierināti sēdēt – redz kur jums Apple Pages dokuments, tiekat galā paši.

  • 🙂 Drēbes man vēl ir no tiem salīdzinoši nesenajiem laikiem, kad biju šajā svara kategorijā. 🙂 Tā teikt – stāv gan uzvalks gan krekli gan dažādas bikses. Tās bikses ko lietoju vēl maijā tagad gan ir manāmi par lielu… 🙂
   Augļus es lietoju nektarīnus, ābolus, bumbierus. Visbiežāk ābolus… parastos poļu Janagold. 🙂

  • Nu izlasot to ieteikumu un paskatoties uz konkrēto e-dienkarti savai diētai es neredzu nekādas pretrunas, vēl jo vairāk – precīzi salikts viss kā nākas ievērojot visus pamatprincipus – maz sāls, nemaz cukura, nav kviešu, nav alkohola utt.

   • Protams, visa pamatā ir ogļhidrātu samazināšana un olbaltumu uzņemšana, bet par to straujo svara zaudēšanu arī tur aprakstīts – lielāko daudzumu dabū nost izpumpējot ūdeni un iztīrot zarnas. Ok, es nenosodu par to, ko dari un ceru, ka svars nepieaugs atpakaļ kā bija, bet sports arī ir ļoti svarīgi sastāvdaļa.

 2. Apsveicami, bet ar veselīgiem norādījumiem 😉
  Veselīgi ir mest lieko svaru pakāpeniski – max. 4kg mēnesī (tad arī viņi neatnāk atpakaļ)
  Brokastis – kādu augli vai kaut ko citu vajag startam.
  Vēlams parēķināt kalorijas (jā slinkums)… ir kaloriju kalkulatori.. gan uzņemšanai (ēdienu kaloriju kalkulatori), gan ikdienas patēriņam (fiziskā aktivitāte, tai skaitā arī nekā nedarīšana 😀 ). Attiecīgi izrēķini cik patērē dienā kalorijas un izrietot no cipara uzņem mazāk, lai organisms sarosās un sāk dedzināt taukus.
  Dārzeņus var ņammāt iekšā arī nevārītus… var salātos ar labu(!) olīveļļu (nepiesātinātās taukskābes).
  Vistu un pārējās gaļas labāk cept uz restītēm cepeškrānī, sanāk liesāk 😉
  No dīvāna būs jālien ārā… vismaz 2x nedēļā intensīvāku slodzi un tad jau viss būs kā nākas.
  Sāls – kā kuram cilvēkam, ir kam rada problēmas ir kam nē. Mūsu viedie uztura speciālisti saka ka mēs visi esam nolemti lēnai iesālīšanai 😀 aš veselus seminārus taisa par sāls kaitīgumu.

  Good luck, have fun 😉

  p.s.
  Mana sieviņa ir uztura speciāliste 😀 šo to esmu samācījies 🙂

 3. Man šodien 28 dienas apkārt. No 126 uz 112,2 kg.

  Sākšu ar to, ka pirms gadiem pieciem nometu no 138 uz 106 kg ar sportu un svaigi skābētiem kāpostiem kā pamatēdienu visās ēdienreizēs, pilnam kuņģītim atļāvu uzkost visu, ko sirds kāro 🙂 Kādos 10 mēnešos tiku līdz minētajam svaram un apnikumam. Vēlāk pārrāvu jau otro Ahileja cīpslu, un tā sports pierima. Tātad, es tā kā uz savas ādas zinu, kā ir, kad met svaru.

  Šis variants STRĀDĀ! Vienīgā nepatīkamā sajūta parādījās trešajā nedēļā – galva šad un tad griezās. Bet neveru to norakstīt uz diētu, jo darbā dzeru nejēdzīgi daudz kafijas. SPĒKS IR VISU LAIKU – gan ar galvu darbā strādāt, gan mežā paskriet, gan gultā.

  Dzert ūdeni patiešām iznāca daudz, jo iekrita karstais laiks. Es pie dzeramā ūdens uz puslitru ap 100 g Valmieras minerālīti leju. Man garšo un noteikti jau noder ar tie katjoni un anjoni. Kāda konfekte, siera našķis, saraksta ēdienu apjomu pārsniegšana – es atļāvos. Nu un kas? Paskrēju pa mežu kādu reizīti un jūtos atstrādājis 🙂

  Vai viss ir tik labi? Nav gan. Āda tādā tempā nesaraujās. Varu salīdzināt. Varbūt vecums? 🙂

  Tā kā nesasniedzu vēlamo rezultātu, un 26 dienā laukos pārēdos visu ko un vakarā ar Pireneju vīnogu sulām paniekojos, sekojot diētas norādījumiem, ar šo pirmdienu sāku jaunu tūri. Pirmdien bija 113 kg. Uzrakstīšu, kā iet.

  Patiesībā vajag kaut kur atrast “nākošās nedēļas ēdienu sarakstu”, jo atvērts ledusskapis parastam cilvēkam ir slikts padomdevējs.

 4. jaa piekriitu ka ar savejiem sho pasakumu veikt daudz jautrak un vieglak 🙂 es ar savu teeti uzsaaku sho pirmdien,viss iet ideali pagaidaam,bada sajuutas nav 🙂
  starp citu,kaa ar to galjas taisisanu? tas tacu ir normali ja mes bikuc saali un piparus ar kiplokiem pieliekam pirms sautejam vai ne? citadi galigi bezgarsiga sanaktu.. un kadu svaigu gurkiti piekozam klaat jo viena vieniga galja nu nekaa neiet ieksaa 🙂

 5. Mūsmājās visu lika iekšā. Un es vēl buljoniņus no tās gaļas vārīšanas lietoju. Gurķus no pašu dārza arī “zloupotrebļal”, bet tas jau tikai ūdens zaļā iepakojumā 🙂 Ēšanas reizes gan tikai tās 3, kas pēc saraksta sanāk.

  • 🙂 Ja ballei pietiek ar vienu glāzi, tad jau nekas traks nevarētu notikt. Vigants rakstīja par savām spējām noturēties LīgoJāņu laikā, bet es tā nevarētu. Jebkurā gadījumā 2 nedēļas jau būs pusceļš ar konkrētiem skaitļiem. Pēc tam var sākt no jauna – nedēļu izlaižot vai uzreiz 🙂

 6. Šodien es uzsāku jaunu programmu. Man trenneris izveidoja sportošanas un ēšanas programmu. Ceru ieviest sev kā ikdienas paradumus (gan ēšanu gan sportošanu), lai tomēr nodzītu tos likogramus vēl nedaudz zemāk kā arī nedaudz uztrennētu fizisko formu.

  PS
  jūtu visas maliņas pēc pirmās darbošanās sporta zālē… 🙂

 7. Malacis, tā ir pareizākā pieeja. Pareizība ēšanā + kardio un spēka vingrojumi.

  Ar pareizību domāju – 5-6 maltītes dienā. Mazas, bet vēlams ar olbaltumvielu + Vakaros neaizrauties ar augļiem. Jo augļos esošā fruktoze veigli aiziet riepās.

  Neatņemama sastāvdaļa ir arī ūdens – 2L tīra ūdens darba dienas laikā ir jāizpļumpē.

  Kurā sporta zālē iesi?

   • Man šogad atkal jauna tūre 🙂 No vasaras turējās mīnus 10-12, bet uz Ziemassvētkiem uzrāvu līdz 119! Sākums 126, labākais 109, pēc tam turējās 112-114, beigās 119 – dakteri teiktu, ka pusgadam par traku. Šorīt, jaunā gada labo nodomu tradīcijās sasniegts 113, diētas otrā nedēļa.

    Vispār ir interesanti pavērot, cik ātri sevi var gan uzpūst, gan notievināt, izmantojot tikai parastu un legālu pārtikas tirgotavu piedāvājumu 🙂

 8. ar nekādiem lielajiem svara zaudējumiem nelepošos, jo nav svaru un tā pa lielam jau nav arī ko nomest…
  bet ar šo diētu man izdodas noturēties un neēst saldumus jau 2 nedēļas un tas ir arī diezgan liels ieguvums maciņam – līdz šim pieturējos pie, kā minimums, 5eiro atstāšanas tikai par saldumiem katru dienu… šobrīd, gudri iepērkoties, tie 5 eiro ir vairāk kā pietiekoši vienas visas dienas ēdamlietām…
  + ir tādi, ka nav baigi jāiespringst uz svēršanu un porciju lielumu līdz 4. nedēļa ( un arī tad minimāli)i un visu var dabūt piemājas tirgū arī Spānijā…
  +relatīvi visas dienas ir izturamas, nav jābadojas’n’stuff…(mērfija likums – ir zivs – gribas vistu – neskaitās)
  -kafiju tomēr dzeru ar pienu – gan labāk garšo gan arī kāda kripata kalcija…
  +/- aktivitātes pietiekoši – neesmu uz dīvāna sēdētāja (kaut kā jau tie saldumi arī bija jādedzina)…

  Ps. paldies par Word dokumentu – ļoti forši un pārskatāmi… 😉

 9. Man ir tads darbs, ka jacelo ar komandu nedelas nogales. Lidz ar to maltites ari jaietur kopa… ir restorani kur apmeram varu sameklet to, kas ir jaed konkretaja diena, bet bus reizes, kad nebus iespejams. Ko darit?

  • Es ieteiktu konsultēties ar dietoloģi par to, no kādiem produktiem izvairīties un kurus patērēt vairāk. Man arī ir pusdienas ar klientiem un pat pieklājības pēc ir nepieciešami visi 3 ēdieni – mierīgi varu paņemt dārzeņu vai vistas zupu, Nelielu gaļas gabaliņu ar dārzeņiem un saldajā kaut vai nelielu saldu augli (vai, piemēram, apelsīnu sulu) vai tikai tēju, lai būtu pieklājīgi attiecībā uz klientu, kurš labprāt bauda visus 3 ēdienus. Galvenais ir “acis grib visu” situācijā tomēr domāt ar prātu un izvēlēties “vieglākus” ēdienus.
   Lai izdodas!

 10. es šo diētu izmēģināju šogad 2x ar divu mēnešu starplaiku. pirmajā piegājienā 12 kg nost, pa 2 mēnešiem sanāca uzrīt vien nieka 2 kg, Tikko pabeidzu otro piegājienu ar -9 kg. Beidzot der drēbes, kas 6 gadi skapī nostāvējušas ar cerību “ja nu kādreiz derēs” , un beidzot der! Šobrīd man ir normāls svars, bet gribās panākt ideālo…vēl 5 kg jānomet…būs grūti.

  P.s.:otrajā piegājienā īpaši neievēroju alko aizliegumu, vienīgi izvairījos no smagās artilērijas, jo pēc to lietošanas nākošā dienā traki gribās rīt un reibst arī tā, ka visu nedēļu dulls var staigāt…

  P.s:Visiem iesaku izmēģināt šo diētu, īpaši tiem, kas ilgus gadus mokās ar pašapziņas trūkumu un diskomfortu liekā tauku slāņa dēļ.

 11. Sveiks!
  esmu diētas 5. dienā un man ir daži jaut.:

  1)pupas ir tās pašas pupiņas?
  2)viss ir saprotams līdz 3. nedēļai – kā tur ir – es nedaudz nesaprotu – “visas dienas garumā jebkuri augļi jebkurā daudzumā, jebkurā laikā, kopā ar jebkuriem citiem augļiem” – tas ir domāts 1 ēdienreize vai tomēr vairākas ēdienreizes, nu kādas 3, kā jau ierasts šajā diētā. un tas “kopā” domāts kā 2 augļu kombinācija salātos?
  3)un par 4. nedēļu man ar īsti nav saprotams – sanāk, ka viss minētais 1 dienai ir jāsadala vienmērīgi pa visu dienu? nu piemēram – gaļa brokastīs, gurķi pa dienu utt?

  • 1. Nemācēšu pateikt. Es lietoju pupiņas… domāju, ka līdzīgi dārzeņi ierobežotā apjomā skādi nenodarīs.
   2. Te viss vienkārši – ēd augļus kādus gribi un cik gribi jebkurā daudzumā un laikā. Cik es atceros, nemaz tik daudz nevarēja apēst un pietika ar pāris āboliem un bumbieriem pa visu dienu.
   3. Sadalīt var pēc ieskatiem – No rīta visu tāpat nevarēsi apēst. Apēd gurķi no rīta, gaļu pusdienās… vai arī sadali 3 nelielās daļās lai gan brokastīs gan pusdienās gan vakariņās ir nedaudz gurķa un gaļas. Kā jau minēju iepriekš – 4nedēļā nemaz daudz vairs nevarēsi apēst.

 12. Sveiki visiem–Apsveicu Vigant ar panakumiem svara..Gribetos uzinat jusu domas sakara ar so temu..Man tulitas paliks 20 gadu un jau man ir 94 Kg garums ap 1,68 isti nezinu pa garumu…un esmu nolemis sakt so dietu..Nezinu vai visas sastavdalas var te nopirkt Vacija,gan jau var..Darbs man ar nepalidzes nomest svaru nau fizisks..Pastastisu nedaudz ar ko es aizravos,ka es tiku pie lielas riepas..Vainigs bus “laikam” alus,kuru es saku dzert no 15 gadiem un loti mileju cipsus,un citus saldumus+trekns ediens un salits ediens garso..Ar sportu ar nenodarbojos,tikai skatos 😀 nu vo es pats vainigs..Velejoos vel kaut ko paprasit..Vai pipesana dietu ietekme..?
  PALDIES ka lasijat

  Atvainojos pa garumzimem vnk poga saluza

 13. Atvainojos par daudzajiem (varbūt muļķīgajiem) jautājumiem 😀

  1. “Vakariņas: Vārīta vai cepta gaļa (gabaliņi, steiks vai malta bez taukiem), izņemot jērgaļu;”
  1) es varu ēst vistu/zivi vai obligāti jāēd sarkanā gaļa?
  2) un kā cept, ja rakstīts, ka taukvielas nedrīkst? pie pannas piedegs ;D
  3) kādam aptuveni jābūt daudzumam – tik, cik vēders prasa?

  2. salāti (gurķis, salāts, tomāti, paprika, burkāns)
  man no tā visa jātaisa salāti? vai arī jāizvēlas viens no dotajiem?

  3. “sausiņš”
  1) drīkst pliku saldskābmaizes vai rupjmaizes šķēli?
  2) jābūt grauzdētam?

  4. “gurķis”
  garais vai mazais, rievainais lauku gurķis?

  • 2.gaļu var cept uz pannas, sakuma nedaudz pielejot ūdeni, lai pasautejas un tad apcep. jaseko lidzi, lai nepiedeg. kam ir gaisa krasniņa, uzliek temperaturu, laiku un bez problemam cep.
   Salatiem tie ir visi komponenti domati.

 14. man šodien trešā diena -2kg prieciiga,bet reizeee pikta, biju radusi gandriiz katru vakaru pa viina glaazei un saldumam…
  Priekšā,darba ballīte un kursa-Ziemassvētku pasākums 🙂 domāju ka esmu stiprāka kā likās 🙂

 15. Paldies par diētu!
  Esmu šobrīd 3. nedēļas 2. dienā.
  Pirms gada “uzkāpu” uz iebiezinātā piena. Varēja Maximās nopirkt kilograma bundžas, un tad katru otro dienu tādu apēdu. Svars man gan ļoti nepaaugstinājās, toties apkārtmēri brieda milzīgos tempos. Tāpēc svaram nelieku tik lielu uzsvaru savā pieredzē kā apkārtmēriem.
  Tad izlēmu sākt šo diētu. Pirmo nedēļu visu laiku bija izsalkums, sapņoju par saldumiem naktīs 😀 Otrajā jau viss bija pierimis un varēju mierīgi gulēt un iztikt ar paredzēto ēdienu. Vienīgais, kas manam vēderam nepatīk no šīs diētas, ir augļu dienas, bet citādi viss kārtībā.
  Vietās, kur ir vārītie dārzeņi, ēdu konservētos zirņus, pupiņas un uzvārītus saldētos dārzeņus. Zivju vietā apēdu dažus zivju pirkstiņus vai garneles.
  Gan olām, gan gaļai lieku klāt sāli (garšvielas).

  Šobrīd mani apkārtmēri ap gurniem ir kritušies par 10cm. Kilogramos man tie ir kādi 2 – 2,5kg.
  Bet jāsaka, ka papildus man ir ļoti intensīva treniņu programma: 2x nedēļā kikbokss, skriešana un riņķa griešana. Stiepšanās un P90X Lean programma (6x nedēļā pa stundu garam video).

 16. Sveiki!
  Svetdien bus apkart manas 4 nedelas. Paslaik esmu zaudejusi 7kg. Domaju, ka pa sim atlikusajam dienam neko daudz vairak ari nenoies. Norakstu tos atlikusos (7kg), ko nesanaca nomest uz to, ka dzeru kafiju ar pienu, no alkohola shad tad ari neatteicos un dazreiz sanaca ieskriet kafijas bodiites un tajos dzeramajos cukurs ir 15g ka minimums. Skrienu katru dienu vismaz 20-30min un daudz staigaju. Ka ari dzeru 1l udens katru dienu kaa minimums.
  Bet esmu apmierinata. Tagad gan “atvilksu elpu”. Uztaisisu zupu un varbut notiesashu kadu kucinas gabalu:) Un tad kersos klat otram piegajienam- vasara tomer tuvojas:)
  Varbut kadam ir ieteikumi vai uzsakt 2x Pirmo nedelu, 2x Ceturto nedelu? Vai tomer visu dietu pa jaunam atkartot?

  • Cik ir, tik ēd, ja nav rakstīts tieši cik 🙂 Es tā saprotu un daru. Man šis mēneša saraksts gadā ir 6-8 mēnešus. Ar regulāru šmaukšanos un min 10 km staigāšanu dienā. Šogad 9 kg no Adventes latviskā “gavēņa” versijas nost. Nu jau 10 km skrējiens pāris reizes nedēļā ir nieks. Lai motivācija turētos, Nordea pusītis šogad būs vien no vairākiem. Ja ir tikai N, tad Jāņi ievelkas siksnas liekajos caurumos 🙂

 17. Kā jums ar enerģiju? Pati jūtu, ka nav “uzrāviena”, jo nav jau produktu šajā diētā, kas noturētu cukura līmeni asinīs, t.i., ogļhidrāti, ja neskaita niecīgo augļu devu. Jāatzīst man gan tikai pirmās nedēļas 5.diena. Izpētot diētu, secināju, ka ļoti gaidu 3. un 4.nedēļu, kur ir vairak augļi un salāti. Otrā nedēļa man liekas tīrais murgs -gandrīz vienas olas un gaļa. (šajā nedēļā sanāk gandrīz 30 olas….Šausmas!!!…..holesterīns “uzskries debesīs”….) Jāsaka gan, ka es no pareizajām…nepieļauju nekādas patvaļības un atkāpes no ‘diētas plāna. Sekoju, kā bībelei. Ceru, ka izturēšu.

  • Esmu piektajā dienā. Pašā sākumā sanāca gan astotais marts, gan citas ciemošanās. Nācās atteikties gan no kūkām( 2 reizes), no alkohola(2 reizes), mājās brīvdienās uz galda gan rafaello, gan zefīrs šokolādē, vīns, šokolāde- no visa varonīgi atteicos. Kādi 2 kg jau ir aizgājuši, bet piefiksēju, ka neskatoties uz diētu, atteicos no visiem kārdinājumiem, plus atteicos no paraduma apēst visu, kas virtuvē pieejams, izēst salātu paliekas, noleksēt mazumu no pannas utt. Nezinu, kādi būtu rezultāti, ja ēstu normāli, bet atteiktos no našķiem un trauku “iztīrīšanas”. Rīt pārtraukšu,darbs tāds- mācu pavārus-rīt nodarbības ar degustāciju, pēc tam varbūt sākšu no jauna, jo, ja tam pamatā ķimiskas reakcijas, tad esmu sabojājusi to visu jau trešajā dienā, dzerot kefīru.
   Otrā nedēļa arī mani biedē- tas trakais olu daudzums!!! Varbūt vienīgi pusi no olu dzeltenumiem atdot kādam citam un ēst pārsvarā baltumus?

   • Es plikus baltumu nepavisam nevaru ieēst..pret pašām olām iebildumu nav, bet pret sakitu 2.nedēļā gan… 🙂 Pirmās nedēļas rezultāts = -2,1kg…Nezinu, tas daudz vai maz???

 18. Nu šodien jau piektā diena. Visu laiku pa galvu maisās domas ka varētu pārtraukt bet vēl kaut kā turos 🙂 Nevaru sagaidīt vakaru, jo šodienas vakariņas izklausās garšīgas 🙂 Nedēļas beigās mēģināšu nosvērties, lai zinātu vai ir kaut kāds progress un vai ir jēga turpināt.

 19. Vakar sanāca bišku nošmaukties, ēdu zivtiņu ar saviem lapu salātiem un vēl papildus bija gurķa šķēlītes, tas vēl būtu sīkums. Vīra mātei bija dzimšanas diena un no šampanieša man nesanāca atteikties, tā nu es izdzēru 3 glāzes. Ceru ka tas baigi daudz neko neiespaidos un nu vairs nenoraušos 🙂

 20. Man shodien sestaa diena un mokos…nomesti 5,5kg,tas dod stimulu turpinaat…shodien piekraapu sevi un iedzeeru 100g kefiira,bet uzreiz ap sirdi vieglaak palika:)ja godiigi man bail no naakoshaas nedeeljas,jo tur tik olas un galja-es jau taa ar taam olaam mokos-un ja godiigi galja arii mhm…bet neko dariit,ja kaadam interesees padoshu,kaa man veicaas…

  • 5,5kg tas jau ir daudz 😉 Malacis, lai tev turpmāk arī veicās. Ja drīkst zināt kāds ir tavs augums un sākuma svars? 🙂
   Es ar mokos un vakar atkal roka paslīdēja pēc vīna glāzes. Šodien tāds viegls reibonis, galva drusku dulla. Šovakar nosvēršos un tad zināšu vai ir vērts turpināt.

   • Galvenais nepārcenties! Ja jūties slikti, tad iespējams vajag konsultēties ar ārstu!
    Jā, olas nav diez ko garšīgas…ja ēd pārāk regulāri, bet varbūt ir vērts ieskatīties pavārgrāmatās un nedaudz paspēlēties ar garšvielām. Parastāko ēdienu var pārvērst līdz nepazīšanai garšas un smaržas ziņā!

 21. Es vēlaizvien neesmu tikusi pie svariem 😦 Jau nopietni apsveru domu mest visu pie malas un sākt kaut kad vēlāk. Pagaidām vēl turos, un mēģināšu izturēt vēl vismaz šo nedēļu līdz galam.

   • Es cenšos nešmaukties 😀 Itkā jūtos labi, šad tad neliels bezspēks uznāk, bet ir ok. Es nevaru sagaidīt nākamo nedēļu, jo man tieši liekas ka tā būs vieglāka nekā šīs divas pirmās 🙂 Būtu arīlabāk, ja varētu nosvērties, bet nu gan jau 🙂

 22. Dāmas (un cerams arī kungi), es pats arī plānoju tuvākajās dienās ievērot šo diētu. Ir plāns atbrīvoties no kādiem 13…15 Kg un ar papildus fiziskajām aktivitātēm arī sagatavoties Nordea Rīgas maratonam. Plānoju noskriet 10Km. Domāju, ka samazināts svars man palīdzēs finišēt labāk kā iepriekšējo gadu.

  šobrīd esmu ~180 cm garš un sveru vairāk kā kārtīgs Latvietis. 🙂

  Ziņošu par savu progresu.

 23. Chau Vigant! Paldies par dietas iepostoshanu. Vakar uzzsaku un shobrid viss labi- esmu jau nometusi 1 kg. domaju, ka tas deelj nenormalas darba slodzes, diena sanak kusteties vismaz 8 h bez partraukuma. es iedomajos, ka varetu but mazinjsh eksperiments- domaju olam pievienot sojas merci, jo ta gan daudz garshigak, gan neapnik tik atri. Redzesim, vai tas iespaidos rezultatus. Esmu 1,75 gara un sveru 76 kg.

 24. Es laikam pārtraucu, vakardien tik slikti jutos un šorīt pamodos un deguns sāka asiņot. Domāju ka man pietiks diētoties, bet rezultāti jau tāpat ir jūtami. Zaudētos kg nezinu bet jūtu ka bikses brīvākas diezgan palikušas 🙂 Vēlu Jums visiem pārējiem veiksmi un izturību līdz galam,.

 25. Sveiki,
  Es ari gribetu uzsakt, bet baidos, ka nesanak ta ka Moncim – bezspēks un tā. Man nedēlā sanāk pāris dienas vairāku stundu intensīva fiziskā slodze, baidos noģībt.
  Esmu paradusi ēst ikdienā ļoti daudz saldumus, kas notiek ar cukura limeni sita sakot ietureties?
  Un ja, olas ir liela porblema, jo tas dziļi riebj, bet gribu izmēģināt, tāpēc – vai kādam/ai ir ideja, kā garšu uzlabot, nepadarot olu par tauku kluci? Tuvojas Lieldienas, centišos iemīlēt olas. Kas atliek, aizspiest degunu un domāt par puķītēm, ātri rijot nost? :d
  Laikam centīšos 3 aprīlī (pēc lielajām ēšanām) sākt, tad ziņošu par rezultātiem.
  Esmu 170 gara un svars patreiz turas ap 76. Pardaudz. Mazs mērķītis būtu 60, kas arī ir ideālais svars manam garumam. (to var aprēķināt no auguma atņemot 110)
  Veiksmi pārējajiem!

 26. Es arī sākšu 3.aprīlī, izpētīju, ka tas pēc Mēness kalendāra labākais laiks diētas uzsākšanai. Es gan kaut ko tik drastisku darīšu pirmo reizi mūžā, pareizāk man liekas ēst bieži, nelielām porcijām un sabalansēti, bet man šobrīd svars ir milzīgs, lai to iekustinātu, izlēmu sākt šo. Mani izbrīna tas, ka nemaz nav ieķļauti piesātinātie tauki, neliekas, ka baigi veselīgi tas ir, bet nu 4 nedēļās gan jau nesačakarēšu neko diži:) Ceru uz solītiem mīnus 20 kilogramiem, ja ssākuma svars ir ap 100. Priecājos, ka atrradu šo vietu, jo man tievējot dikti palīdz atskaitīšanās:))

 27. Man šodien 3. diena. Tagad ēdu sieru ar pipariem, un jau jūtops labāk – tīrot māju uznāca baigais nespēks. Bet tagad, paŗis siera šķēles jau vēderā, un enerģija lēnām atgriežas.
  Svars ar ir jau nost, precīzi nezinu cik, jo man nav jēdzīgu svaru, kā izrādās. BVet nu 2-3 kg ir prom. Esmu noskaņota izturēt, ja vien tas nespēks neatgriezīsies uz palikšanu. Tā kā apetītes lēkmju brīžos drīkst gurķi vai burkānu, domāju, ka tad, ja tiešām paliks štyruntīgi, ieviesīšu burkāna graušanu starp pusdienām un vakariņām.

 28. dieeta tieshaam izskataas laba, ar riitdienu jau saaksu piekopt (pirmdiena), jaasaak jau gatavoties shortinju sezonai 😀
  man ir jautaajums – ar ko Juus ieteiktu aizstaat galju, ja esmu vegjetaariete? saakumaa jau domaaju,ka ar olaam, bet domaaju, ka buus jau traki par daudz. domaaju taa vietaa njemt sauteetu daarzenju porciju – tas dereetu?

  • Veģetārieši jau neēd olas arī, vispār. Gaļa ir proteīns, bet dārzeņi- šķiedrvielas. Kā var proteīnu šajā diētā aizvietot ar šķiedrvielām- nezinu. Organismam ir vajadzīgs proteīns… varbūt aizvieto gaļu ar proteīna kokteili.

 29. Es jau esmu pusē. Šodien pēc vakariņām beidzās 2 nedēļas.
  Izsalkums nav bijis nevienu brīdi, jūtoslabi, arī bezspēks nav.
  Jūtu jau panākumus, drēbes ir stipri vaļīgākas, tapēc ir gana liela motivācija to visu pabeigt 🙂
  Man ir jautājums-sākas 3.nedēļa, tur jebkurš auglis, jebkurā daudzumā. Tas nozīmē-viena veida auglis, cik grib, vai visādi augļi, kas kārojas un cik kārojas. Negribas pārkāpt.
  Līdz šim esmu iztikusi bez neviena grēciņa 🙂

 30. Palasīju, kas iepriekš sarakstīts, guvu atbildi par augļiem. Bet esmu nolēmusi turpināt.
  Un tad ir tas režīms 1. un 4. nedēļa vai 2x 1. nedēļa pēc kārta sun tad 2x 4. nedēļa pēc kārtas?
  Kā tur ir? 🙂
  esmu iegājusi azartā un man viss šis viss patīk 🙂

 31. man laikam ir notikusi cita ķīmiska reakcija…ēdu visu pēcplāna, strikti ievērojot noteikumus un daudzumus, bet svars 3 nedēļu laikā ir nokrities tikai par 5kg… nezinu kāpēc tā… njā un arī aizcietējumi parādījušies, pat ēdot augļus un dārzeņus…

 32. Čau visiem/ām tievētājiem/ām!
  Nu, man otrā diena ir garām, tikko apēdu savas olas, salātus, tostermaizi un greipfrūtu. Salīdzinājumā ar vakardienu jūtos piebāzta. Salātos aizgāja 3 mazi tomāti, sauja lapu salātu, trešdaļa garā gurķa, puse sarkanā sīpola un puse mazā dzeltenā pipara. Apēdu visu, lai naktī vēders uz mani nekurkstētu, kā pagājušonakt. Olas ir ok, izņemot- vakariņu devai tām divām izņēmu dzeltenumus un atdevu sunim. Brokastu olas vāru mīkstas, uzberu sāli un izēdu ar karotīti no čaumalas.
  Apelsīnus cenšos ēst no rīta kopā ar olu, jo greipfrūts ne visai iet ar to kopā. Ēdu sarkanos greipfrūtus vakariņās, kad pēc plāna atļauts. Baltie man ne visai.

  Sāku, jo mamma ieteica, ka esot šāda diēta. Viņa 3 nedēļās ir zaudējusi 12 kg.

  Man nav 100 kg, vakardien, pirms sāku diētu, nosvēros, bija 86.7kg, šorīt bija 86 kg, tātad -0.7kg. Redzēs, kā būs rīt.
  Esmu 180 cm gara. Ideālais svars būtu 68-70 kg, tātad man ir vismaz 17 kg par daudz. Vai četrās nedēļās tik daudz var pazaudēt- nezinu, tad jau redzēsim.

  Vienīgais grēks- savām zāļu un zaļajām tējām lieku krāt pa karotei medus uz 0.5l krūzi, tādas krūzes izdzeru 4-6 dienā. Un vēl- nosūkāju pa kādai ledenei (man ir ļoti zems cukura līmenis, 2.6mmol).

  Diētas blakusefektu novērojumi: nenormāli salst kājas un rokas, neliels bezspēks starp pusdienām un vakariņām, ļoti nāk miegs.

  Diētas ceturtajā dienā pavadīšu stundu uz velosipēda, intensīvi minoties uz/no darba. Pagaidām ar sportu neesmu nekādu aizrāvusies, tik daudz, cik esmu izvedusi suni pastaigā pa parku uz stundu.

  Centīšos ziņot par rezultātiem 🙂 Varbūt ir vēl kāds, kuram gribās atskaitīties par paveikto- kopā jautrāk un lielāka motivācija 🙂

  • Atskaite. Ceturtā diena galā. 85.4 (-1.3 kg).
   Redzēs, ko rīt teiks mani svari pēc šodienas 10km ar riteni.
   Ak, jā, aizmirsu piebilst, esmu atmetusi pīpēšanu arī, tajā pat dienā, kad sāku diētot. Un šodien izdzēru divas B12 šaibas no rīta- vismaz visu dienu spēks bija.

 33. Čau visiem! 🙂
  Paldies Vigant par dalīšanos ar diētu. Esmu 5. dienā! Ievēroju visu rakstīto. Patīk, ka poriciju lielumu lielākoties pats var izvēlēties. Citrusaugi man nav nekad bijuši topā, bet sāku jau pierasts. Ir ok, pirmo dienu krīze pievarēta, rezultāti ir redzami un esmu gatava iet līdz galam.
  Visiem veiksmi! 😉

 34. Esmu 1.65m gara un uzsākot diētu svēru 65kg. Pirmās nedēļas laikā ir nonākuši nost 2kg un 0.5cm no rokām, 2cm krūšukurvim, 4 cm vēderam, 2cm gurniem. Jutu bada sajūtu pirmās trīs dienas – pēc tam kļuva arvien labāk un tagad jūtos lieliski. Tas arī ir iemesls, kāpēc pagaidām nesportoju, jo esmu pārliecināta, ka gribēsies vairāk ēst. Pirmā nedēļa bija grūta dēļ gaļas – neesmu gaļas mīlētāja, negaršoja un sprūda kaklā. Šonedēļ jau daudz labāk, jo var ēst salātus klāt. Gaidu trešo nedēļu 🙂
  Man nedēļa bez saldumiem ir kaut kas īpašs. Patīk.
  Olas mēdzu rīvēt dažreiz – tad ir sajūta, ka ēdu kaut ko citu. 🙂
  Patīk, ka šajā diētā es varu gatavot sev un draugam – viņš ēd gan manu gaļu, gan zivi, gan salātus, gan brokastīs olas, atliek tikai pievārīt klāt kartupeļus, rīsus vai maizīti uzsmērēt. Jūtu, ka manī ir mazliet mazohistiskas vēlmes – visu, ko pašai gribās, gatavoju viņam un pati tikai smaržoju, bet kaut kā man negribas viņam ņemt nost, kad paliek grūti, tad eju uz istabu un aizmirstos kādā filmā vai grāmatā.
  Kafiju šodien pirmo reizi iedzēru trīs malciņus, jo bez cukura un piena nekad neesmu dzērusi, nebija briesmīgi.
  Mans lielākais ieguvums laikam ir tas, ka es pirmās nedēļas laikā sapratu, cik ļoti nepareizi ieradumi manī bija iesakņojušies. Ejot no darba līdz mājām, es domāju, kurā vietā varētu ieiet un nopirkt kaut ko garšīgu, satiekoties ar draudzeni uzreiz plānoju, kur būtu kāda forša kafijas iedzeršanas vieta, kur būtu arī kāds saldais, varbūt ar mašīnu statoilā iebraukt kaut ko paņemt. Es pati to neuzskatīju par anomāliju, bet tagad es saprotu, ka ārā izejot nav uzreiz jāmeklē vieta, kur uzlādēt vēderu – ir jāsatiek draugi, jāiet pastaigāties pa parku bez kafijas un bulciņas, saldējuma utt. Dažreiz ir jocīgi apzināties, lai arī esmu pieaudzis cilvēks, dažreiz nesaprotu pašas vienkāršākās lietas.
  Šī diēta man palīdzēja ieraudzīt (iekšēji), cik bieži šī nepareizā domāšana ierunājas manā galvā, un nav nekāds brīnums, ka esmu 8kg smagāka nekā man vajadzētu būt. Neviens no maniem kolēģiem vai ģimenes nav izteicis sliktas piezīmes par manu diētu, jo viņi redz, ka cilvēks ēd un pārtika ir veselīga, laba. Tas ir patīkami, ka nav jāklausās pārmetumi, ka brokastīs ēdu vienu šķēli siera ar kafiju (esmu citās diētās lasījusi šādu brokastu variantu). Jāpiemin, ka šī ir pirmā diēta manā mūžā, kurā sekoju konkrētai ēdienkartei, bet tā ir vieglāk – ir tas, kas paņemts līdz uz darbu, un nav jāiet kafejnīcā, kur blakus sautētiem dārzeņiem stāv karbonāde ar siera cepuri. 🙂
  Atkal aizrunājos – man vēl 3 nedēļas priekšā, bet vienkārši gribēju pateikt paldies, jo jau jūtos daudz labāk!

  • Elīza- lasu Tavu komentāru un tikai māju piekrītoši ar galvu. Ar mani ir tāpat- esmu saldummile, gaļu ar varam stūķeju iekšā, apzinos cik nevajadzīgas bija mans uz-veikalu-pēc-kkā-garšīga ieradums, es arī pērku joporjām saldumus.. VIRAM 😀 … viņs viņus tik lēni ēd un es nesaprotu- kādēļ 🙂 Arī pasmaržoju kādu mafinu un nolieku atpakaļ 🙂 .. pirmas 3 dienas arī bija grūtas, bet tgd ir ok- jūtos paēdusi. (man šovakar 7 dienas riņķī)- rīt dalīšos ar rezultātiem 🙂 Man arī pirmā diēta kas nosaka ko un kad ēst.

   Esmu sapratusi, ka man saldumi noderēja stresa situācijās kā “plāksteri”, tgd jāstājas pretīs stresam un jāatgūst miers citā veidā 🙂

   Veiksmi visiem!

   • Līga, Cik patīkami saņemt kādu komentāru. 🙂 Es tikko izrēķināju, ka tieši uz Jāņiem man sanāks tās divas dienas, kad varu ēst tikai viena veida augli neierobežotā daudzumā. Kas tik man nebūs jāklausās no apkārtējiem. Varbūt palikt mājās? 😀
    Bet jā, es arī nemāku izlikt stresu savādāk kā tikai sevi palutināt apēdot kaut ko garšīgu līdz tādai kā miglas sajūtai. Bet realitāte ir tāda, kāda tā ir, kaut arī savās domās es sevi redzu pavisam savādāku – tādu enerģisku, foršu meiteni, kas iet ārā un nesēž mājās pie savas bulciņas un kafijas. 🙂 Cerams, ka šī diēta ir kā sākums, lai dzīvē virzītu uzmanību no ēdiena uz kaut ko citu – kaut ko man atbilstošāku. Ceru, ka arī Tev izdosies iemācīties saldumus uztvert tikai kā īpašu izņēmumu dienās, kad kaut ko svinam.
    Vēl pateicoties šai diētai arī maks lēnāk plāns paliek. 🙂

 35. Otrā nedēļa pagājusi ar ļoti minimālu svara zudumu, pāris milimetri nost no ķermeņa salīdzinot ar pagājušo nedēļu, bet rakstu, jo nezinu, vai citiem tā bija, bet otrās nedēļas laikā man bija ļoti, ĻOTI maz enerģijas. Brīvdienās, kad nebija jāiet uz darbu, gulēju diendusu 3 stundas gandrīz katru dienu, darba dienās nevarēju izdarīt visu, kas dienas laikā jāizdara, sāka krāties nepadarītie darbi uz nākamo dienu, nepatīkama sajūta. Uz savu trešo stāvu grūti bija uzkāpt. Dienā, kad dabūju augļu salātus, likās, ka saule spīd spožāk.

 36. Divas nedēļas, no 82kg uz 76kg, sāku pierast pie ēdiena.
  Pa dienām dalījums ir vairāk psiholoģiski palīdzība, es ar visiem komandējumiem un neesamību mājās miksēju kas ir pieejams tajā brīdī, bet dtingri no saraksta.
  Vēl svarīgi ir neēst pirms gulētiešanas, olbaltumvielas šķeļas lēnāk nekā cukuri un aizmiegot kuņģis izslēdzas, tātad no rīta var sanākt nesmuki.
  Tāpat liela nozīme ir sportam, slodze gan sākumā bija jāsamazina, jo organisms bija pieradis no treknās pārtikas izspiest nepieciešamo devu 10km skrējienam. Diētas laikā 5km un tad jau rādās krāsaini aplīši acīs.
  Gulēt vajag vairāk nekā agrāk.
  Tagad gaidu vārītas zivs dienu kā svētkus…

 37. Labrit!
  Sodien ir iesàkta otrà diena!Vakar starp pusdienàm un vakariñam biju łoti izsalkusi-apēdu burkānu.Viss notiek stingri pēc saraksta.Rīta svari -0,7kg…labs rezultāts….apņēmības pilna…vai te ir vēl kāds dzīvs šajā forumā?Atsaucaties!

 38. Otrā nedēļa jau izturēta,no 105,4 svars nokrities uz 98,4kg. Liels prieks un viegluma sajūta vēderā! Divās jubilejās pabūts,bet raksturs neļāva sagrēkoties,mīļajam rosolam pat virsū neskatījos!

 39. Beidzot káda dzívíba!
  Man jau ir 5 dienas ríts!-1.6kg
  vakar sagrekoju!!!!!
  sodien loti slikti ,vainas apzina moka…apedu nevajadzigos 2 gabalinus liesas cukgalas barbeqeu un glaze cidar……bet sorit atkal esmu apnemibas pilna…

 40. Man rīt jājiet uz 50.gadu jubileju! Esmu apņēmības pilna izturēt,jo jāēd būs dārzeņi! Vasara tomēr ir ideāls laiks vājēšanai,jo jubilejas tiek rīkotas svaigā gaisā un neviens nelūrēs manā šķīvi!

 41. Lasīju par tavu jauno dizainu un pamanīju pārāk izaicinošu raksta nosaukumu. Pārskrēju ar acīm pdf’am. Mans viedoklis un 2 santīmi.

  Dzīvojot normāli (ikdienā), ir jābūt balansam starp olbaltumvielām (būvmateriāliem ķermenim), ogļhidrātiem (enerģijas avotu) un taukiem (hormonu sistēmai). Dzīvojot uz diētas (režīmā – dedzinam speķi), var atteikties no ogļhidrātiem, jo ķermenis var dedzināt taukus, pārvēršot tos ogļhidrātos (ja ir iekāriens, var arī smadzenes piespiest pārtikt no taukiem). Bet pyro, kā man zināt šo balansu? Normālais ķermeņa svars (nķs) kg x 2 = olbaltumvielas gramos, ogļhidrātus 2x vairāk, nķs kg = tauki g. Diēta? Ogļhidrātus tikpat cik taukus. Bet kā man saskaitīt kalorijas – interentos var atrast ar ko, ir pat jau ar aizpildītām pārtikas produktu bāzēm. Un galu galā – uz produkta virsū rakstīts un ekseļot mākam gandrīz visi.

  Un vispār – viens jau te ieminējās par ketogeniskajām dietām. Palasiet, interesanti. No pieredzes saku.

  No taukiem atteikties ir neprāts. Jebkurš ārsts dietalogs, kurš saka, ka no taukiem vajag pēc iespējas atteikties – sitams ar sūdainu ķebli. It sevišķi ja nenošķir vērtīgajām taukskābes (laba olīveļļa, zivju eļļa, linsēklu eļļa, labs sviests, kokosriekstu eļļa, kaņepju sviests, melnā šokolāde >70%), jo tās tiek izmantotas lai regulētu hormonus, kas regulē visu pārējo (tai skaitā apetīti, apetītes lēkmes, to kā strādā lieliskā biomašīna, kuru izmantojam ikdienā un VISU pārējo). Ja vērtīgos taukus nogriežam, kādu laiku spējam iztikt ar rezervēm, kas ir uzkrātas (aknās), pēc tam ātri vien viss saiet sviestā. Tad sākās draudzīgais un patīkamais yo-yo, ar ‘es tagad esmu uz diētas’ un ‘tagad ēdu visu’, kas rezultējās ar vēl papildus kilogramiem un vēl vairāk sačakarētu vielmaiņu. Ja vēl nav skaidrs, vecā donalda 10x pārsildītā eļļa frī kartupeļiem ir sliktie tauk un tos nevajag.

  Sāls. Jā un nē. Jodēto, nāves balto sāli, kuru var nopirkt par dažiem santīmiem – pret sienu. Akmens sāli/himalaju sāli/jūras sāli, kurš nav ķīmiski attīrīts un kuram ir klāt ‘netīrumi’ – jā un pat ļoti jā vajag. Elektrolīti, minerālvielas un citi labumi. Miniet 3x kura veida sāls ir pie visiem pusfabrikātiem klāt?

  Pārtiks produktu grozs. Grozā liekams jebkas, ko varam identificēt sastāvdaļās (respektīvi vistas fileja jā, krabju nūjiņas nē. āboli jā, ābolu biezenis nē. biezpiens jā, jogurts ‘ar augļiem’ nē), visu pārējais – našķis.

  Maize – veiksmīgi atteicos un nejūtu absolūti nekādu vēlmi pēc tās. Lielākai daļai cilvēku ir glutēna alerģija lielākā vai mazākā mērogā, kas izraisa lieku ūdens uzkrāšanos. Ko izraisa arī vienkārši sāls un cukurs. Ir personas, kas saka ka labu rupjmaizi var. Nestrīdos, bet zarnas ir daudz laimīgākas ja neēdu.

  Brokastis, kurās parasti saēdas ogļhidrātus – lieliski var iztikt. Attiecīgo daudzumu hidrātus ēdot klāt pusdienām, lai ap četriem nav klanīšanās pie galda. To starta ābolu, kā izteicās viens dietoloģes vīrs, labāk ir apēst ap trijiem pēcpusdienā un padomāt par to, ko ēdi pusdienās. Līdz divpadsmitiem var mierīgi iztikt ar to, ko nēsā līdzi uz sešpakas.Toties kafija/zaļā tēja (un glāze greipfrūtu sulas, ja ir rocība) brokastīs – gan ir stipri atbalstāma lieta.

  Tiem kas satraucas ‘es tagad apēdu vienu ābolu, bet bija teikts bumbieri’ – absolūti vienalga. Tie ir ogļhidrāti. Vistas gaļa vai liellops, biezpiens vai tuncis – absolūti vienalga. Tās ir olbaltumvielas, tikai liellops noderīgāks sievietēm. Par taukiem jau teicu.

  Saldētie dārzeņi – labs sākums sliņķiem. Advancētākas personas un cilvēki kas domā par maciņu var pirkt dārzeņus atsevišķi un smalcnāt paši.

  Ēdienreižu skaits – 2,3 vai 5? A kāda starpība? Kuņģī ir viens ievads, kuņģis ir limētu izmēru, un viens izvads. Ja nevar visu dienas normu salādēt divās ēdienreizēs, taisam trīs. Nevaram trīs un nenormāli pa zāli dzīvojamies? Lādējām četrās.

  Filozofiska atkāpe. A kāpēc mēs paliekam resni? Tāpēc ka ēdam drazu (nenosakāma pildījuma cepumi, konfektītes un pusfabrikāti), ēdam par daudz drazas (ēdienreizēs, starp ēdienreizēm pa ceļam uz/no darba, utt) un ēdam par maz pareizos taukus. Un nekustamies. It sevišķi tie glaunie kundziņi un šerpās kundzītes, kas uz darbu brauc ar auto, uz veikalu brauc ar auto, uz bērnu dārzu brauc ar auto un uz parku pastaigāties brauc ar auto. Un braucot strebj statoil silto, brūno, pēc kafijas smaržojošo un cukuroto strebekli, uzkožot kādu labu hotdogu. NAFIG?

  Par konkrēto diētu. Manuprāt, tiek grēkots ar olbaltumvielu daudzumu un taukiem. Stipri vispārīgi ar daudzumiem. Iespējams tāpēc ir ‘Nedaudz grūtāk izturama’ piezīme pie trešās nedēļas, jo ķermenis sāk brēkt pēc taukiem. Absolūti nekas nav pateikts par to, ko darīt pēc diētas beigām. Hint: katru nedēļu pa 10g ogļhidrātu klāt, līdz normai. Dietiskās limonādes tilpumā virs 2 glāzēm apturēs svara kritumu – tāpēc ka viņās ir sāls, kas izraisa ūdens aizturi + superīgie saldinātāji, kas to vēl pastiprina. Ir pamatotas aizdomas, ka liels svara kritums ir pateicoties zaudētajam ķermenī aizturētā ūdens daudzumam.

  Un beigās filozofiskais jautājums – kāpēc dzīvot pusgadu uz dietas un pusgadu naškēties? Kāpēc nesakombinēt variantu, kas lieliski apmierina visu gadu, ar kuru katru dienu esi pieēdies pilns un ar kuru nepiebarojies klāt?

  • Paldies par izsmeļošo komentāru. Par taukiem es tev piekrītu. Tieši šobrīd piedalos Pitsburgas universitātes MOOC kursā par vielmaiņu un ēšanu tur ļoti zinātniski pieiet jautājumiem – kas ir kas un kādēļ tas organismam ir vajadzīgs. Iesaku visiem to izmācīties. Tiek pieminēti tauki un to loma organismā. Stingri piekodināts izvairīties no transtaukskābēm un arī zinātniski pamatots kādēļ – jo tma ir savādāka molekulārā uzbūve, kas nepilda taukiem paredzēto funkciju.

   Kursā var pieteikties šeit:
   https://www.coursera.org/course/nutritionforhealth

   • Cik zinu, tad lielākā problēma ar nepiesātinātajām (sliktajām) taukskābēm ir sliktā holesterīna līmeņa celšanās, kas tajā skaitā rezultējas sirds mazspējā un asinsvadu piesērēšnā. Par labā holesterīna līmeni jau parasti neviens nerunā, tikai bubina par to, ka holesterīns kopumā ir “par augstu, par augstu…”.

    Paldies par kursu.

  • Forši, ka dalījies. Es pabeidzu diētu jau jūnijā, šobrīd nav nācis nekas klāt, bet diezgan maz arī nonāca nost. Redzu, ka cilvēki zaudē 6kg jau pirmajās divās nedēļās. Man pa trijām nonāca nost tikai 3kg ar vienu grēkošanu, kad atnākot mājās vakarā bija tik maz enerģijas, ka apēdu vienu gabaliņu melnās šokolādes, kam nevajadzētu neko daudz ietekmēt. Tā kā nezinu, kāds tam iemesls, esmu priecīga vismaz, ka šī diēta iemācīja atmest nost lieko – kafiju tagad dzeru tikai bez cukura un piena, saldumus tik daudz neprasās un arī rīšana vakaros vairs nav, bet vietā nākusi dabiska vēlme kustēties.

 42. sodien ir septitaa dietas diena,jutos superrrr.Sarteju ar 108 kg,sodien 103.Es esmu pavaars un pielietojit izdomu viss ir garsigi.Daudz no svara ka var lirtot dilles,kiplokus,sali,. piparus.Esmu izmeginajusi visadas dietas ,bet iztureet ir bijis gruuti.Patreiz problemu nav.Nebiju domajusi ,ka varu eest tikai 3 reizes dienaa.Liels paldies par so dietu,paldies Viigant, ka
  padalijais ar to.
  Veel gribu piebilst,ka mana darba diena sakas 6 no rita un ilgst 6-10 stundas,par speka trukumu sudzeeties nevaru.

 43. Sveiki!
  Tātad es uzsākot šo diētu svēru 72kg un esmu gara 1.71cm…ideālais svars man būtu 60kg, kāda arī biju agrāk 🙂 paliku apaļīgāka, jo pusgadu atpakaļ piedzemdēju meitu.. Kad piedzima meita un pagāja pāris mēneši es svēru 82-84kg tad es sāku aktīvi katru dienu sportot un nonācu līdz saviem 72-74 kg 🙂 un šobrīd jau ilgstošu laiku stāvu uz vietas un vairs nekas nenotiek un es sapratu, ka tas viss ir dēļ maniem ēšanas paradumiem….. Šobrīd es izlēmu izprovēt šo diētu, un skatīties, kāds rezultāts būs…..Tātad ir pagājusi precīzi nedēļa, neēsmu pārkāpusi ne reizi un ir rezultāts mans organisms ir kārtīgi atīriejies un no 72kg es šobrīd esmu tikusi pie 67kg. Tātad šī diēta tik tiešām kaut ko dara ar organismu un viss notiek 🙂 Man patīk, bet ir grūti. Ja noturēšos vel nedēļu tad uzrakstīšu vel kā man iet, bet ja nerakstu tad diemžēl es nenoturējos un izlēmu ar kaut ko panašķoties 😀

 44. Nu tātad ja jau rakstu….tad jau turpinu 😀 Šodien man sākās jau trešā nedēļa 🙂 esmu ļoti priecīga jo lēnam tuvojos savam mērķim 🙂 šobrīd esmu jau 65kg sākumā bija 72 kg 🙂 domāju ka rezultāts tik tiešām ir iespaidīgs pa divām nedēļām, kā jau iepriekš teicu, ka svarā pieņēmos jo pasaulē laidu savu mazulīti un galvenā problēma ir vēdars. Tik tie”sam svara zudumu ļoti labi redzu pēc apģērba un tik tiešām vēdars ir palicis krietni mazāks, bet šaj diētai pa virsu cenšos aktīvi vingrot, lai efekts ir labāks. Katru dienu es izpildu 50 preses un obligāti skatoties tv griežu hoola hoop riķņi, bet ne 2 vai 5 minūtes, bet gan kādas 10-15, lai ir efekts, kā arī apmeklēju vismazs reizi nedēļā baseinu. Ar katru dienu ir arvien grūtāk un grūtāk, bet tanī pašā brīdī saprotu cik daudz dažāda draņķa es ik dienā apēdu “FUJ”, kad šito visu padarīšanu pabeigšu obligāti skatīšos ko ēdu un ko nē. P.S Otrajā nedēļā iekritu vesalas divas reizes….. Draudzene iedeva Orbit pakožļāt, tad vēlāk atjēdzos, ka nu laikam nevajag to darīt un tā pat man notika ar TIC TAK 😦 kuru vēlāk izspļāvu 😀

 45. Esmu nolēmusi uzsākt diētu no 1.decembra, tad redzēšu kā sokas! Pašlaik gan ir 87 kg, eju uz sporta zāli, bet svars ”nekrīt nost” kā gribētos, sapratu, ka tas ir no maniem ēšanas paradumiem, varētu nosaukt sevi par saldumu atkarībnieci, centīšos noturēties! Uhh! :))

 46. Šo diētu jau pamanīju vismaz gadu atpakaļ, bet es vnk paķēru veselīgus produktus, sajaucu ar ne tik veselīgām piedevām un beigu beigās sanāca vēl pieņemties svarā. Tākā tagad esmu atpakaļ, lai mēģinātu iziet šo kursu. Šobrīd ir pirmā diena un 2 dienas atpakaļ(atmetu cukuru no tējas) man bija 99,2kg/178cm garums, kas jau ir visai neadekvāta proporcija. Tākā esmu pieradis daudz un negausīgi ēst, tad 2 dienas gatavojoties un vienu dienu uz diētas esot esmu nonācis pie svara 95,4kg.
  Mīnuss ir tāds,ka uz wc jāskraida nepārtraukti, nevarēju pat kino nosēdēt. Bet domaju, ka gan jau tas arī pāries kādā brīdī. un savus 15kg nometīšu droši , paliekot vēlaizvien ar lieko svaru.
  Man kā mezonīgam ēdājam šis ir tas ko vajag ierobežojumi nav daudz. Smagākais varētu būt uz ziemassvetkiem un Jauno gadu, kad alko lietot nevarēšu un izēsties ar ne tik.
  Šī diēta ir tik filigrāna, ka spēja manī radīt aizrautību, kas vispār notiek visai reti. Tā kā būs rezultāti! 🙂

   • 4. dienas rīts 92,9kg. Nav slikti 🙂
    Vairāķ gaidu,kad man būs 87kg, tādēļ,ka tā jau būs mana parastā svara 89-95kg zudums. Esmu iekļāvis ar vismaz 1h vienkāršu pastaigu dienas kārtībā. Un nākamnedēļ apmeklēšu peldbasienu. Vēlāk svaru, skatoties pēc brīvā laika arī kombinēšu ar trenažieriem. Savādāk jēga visai maza ir trennēt presīti uz riepiņas, lai arī neesmu tukls.

   • Tātad nu ir diētas 9 diena svars tagad zūd 100-300g (vai stāv uz vietas) dienā un esmu nonācis līdz 91,7kg. Domājams, ka pēc otrās nedēļas, kad būšu pārstrādājis visu gaļu, kas tiks patērēta būs vērojams arī kritums uz kādi 89kg. Fiziskām aktivitātēm man laika daudz neatliek, lai gan pastaigājos. Toties nu jau sāk parādīties arī sāta sajūta, ko nejutu iepriekš. Sāli gaļai ļoti viegli aizstāt ar citronu un mārukiem, pipariem un ķiplokiem.

   • Tātad nu jau vairāk kā nedēļu esmu beidzis 4 nedēļu kursu. Uz beigām minimāli pagrēkoju, bet minimālais sasniegtais svars man bija 86,4kg. Šobrīd es gan turpinu diētu, lai gan skatos uz to mazliet brīvāk, varētu teikt, ka pieturos pie ēšanas paradumiem. Nu, jau varu uzvilkt vairak no savām drēbēm un ar laiku būs visas lietojamas. Patīku sev vairāk. Savu es sasniegšu, mazliet tik jāpapūlas vairāk. 🙂

 47. Šī diēta izskatās ļoti cerīga. Vakar uzsāku. Tādus panākumus kā Vigants neceru sasniegt, bet jācenšas tāpat:) 3-4x nedēļā iešu uz sporta zāli (vakar jau biju), bail vienīgi, ka nebūs spēka tīri fiziski, bet laikam nevajag baidītites, vajag tikai iet un darīt:) Man vakar no rīta bija 96,5kg, ļoti daudz tas ir. Tāpēc es mēģināšu kā iesaka Vigants – 6 nedēļas ievērot šo diētu (4+2). Tātad kaut kad februārī ziņošu kā man būs gājis. Vēlreiz paldies Vigantam par šīs diētas ievietošanu un vērtīgajiem padomiem.

  • Es jau nedēļu kā turos. Rezultāts acīmredzams. Saviem vīriešiem cepu karbonādes, kotletes, zupas vārīju, bet pati ne gramiņa nepagaršoju. Rezumē pa nedēļu -3kg!
   Sajūta fantastiska, bet priekšā vēl trīs nedēļas. Galvenais ir mērķis. Papildus tam, nemaz nav tik grūti ievērot. Arī kolēģi iesaistās un palīdz, neuzbāžoties ar našķiem 🙂

  • Ta dāāāā! -7kg! Izskatos, jūtos lieliski!
   Tā kā to neizjutu diētu, bet kā mācību, ka nevajag iet gulēt ar pilnu vēderu, nevajag rīt, bet baudīt, esmu izmetusi visus sliktos produktus un ievērošu veselīgu dzīvesveidu arī turpmāk. Gribas vasarā smukās kleitās staigāt!

  • Esmu jau 3. nedēļas 3. dienā, un esmu zaudējusi 6 kg, bet pedējās vismaz 4 dienas svars vairs nekrītas. Kā saka, ka “apetīte rodas ēdot”, mans mērķis ir 80 kg, kā teikt vēl 2 kg, bet ja turpmākas 2 dienas svars vēl joprojam stāvēs uz vietas, es vnk atgriezīšos atkal pie pirmās nedēļas. Šī diēta ir vnk nereāli laba, nav bada sajūtas un visādas citādas blakus paradības, ņemot vērā arī to, ka esmu cilvēks , kurš nespēj sevi iegrožot. Vienigais man negribas vairs gaļu, bet vista gan man neapnika. Turaties, kas šo iesākuši, ir to vērts!

 48. Šī ir drausmīga diēta, varu derēt ,ka juties saguris un vājš lielākajā daļā diētas laika. Neiesaku nevienam kaut ko tādu uzsākt,jo tā ir organisma spīdzināšana. Vai kāds ir no jums pamēģinājis visu dienu ēst tikai 1 augli?! 😀 it sevišķi tik kairinošu kā ābolu vai aplesīnu… Jāievēro tāda diēta, kas neliek justies slimam.

 49. Es esmu jau trešajā nedēļā, kopā no 69 jau 64 kg. Izskats labs, domāju, ka pēc nedēļas un pāris dienām būs 59 kg tas nu ar būtu mans mērķis. Visas diētas garunā ir dienas, kad jāēd tikai viena veida aulis, nu tas ir grūti. Tomēr šobrīd jau vairs tik ļoti negribas ēst. Mājās gatavoju pārējai ģimenei kārtīgu maltīti, pat nepagaršoju:)

 50. Piektā diētas diena nost laikam ap 5kg, bija sākot 67kg, mērķis 57kg, vispirms gan nedeļu zupas diēta bet neefektīva, jo nedzēru ūdeni 2litri, tagad gan 1,5ūdens esmu uzlikusi kā ikdienas normu, gaidu rītdienu, jo izcepu lasi (kas drošvien nav iekļaut diētā) bet nu nevarēju izvēlēties tās garneles, ik dienas atsakos no končām un kārumiem darbā un gribēju sevi atalgot. Man patīk šī diēta jo esmu gaļēdāja un olas mierīgi ar ūdeni no rīta stumju iekšā. Bail no trešās nedēļas, jo ar augļiem esmu uz jūs varu viņus dabūt iekšā sablenderējot vai sulā…sapnis jau ir vakar pat izgāju paskriet, vairāk gan tipināju bet nosvīdu kārtīgi 4km ok. Lai mums izdodas. Sāli gan nevajag it nemaz lietot, visās diētās tas ir zelta moto. neēdot sāli vienas nedēļas laikā ir jāzaudē 3-5kg. Forši gaidu ar nepacietību katru jaunu dienu!!!!

 51. Šodien jau sākusies 8 diena. Esmu nometis 7.6 kg. Biju 105 kg, tagad 97.4 kg.
  Pirmais mērķis bija divciparu skaitlis – zemāk par 100kg.
  Otrais mērķis ir 90kg.
  Pēc šī mērķa sasniegšanas, skatīšos pēc labsajūtas, ja viss būs ok ar veselību, tad vēl līdz 85 kg aizsniegšos.
  Esmu 193cm garš.
  Par diētu:
  Darba dienās ir diezgan viegli ievērot, produkti arī apmierina. Kaut arī pirms tam biju ēdis veselību pārtiku, vienīgā kļūda bija pēc smagas dienas daudz paēst pirms miega.
  Brīvdienās ir grūtāk izsturēt, ja vēlies atpūsties, tad mājas nav tā labākā vieta.
  Pagaidām esmu apmierināts. Pēc nedēļas zinošu saviem rezultātiem.

  Paldies par šo diētu. Veiksmi arī visiem, kas cenšas uzlabot savu veselību.

 52. Sveiki!
  Šodien man pagāja pirmā diētas diena, grūti bija, jo uz vakaru dikti gribējās ēst un ar gaļu vien nepietika, apēdu vārītu liellopu gaļu un visu vakaru ļoti spieda zem ribām. Ceru, ka turpmākajās dienās tāda diskomforta nebūs!
  Vienīgais mani ļoti biedē tas olu daudzums un vai tas nevar kaitēt veselībai? Aknām un vielmaiņai vispār?
  Mans augums ir 168 cm un svars 65 kg, bet vēlamais svars ir 57 kg.

 53. Man vēl jautājums par piekto dienu – pupiņas – ar to ir domātas jebkuras pupas vai tieši konkrēti pākšu pupiņas? Lai gan – pieļauju, ka tās ir pietiekami līdzīga lieta un nemainīs rezultātu, ja ēdīšu parastās pupas vārītas.

 54. Es ievēroju diētu nu jau septīto nedēļu un rezultāts ir -7.6kg. Priekšs manis tas ir ļoti daudz, jo sākot svars kritās ātrāk, nu jau ap 700 gr nedēļa. Izsalkumu jutu pirmajā nedēļā. Man arī ir problēmas ar aknām-chepatīts, bet šīs diētas laikā jūtos labi un domāju ka aknu rādītāji uzlabojas nevis pasliktinās, jo 2litri ūdens katru dienu attīra arī aknas-galvenais noslēpums ir ūdens patēriņs!!!! Šī diēta tiešām strādā, es gan atteicos no atļautā (sāls un garšvielām). Stimuls rodas nomērot sevi katru nedēļu redzēt atšķirību. Bet kā ēst pēc diētas???? Ēdienkarte jāmaina 100%. Bet kā?

  • Iesaku pieturēties pie augļiem, olām, dārzeņiem… principā tās pašas diētas sastāvdaļas tikai pēc savas izvēles kad un cik. Noteikti iesaku atturēties no kartupeļiem, pārlieku daudz maizes, kūkām un saldinātiem dzērieniem un sulām pakās (jo tajās arī ļoti daudz cukura pievienots).

 55. Arī es esmu izlēmusi … gribu tikt iekšā dažās vecajās, bet foršajās kleitās. Šorīt sāku. Pirmā diena – viss normāli. Vienīgi vakarpusē gribējās ēst. Sarīvēju burkānu.
  Redzēs, ko rīt no rīta rādīs svari.

 56. Es pats ievēroju šo diētu atkārtoti un no 1. marta līdz 29. martam šogad man izdevās samazināt svaru par 10.1 Kg. Šoreiz nedaudz mazāk, jo sanāca pa vidu vienu reizi diezgan “norauties” un salietoties alu. Tāpat arī ne tik stingri ievēroju pēdējo nedēļu. tāpat visu martu neveicu nekādas sportiskas nodarbes. Attiecīgi svara samazinājums tikai uz ēšanas paradumu rēķina.

  Jebkurā gadījumā esmu nolēmis turpināt arī Aprīlī dzīvot piesardzīgi ar ēšanas paradumiem un gatavoties Nordea Rīga maratonam, kur ir plāns noskriet 10 Km. Aprīlī veselīgu ēšanu plānoju papildināt ar ikdienas vingrošanu un skriešanu vienu reizi 2 dienās (sākumā ap 1 Km vienā reizē un palielināt līdz 3..4 km vienā reizē jau aprīļa beigās). Cerams, ka izdosies pilnībā izvairīties no tusiņiem un alkohola lietošanas.

  Plānoju arī tuvākajās dienās uzrakstīt par mobilajām aplikācijām, kas man palīdz ikdienā ar svara kontrolēšanu un sportiskajām aktivitātēm.

 57. Trīs dienas esmu izturējusi. Rezultāts: -3,1 kg man patīk. Vakar pēcpusdienā bija totāls nespēks, reiba galva. Ļoti ceru, ka tas ir pārejoši, citādi dabūšu pārtraukt. Sev pāri darīt negribu. Piebildīšu, ka sportot baigi nevaru, esmu sirds slimniece. Aprobežojos ar pastaigām.

  • Sveika!

   2011. gadā man svars palēnām atgriezās iepriekšējā apjomā līdz gada beigām. 2012. gadā pat nedaudz pieauga. Es teiktu, ka pie vainas bija paša personīgā bezatbildība un tas, ka nepacentos pēc diētas turpināt ievērot veselīgu dzīves veidu – alus, McDonalds, šašliki un pārējās dzīves baudas veda mani kārdinājumā. Šobrīd es esmu pabeidzis diētu (marta mēnesī) un ļoti pieskatu savu svaru kā arī ēšanas paradumus. Tas ir visnotaļ grūti un iespējams būs jāuzsāk atkārtoti, lai vēl vairāk samazinātu svaru.
   Papildus tam es arī nedaudz sportoju pēdējās nedēļas laikā un ceru samazināt svaru vēl par kādiem 7…8 kg kā arī uzlabot savu izturību skriešanā, lai uz uz savu dzimšanas dienu maijā varu uzdāvināt pats sev noteiktu rezultātu Nordea Rīga Maratonā 10 km distancē.
   Man vēl ir nedaudz vairāk par 1 mēnesi laika līdz tam… galīgi maz, bet ceru, ka pietiekami!

   Kādēļ tu gribi samazināt svaru?

   • Nu, gribas atgriezties pie iepriekšējā svara, kas ir 65 kg. Nu jau vairākus gadus ir 73-74 kg. Esmu diētas otrās nedēļas pēdējā dienā un šobrīd ir 68.5 kg. Augums 1.69 m. Jāpiebilst, ka nekad neesmu ieturējusi nekāda veida diētas. Tāpēc arī tāds jautājums. 🙂

 58. Atkal esmu sākusi šo diētu, pirmo reizi padevos apkārtējās pasaules kārdinājumam ,kad biju tikusi pie 3 nedēļas 4dienai! Kopā biju zaudējusi apmēram 4kg. Kopš tās reizes esmu mēģinājusi pāris reizes atsākt, bet kaut kā nav sanācis, laikam emocionāli un morāli nebiju gatava. Šodien jau 4diena:) Joprojām mans mērķis ir zem 70kg,šodien bija 71,cerams,ka šoreiz viss izdosies:)

 59. Diētu ieturēju gandrīz 3 nedēļas, pārtraucu, jo dienas, kad jāēd tikai 1 veida auglis – nelikās sevišķi veselīgi, taču zaudēto svaru ir izdevies saglabāt. Brīnums, ka pret olām vai gaļu neizveidojās riebums, bet joprojām garšo. 😀

 60. un vel es domaju ka sai dietai var but 2 nedelas.var teikt ka atslodzes nedelas organisma atirisanai no liekiem taukiem.protams kā kuram cilvekam ar lieko svaru..man bija 91 kg,otra nedela un jau83kg,

 61. Sveiki visiem! Aar šodienu sāku šo diētu, jau sen skatījos uz viņu, bet vnk kkā pietrūka tās pašdisciplīnas – kgan, tagad jau nav labāk, jo ir jau pēcpusdiena, bet nevaru vairs izturēt 😀 Gribas kko garšīgu uzkost, un sākt mošk ar 1dienu, bet nu te man tagad ir dilemma, liekas, vai tas būtu tā vērts, pārtraukt un kārtējo reizi atlikt visu pasākumu, sākt noteikti nedēļas sākumā. 😦 Gribu nomest svaru, ko esmu uzēdusi nepilnu 2 gadu laikā, lai arī jau tad bija problēmas ar to, un gribējās tikt vaļā, ta tagad man liekas ka vsp esmu briesmīga, un takš ir kaut kas jādara. Tiešām baida tas, ka vai svars nenāks atpakaļ, jo esmu jau izmocījusies ar diētām, biju 100 kg smaga, tad nometu līdz 90, tad jau uzkāpa atpakaļ līdz 108, un nu jau attopos pie 115 kg ;( Eju atbalsta grupiņā – līdzīgi svara vērotājiem, tikai ar Herbalife piesitien. Un es pat to nevaru izturēt, laikam gribas tos rezultātus ātrāk redzēt, un pēc noteikta plāna pildīt. Kad dzīvoju viena, bija daudz vieglāk, tagad, kad ar draugu, kurš mīl kārtīgi paēst, gatavojot viņam, nevaru atturēties. 😦 Bet arī atbalsts īsti nav – nemaz negrib man palīdzēt, tik čīkst, lai vairāk neēdu. Bet mana problēma ir tā, ka ēdu dēļ stresa – īpaši stresa situācijās. 2 gadus atpakaļ smuki svars stāvēja uz 85 kg, man pat tagad tas apmierinātu, ja tiktu tik tālu līdz vasarai, lai nav kauns rādīties cilvēkos, kā tagad. Esmu tomēr jauna, 20 gadi, un tas viss mani satrauc.

  Atvainojos, ka izplūdu, vnk esmu izmisumā, un nezinu ko darīt.

  Tāpēc VEIKSMI visiem tievēt`gribētājiem, esmu ar jums, un tad cīnīsimies kopā.!! 🙂

  • Madiic, arī es jau nolēmu uzsākt šo diētu, tikai ar 7.maiju, līdzīga problēma kā Tev, 20 gadi bet tie kilogrami jau 127. Nesaprotu pa kuru laiku tādu svaru dabūju, arī ēdu stresojot, un iepriekšējais gads sanāca tāds īpaši stresains, varbūt tāpēc. Esmu jau mēģinājusi visādi un vienmēr kaut kā pametu, sākumā vai vidū, tāpēc šoreiz nolēmu tā pamatīgi, aizvakar sāku un šodien jau trešā diena. Plusā – man patīk rakstīt un es dienas beigās uzrakstu tādas kā novērojumus par diētas gaitu, ja gribi vari atnākt un izlasīt, pakomentēt kā Tev iet un tad jau kopā mums sanāks! Adrese – estieveju.blogspot.com

 62. Cik shausmiiga dieta, olas katru dienu un dazkaart pat divas reizes dienaa, ja man taada dieeta buutu jaaietur, tad noteikti zaudeetu uz pusi vairaak svara nekaa taa dieeta paredz, noteikti jau otrajaa nedeeljaa saaktu izlaist maltiities, kuru sastaavaa ir olas 🙂 Noteikti kaadus paaris gadus atpakal mana dieeta buutu sastaaveejusi no vienas skjeeles rupjmaizes un 50g galjas un tikai vienu reizi dienaa, cieshot no anoreksijas, pat tas likaas paaraak daudz un dazkaart to pashu daudzumu apeedu pa divaam dienaam mokoties sirdsapzinjas paarmetumos, ka esmu apeedusi par daudz… bet par laimi es tam tiku paari, un shobriid man ir svariigi ietureet veseliigu dieetu, ne dziiviibai biistamu, pilnveertiigu un sabalanseetu un nodarboties ar sportu. Tagad ljoti juutu liidzi cilveekiem, kuriem naakas ciest, no nepareizi sabalanseetaam dieetaam un mociit pashiem sevi censhoties kljuut sev skaistaakiem…

 63. Es arī nolēmu iesākt, no 7.maija un līdz 4.jūnijam. Pa vidu nekādi traki izaicinājumi(cerams) nav ne plānoti, ne pagaidām gaidāmi. Visgrūtāk ir ar to pašdisciplīnu un spēku neatmest ar roku tam visam un iet uzgrauzt šokolādi, tāpēc arī nolēmu, ka uzrakstīšu par katru diētas dienu kādas rindiņas, lai citi var palasīt un pašai tāda foršāka sajūta, ka ir izdarīts un varbūt vēl kādu sanāks iedvesmot. Ja interesē kā man iet un gribat padalīties ar saviem sasniegumiem – estieveju.blogspot.com 🙂

 64. Lutte, Prieks, ka vēl kāds saprot mani, un ir gatavs cīnīties. :)) Jauki, ka raksti savu blogu, noteikti sekošu tev līdzi un taviem panākumiem.! Ar pirmdienu noteikti tev pievienošos. Man šķiet, ka pašlaik pie vainas ir mēness fāze – kas ir augošs mēness, kad apetīte ir lielāka un kilo ar tāpēc ātri nāk klāt 😀 Trakums, he. Un kā izdodas pašlaik, kādi rezultāti jau ir pašlaik.? 😉

  • Man arī tāda patīkama sajūta, ka es neesmu vienīgā, kas šobrīd cīnās. 🙂
   Tagad ir augošs? Man atkal likās, ka dilstošs. 😀
   Nu, vēl neesmu svērusies, mazliet tā kā bail, ka varbūt nekas vēl nav sanācis un negribās nokaut motivāciju, bet nolēmu, ka rīt nosvēršos un tad arī rezultātu ieblogošu! Būs interesanti. Un labi. Vismaz es tā ceru. 😀

  • Labprāt palasītu Tavu blogu, bet blogger rāda, ka atļauja liegta un es neesmu uzaicināta to lasīt. Ja vēl raksti un vēlies klāt kādu jaunu lasītāju, tad ieliec adresi, ar kuru var ienākt blogā, manā adresē – estieveju.blogspot.com 🙂

  • Ceru, ka viss izdosies! Tad jau uz Jāņiem būsi par kādiem 10..14 kg vieglāks… varbūt par zem 100 sanāks! Ļoti ceru, ka izdosies!

   PS
   Ar sportu prātīgi – kas par daudz tas par skādi. Vismaz sākumā “nelielās porcijās”, lai nepārmocītu organismu.

   • Pagājusi 1.nedēļa. ( no 114.3Kg šorīt 109.9kg ) turos, dzeru daudz ūdeni, bija 2 skrējieni šonedēļ, kopumā ja nedomā par to ko cilvēki ēd apkārt, tad ir viegli:) ja sāk domāt cik tas un tas ir garšīgs, kā to gribētos, tad ir smagi:)
    Bet tā kā man ir raksturs, tad neko neesmu pārkāpis.
    Vienīgi, ko pievienoju pie salātiem ir nedaudz etiķi, garšai un asumam ( bet nedomāju,ka tas ir slikti ).

   • Sveiks,
    Beidzu 4 nedeļu un – 14kg. Šodien bišķi norāvos, bet mēģināšu vel papildinat ar 1 un 4 nedelu.
    Vajaga vēl bišķi.:)
    Nebūtu šodienas, noraušanās tad vispar butu super:)
    Bet zinu, ka talak edišu pavisam savadak nekā pirms:)

    Paldies,

 65. Nu tā palasījos, tiesa, ne visus komentārus. Radās viens jautājums pieredzējušajiem tievētājiem – kā ir ar to milzīgo olu daudzumu, kas mēneša laikā jāaprij – vai holesterīns pēc ta nav uzkāpis debesīs?
  Kāpēc jautāju – pašam arī tā kā vajadzētu kādus 15 – 20kg nomest un laikam esmu šim procesam nobriedis, bet – holesterīns ir diezgan tuvu augšējai pieļaujamaijai robežai. Protams, šis jāpārrunā ar ģimenes ārstu, bet kā jums ar pieredzi šajā ziņā?

 66. es izturēju.visu diētu.un nometu 11kg,jutos labi.tas man lava pazeminat holesterinu,un pie tam labs rezultāts ar visu olu ēšanu.no 7 lidz 4,dakters pat brīnijas,nu ir pagajis laicinš un nenak kg klāt,esmu priecīga,edu normali,

   • Garš stāsts. Sāku 2013.g. 1.augustā bez kādām fiziskām aktivitātēm , tikai olu diēta . Mēneša laikā mīnus 13 kg, bet pieļāvu alk. Kokteilīšus , bez tā neizdevās . Tālāk diētu neturpināju , bet pieradu ēst trīs reizes dienā , kā arī pieradu iztikt bez cukura . Vienu gan ievēroju , tūlīt jau būs gads kā uz svariem kāpju katru rītu , tas disciplinē.Esmu pieradis vakaros neēst . Rezultātā svars lēnām samazinās vienalga , arī bez īpašas diētas. Nav nekādas at slodzes dienas , tās trīs reizes dienā ēdu ko gribu , vienīgais ēdienu gatavošanā palūdzu sievu lai neizmanto taukus un eļļu. Pie mana auguma 189 cm svaru zem 94 negribētos nolaist , tāpēc esmu uzsācis fiziskās aktivitātes lai palielinātu muskuļu masu.

 67. Gribēju pateikt paldies autoram un tiem kuri rakstīja pozitīvas atsauksmes par šo diētu, lasot jūsu pieredzi arī es beidzot saņēmos un rezultāti vnk spārno lol. Pirms trīs gadiem esot stāvoklī uzbarojos no 85 kg līdz 116 kg (auguma garums 1.77m) pēc tam pusotru gadu mocīju sevi ar diētām (sports veselības dēl nesanāca, bet cītīgi staigāju 3-4 katru dienu raitā solī), protams, rezultāti bija svēru 96 kg. Pieteicās otrs bērniņš un svars, protams, nāca klāt un atkal sasniedza 116 kg. Pēdējo grūtniecības mēnesi katru dienu nācu un lasīju atsauksmes utt. un tā vien nevarēju sagaidīt, kad varēšu ķerties klāt. Tieši pirms 6 mēnešiem sāku šo diētu: dažreiz izturēju 2 nedēļas, citreiz 2 dienas utt. gāja visādi, bet arī sagrēkojot spītīgi sāku no sākuma. Svētku reizēs diēta tika likta plauktā un tad atkal ņemta laukā=D. Tagad sveru 71,3 kg iznākot no dzemdību nodaļas un uzsākot diētu svars bija 109,6 kg. Mīnuss 38.3 kg. Es pēdējo reizi svēru aptuveni tik pat 3,5 gadus pirms pirmās grūtniecības( 6 gadus atpakaļ). Tagad esmu iemācījusies ēst mazāk, brokastoju tāpat kā diētas pirmajā nedēļa (ola+1/2 greifrūta), jo vnk garšo=) maizi nevar ieštompāt, veikala kūciņas ar krēmiem šķiet pārtreknas un veikalā nopērkamais saldējums atstāj miltainu/saldi šķebinošo pēcgaršu, čipsi vnk liekas pārsālīti,,,tā varētu turpināt un turpināt….garšas kārpiņas ir atjaunojušās un nav vairs tā, ka štompā tik visu iekšā nemaz nejūtot garšu. Esmu atguvusi sevi un ieraugot pazīstamus cilvēkus vairs nemūku uz ielas otru pusi=))))Tagad vīrs arī sāka šo diētu, jo arī ir miesās padevies pirms 5 nedēļām bija 114 kg tagad 93 kg=))) Burvju nūjiņa ne diēta=))))Paldies=))))

 68. Paldies par dieetu un visiem komntaariem. Esmu ljooti iedvesmota. Meegjinaajusi esmu daudz ko, bet neizdodas nomest leikos kg. Agraak svars bija 196cm/54, tad bezdabildiibas deeljnaacs uzbaroties uz kaadiem 70kg, kurus veiksmiigi dabuuju nost liidz 58kg, bet tad svars saaka pieaugt, , atlaidu grozhus un atmetu smeekjeeshanu un tgd uzkaapjot uz svariem un ieraugot sevi no malas ar 73kg vnk saptotu, ka shii probleema jaarisina, tgd kaadu laiku pietureejos pie vegaanas dieetas, parsvaraa svaigeeshana, biju meegjinaajusi arii variitu vistas galju un salaatus eest nedeeljaam, svars staav uz vietas. Vieniigais jautaajums, ja es nepanesu laktozi- veedera spazmas, saapes, puushanaas no jebkura piena produktu leitoshanas, kaa man riikoties? Ljoti veeleetosizmeegjinaat dieetu. Paldies.

 69. sveiki tieveetaaji. 🙂
  Es arii so dietu skatijos kadu laicinu,nevareeju sanemties. zinaju ka neizturesu,jo man galigi uz tadam lietam nav rakstura. es vienmer padodos kardinajumam. tad es nopirku svarus un nosveeros. un izleemu VISS nekadas saldumu risanas. buus man olu dieta ta nu sodien saku. sveru 106.5kg esmu soka. pec bernina paliku saada. man ir tikai 22 gad. ka tas izskatas,jauna meitene un taaa neruupejas par sevi. nu ta nu dosu zinu ka man ies,ja te vel bus kada dziviba.. 🙂

   • Lasot komentarus,sapratu,ka te ir super cilveki ar tadu pasu problemu ka man. kaut citi te raksta ka dazi kg janomet. kaut man taja pasa laika gribetos 30 😀
    tagat diena iet uz vakarpusi un jutos nenormaali izsalkusi 😀 GRIBU EEST 😀 gaidu vakarinas,kad varesu galinu eest 😀 Es ceru ka man izdosies. 🙂 Sii diena ir loti gruta. ari nemot vera,ka man ir gadu veca meitina,kurai jadod ari normals ediens un vajag +/- pagarsot ko dodu bernam. bet nu ja sabojajusos partiku nedodu,tad ari iztieku bez notestesanas. 🙂 tas man ir izdevies. udeni esmu izdzerusi jau 1,5l un jutos uudenaina 😀 😀 galva arii saap,tas noteikti tapec,ka nav pierasts est tik maz. jo man liekas,ka vieglak tiem,kuri strada. es majas esmu un roka ik pus stundu sniedzas pec kka edama,tapec ta uzbarojos. Gruti bus,ka bernam un viram taisisu kko garsigu,piemeram, kartupelus ar maltas galas merci utt.. 😀 jaaiziet uz veikalu pec ritdienas augliem. 🙂
    sodien pusdienas edu tikai apelsinus. biju dusmiga,iegrabos, nopirku sazuvusus apelsinus. viens tikai bija normals,kuru pusiti jau apedu brokastis. 😀
    kaaa ar sportosanu? gribas sportot,bet nezinu ko lai daru. skriet man loooooooti nepatik,paskreju vasaras sakuma nedelu un nepatika,vienigais tas,ka vakaros velu forshs gaiss lauka. mmm.. vingrot? braukt ar riteni? iet talakus gabalus ar bernu pastaiga?
    P.S. piedodie par garumzimeem. man kkas datoram notikas un pazuda. 😦

 70. Čau! Paldies par diētu! Esmu 3. nedēļas 2. dienā, jūtos lieliski, tievāka un stiprāka, arī pateicoties sportošanai. Uzreiz jāsaka, ka mans kopējais lieko kg skaits ir (bija) mazs, 5-6 kg. Šobrīd esmu par 4 kg vieglāka, kas, pieļauju, ir gan tauku zuduma, gan ķermeņa tīrīšanās rezultāts – ļoti labi jebkurā gadījumā.
  Sajūtas – šī ir pirmā diēta, ko savā vecumā (zem 30) mēģinu, tāpēc pieņemt, ka nedrīkstu našķoties, iet pēc bulciņām vai ēst picu vakariņās, nav viegli. No otras puses – jauna pieredze, labāka izpratne par ēšanas paradumiem un lieliska pašsajūta, diēta bija arī iemesls sportošanas atsākšanai. Turklāt ir diezgan pārsteidzoši identificēt brīžus, kad es normālā situācijā našķotos. 🙂 Fiziski grūtāk bija vien divos brīžos – 3. dienā (pieļauju, ka ķermenis sāka saprast, ka ir cits režīms) un dienā, kad nesaplānoju ēšanas laikus.
  Tiem, kas grib sākt – rīt no paša rīta un bez domāšanas!

  P.S. – ņemot vērā, ka šo uztveru 50:50 kā diētu un kā veselīgas ēšanas periodu, vairākas reizes esmu paredzētās vakariņas aizvietojusi ar dzimšanas dienas kūku un sidriņu. Citiem tā noteikti neiesaku darīt, bet man tas strādā. 🙂

 71. tatad,tresas dienas vidus. pirma diena – 3kg bet sorit nosveros nebija pat kilograms.. ka lai pasaka bija 0.5 😀 nu man radas viens cipars aiz kommata.. bet nu pirma diena bija loti gruta. biju izslkusi. otra diena jau labaka un tresa vel labaka. tikai ja man te neatnaktu ciemini un neatnestu visadas bulcinas un picas.. 😀 pagaidam esmu noturejusie,kaut galva dima – no viena kumosa jau nekas slikts nenotiks.. 😀
  Es ceru ka kilogrami man labi kritisies. 🙂 jutos labi. sodien pusdienas bija liess siers ar tomatiem un sausinu. Sieru apedu daudz,tur jau bija rakstits- jebkada daudzuma.. apedu bisk pa daudz,slikti palika 😀 man liekas jau tagat ka mazak varu ieest. kungis bisk saraujas, vai ari ta ir tikai mana iedoma 😀 gribu tos padsmit kg ddabut nost pirmaja meginajumaa. un ja izdosies labi,tad ar mazu partraukuminu nemsu velreiz,tas 2*1nedela un 2*4nedela cik atceros. 🙂

 72. Sveiki.
  Man šodien ir 8.diena kopš ievēroju šo diētu. Uz svariem neesmu kāpusi. Zinu cik kg bija sākumā un otreiz svēršos, kad diētu pabeigšu. Man ļoti gribētos izturēt 3nedēļas. bet nezinu, vai tik izturēšu.. Tad kad beigšu, ziņošu par rezultātu.
  Jautājums tiem, kas izturējuši visas 4.ned. – kā var izturēt ceturto nedēļu? Pēc produktu saraksta liekās ļoti, ļoti pieticīgi…

  P.s. Tiem kas uzsāk – pirmās dienas ir visgrūtākās 🙂 Man kādā 4dienā jau palika vieglā. Iegāju režīmā. Es nevaru dzīvot bez saldumiem, tāpēc pie tējas atļaujos paņemt klāt nedaudz medu. Kā pēc “gostiem” dzeru 2x dienā kafiju ar cukura aizvietotāju un piena pulveri 🙂 Pāris reizes 4esmu norāvusies un apēdusi pāris karameles. 🙂

 73. Man iet – sākās 3šā nedēļa! Diētu ieturu bez pārkāpumiem, pat biju 2vas jubilejās, kur neko needu nu bija grūti:( sushi, karbonādes utt, bet es sev pateicu nē! Un jā, es dzeru daudz ūdeni.
  Kad sāku diētu bija 117.9kg divu nedēļu laikā 108.6kg, bet bija pat 107.3kg, bet 2nedeļas pedejas divas dienas ir diezgan daudz jaed:( cerams svars turpinās kristies! Plāns ir novilkt līdz ZS būs 4+2 ned. Ceru tikt uz 93kg.
  Katru rītu pierakstu svaru, veidojot diagrammu:) kad beigšu ievietošu apskatīšanai, kā paraugu!

  Vīgant, vai Tev ar bija kāds brīdis kad svars nekrita stabili, bet bij bik pakapies?

 74. Tuvojas Jaunais gads un droši vien daudzi no Jums būs atkal nolēmuši pievērsties svara samazināšanai. Tas nav nekas neparast – kā zinām Janvāris ir mēnesis, kad ir vislielākie pieplūdumi sporta zālēs un dažādu diētas brīnumzāļu veikalos.
  Kādēļ gan neizmantot šo pavisam vienkāršo diētu, lai sasniegtu savus mērķus?

  Es būšu patiesi priecīgs, ja dalīsieties ar saviem panākumiem šeit pat komentāros. Kopības sajūta un savstarpējais atbalsts būs nepieciešams, ja vēlēsimies sasniegt lieliskus rezultātus un ievērot diētu līdz galam.

  Daži ieteikumi, kas Jums palīdzēs sagatavoties un sasniegt svara zaudēšanas mērķus:
  1. Vienojieties par atbalstu no savas ģimenes. Jūsu otrā pusīte ir viens no tiem, cilvēkiem kura papildus pamudinājums un atbalsts noteikti palīdzēs. Protams, ka nav viegli ievērot diētu, ja blakus kāds šņakstina kotletes vai mielojas ar Martini kokteili. Ja cilvēks Jums ir tuvs, tad noteikti sapratīs, atbalstīs un sliktākajā gadījumā – netraucēs.
  2. Izdrukājiet diētas plānu, ielieciet to sev makā. Varat arī pierakstīt katrai dienai klāt datumus, lai būtu vēl vieglāk. Varat arī lejupielādēt speciāli šai diētai izveidoto Android aplikāciju.
  3. Dodieties pretī saviem skaituma un izskata mērķiem ar smaidu uz lūpām. Ja kāds arī Jūs nesaprot vai mēģina iestāstīt negatīvas lietas (Kā piemēram – “tas svars tāpat Tev atgriezīsies” vai arī “nu viena šokolādes konfekte jau neko ļaunu nenodarīs” ) , tad atcerieties kopējo mērķi – kādēļ Jūs to darāt.. Tieši mazie kārdinājumi un “pārkāpumi” ir tie, kas noved pie tā, ka diētu nenoved līdz galam un neierauga patiesi lieliskos rezultātus.

  Uz ziemu pašam arī ir “uzaudzēta riepa”, un es pats arī plānoju pēc visiem svētkiem un svinībām (5. Janvārī) sākt šo diētu un Jūsu līdzdalība, sapratne un atbalsts man lieti noderēs.

  PS
  Ja Jums šķiet, ka ir kaut kas būtu nepieciešams papildināt šajā diētā no tās lietošanas ērtuma, tad droši dodiet ziņu. Šis ir nekomerciāls projekts nu es priecāšos par katru padalīšanos ar iespaidu un rezultātiem.

 75. Otrā dienā svars 72,2 kg, trešā diena 71,2 kg. Jūtos brīnišķīgi (ne jau pirmo reizi ar pīpi uz jumta) nedaudz uztraucos par otro nedēļu, jo to kkā man grūtāk pieveikt, lai gan nekā tāda jau tur nav, taču aptuveni 70% no ”noraušanās” tieši otrajā nedēļā man sanāk=( kāds pievienosies vai man būs jāgaida uz Viganta startu 5. jan.?=)))))

 76. ceturtajā dienā 70,9 kg, piektajā dienā 70,8 kg: lēnām, bet mierinu sevi, ka tas tādēļ, ka dzeru daudz, daudz ūdens;) sāku justies kā Robinsons Kruzo (viena): jaunais gads sācies, bet neviens nepievienojas diētai =DDDD

  • es sodien 1 dienu. Pirms jaunagada biju tikusi jau lidz 5 dienai bet ciemos atbrauca vira mate un pa visam varem man spieda vismaz nogarshot vinas sashmoretos labumus, un tad tagad saku no sakuma. sorit svars 86.7 (ieprieksh 5 dienas biju tikusi jau no 87.5 lidz 84.3) Bet 3 dienas viramates gustaa un saaku atkal ar 86.7…

   • Njā vīra mātēm ir grūti atteikt, pat gandrīz neiespējami =DDD labi, ka manējā ciemos brauc reti =DD Man šodien nemainīgs svars, bet zinu, ka būs ok tik jāpaciešās un rezultāti uzradīsies;)

 77. Es domaju ka gan jau tev tas svars iekustesies! Tikia nepadodies… nu nospraud sev merki ka jaiztur vel ritdienu -un taa katru dienu;)
  Man sorit svars 86, – 0.6kg, eju gulet un jau nevaru sagaidit ritdienas ciparu;)

 78. Tā… esmu pamatīgi apslimusi, bet tas sīkums, šīs dienas problēma: svariem baterija jāmaina =D tik līdz veicim netieku ar savu slimību, cerams, kad beidzot varēšu atkal nosvērties svari rādīs kko ļoti patīkamu. Savādāk ir ok, brīžam uznāk kāre pēc kkā neatļauta, bet tik pat ātri pāriet un tagad vārtoties pa slimības gultu vispār neko negribās,,,tas laikam labi. Karina – vai vīramāte nav novedusi Tevi no ”ceļa”?=)))))))

  • nu taa – nedela ir rinki, no cela esmu novedusi sevi tik daudz cik atlaujoties katru dienu kafiju ar pienu… sorit svari rada 84.2 – tatad 2.5 kg nost… nu reizem uznak besis jo pirmaja reize reali 3dienas bija jau gandris 3 kg nost, tagad viss lenak…. bet pagaidam turos … ZPAIPALA ejam uz priekshu;)

 79. Sveiki visiem! Man šobrīd ir 2.nedēļas 2.vakars. KO lai saka – jūtu ka organismā nav cukura, E vielu (vismaz tādos apmēros kā pirms diētas, velns zin, kas tajās vistās tiek grūsts).
  Jūtos normāli, un ir apņēmība par spīti olu daudzumam iet tikai uz priekšu. Problēma lielākā ir kolektīvā, kas manā birojā katru dienu pamanās man piedāvāt pa kādai kofektei vai vīna glāzei. Pagaidām ar akmens seju saku – NOPE nebūs.
  Par rezultātiem – saka jau ka spogulis ir tava svara lielākais rādītājs, nu un ka neesi ierūmējies kādā noteiktā svara kategorijā – ja tu redzi spogulī kas tev patīk un ir redzamas pārmaiņas tas nozīmē tikai, ka diēta strādā. līdz ar to pagaidām esmu apmierināta, pirms tam bija kadi 80kg, tagad jau notikti mazāk (spriežot pēc ta ka ielīdu biksē, kas man jau kādu laiciņu nederēja).

  Tāpēc ko vien var novēlēt visiem – ar akmens seju uz priekšu un dig deeper! Būs rezultāts tāds, ka nu tikai!

 80. Izdomāju, ka man arī vajag drusku savādākā veidā titk vaļā no kādiem dažiem kg. Šo Viganta rakstu jau biju lasījis kaut kad neilgi pēc publicēšanas daudzus gadus atpakaļ. Tagad te ir miljons komentāru ar miljons atsauksmēm.

  Bija doma jau vakar sāk, t.i. nedēļas pirmā diena un viss čotka. Taču, pats plāns izgāzās jau pirdienas rītā, jo brokastīs bija paliksusi svētdienas vakarā ceptā pica. Nu neko. Pārliekam uz kādu citu dienu. Vislaik domāju, ka gaidīs nākamo pirmdienu un tad sāks no sākuma. Taču, vai tad nav vienalga kad sāk? Ir tak aplikācija, kurā smuki dienas rādās. Tad nu sāku no šodienas 13. janvāra, otrdiena.

  Šodien rit pirmā diena. Sākuma svars nav zināms, jo, kā beigās izrādījās, mājās nav svaru. Taču, pie pēdējās svēršanās kaut kad maija vidū, mans svars bija 95kg. Pieļauju, ka esmu uzdēdis vēl kādu lieku ziemas rezervi. To es šodien noskaidrošu, jo mājas gadžetu aprīkojums tiks papildināts ar svariem. Arī sievai patiks šis gadžets 😀

  Ok, veiksmi visiem olotājiem Gan jau vēlāk te vēl iegriezīšos, lai iemestu kādu revjū par sasniegto.

 81. Labrīt visiem! Tik jauki pamosties un justies viegli;) tāa, svari updatoti un priecīgi paziņoju, ka sveru 68,3 kg=))))) puse ceļa (diētas) ir noiets (p.s. arī es grēkoju dzerot kafiju ar pienu, bet nekad ievērojot šo diētu tas nav kavējis kg pazušanu,,,nez kā būtu, ja to pienu nelietu klāt, tad varbūt jau svērtu kādus 62 kg =DDDD) anyway turpinam art savu arāmo. Karina: bija pilnmēness varbūt tas darīja savu un tāpēc bišku lēnāk kg iet nost?tagad laikam dilstošs?(neesmu spečuks šajā jomā), man slimošana palīdzēja (izklausās labi ne?=DDD Tom,Siga Elii nepazūdiet un ziņojiet please;)Turam buru=)))))

 82. AAA piemirsu piebilst Elii es kolēģu piedāvātās končas tomēr pieņemu, un lieku galda atvilknē, lai krājās ( pēdējā laikā gan kkā nekrājās, jo kāds vnk makšķerē viņas ārā (ne es);) un Tom Tev ir viena laimīga sieva, ja svari nav mājās lol 😉

 83. Un tas ir tikai sākums Siga=) to zinu 100%,(aiz muguras ir jau kopumā ar šo diētu pazaudēti gandrīz 50 kg tāpēc droši nekautrējoties saku, ka zinu par ko runāju) drīz attapsies no tā, ka esi jau zem 70 kg, galvenais ir dot sev un savam ķermenim iespēju un šī diēta ir tieši tas kas vajadzīgs-iespēja;) man pašai 68,1=)))

  • Zpaipala, pastāsti, lūdzu, cik ilgi Tu jau ”draudzējies” ar šo diētu, ja jau tik daudz kg ir aiz muguras…kāds ir Tavs vecums, sākotnējais svars?
   Man šodien 2.nedēļas 1.diena. Laikam šī nedēļa nebūs tik forša kā 1. nedēļa-tik daudz olu…

   • Man ir 28 gadi, diētu ievēroju aptuveni 1,5 gadu ( protams ar pārtraukumiem nevis visu laiku, aptuveni izturu trīs nedēļas-citreiz visas četras, tad kādu mēnesi ēdu normāli un tad atkal uzsēžos un tādā veidā tie kg ir pazuduši, jo kad nav diēta klāt īsti nekas nenāk ok kkādi pāris simti grammi un attiecīgi ievērojot diētu atkārtoti svars tikai uz leju krītās, jo klāt jaunus kg vnk nebaroju=D) sākotnējais svars bija 120kg, 3 kg nometu vnk neko neēdot un šo diētu sāku ar 117 kg. Iemesls liekam svaram: nenormāla rīšana, bez attaisnojumiem, vnk riju visu pēc kārtas. Tā kā, ja man un te vēl citiem ir izdevies tad Tev arī izdosies, savādāk nevar būt. Īstenībā, šo diētu man iedeva mana ginekoloģe, jo ar vīru netiekam pie bērniņa visticamāk mana liekā svara dēļ(tā vismaz ārsti secināja un es piekrītu viņiem). Tāpēc tagad gribu tikt līdz 65 kg un tad jau atkal mēģināt palikt stāvoklī (rīkojojos pēc ginekoloģes ieteikuma) lūk tā;)

 84. Ooo zpaipala tev lieliski rezultati ja no 3ciparu skaitla esi tikusi lidz 2ciparu skaitla, kas sakas ar 6… mans pagajushas nedelas zaudejums no 84.2 uz 82.1 … nu ceru ka 3 nedelas finisha skaitlis saksies ar 7;)

 85. uh kādu brītiņu biju pazudusi, bet turos godam=))) svars gan nekur īpaši nepazūd (klusībā ceru, ka tas tāpēc, ka pēdējie liekie kg);))) Sigita: īkšķi tiek turēti;) Karina Tev tas ”7” soļa attālumā atliek tik to solīti spert uz priekšhu;)

 86. Biju ticis līdz trešās nedēļas beigām un zaudējis aptuveni gandrīz 100 kg līdz nedadz virs 93,8. Nav tik kosmiski skaitļi, bet tas nekas.

  Tad nu trešās nedēļas beigās sanāca darbā nedaudz atrauties, jo bija iespēja padegustēt visādas garda lietas, no kurām nespēju attiekties. Tad nu arī nedēļas nogalē sanāca aizbraukt pie sievas vecākiem, kur neiztikt bez kārtīgas ēšanas…. taču es veiksmīgi noturējos un šī bija pirmā ciemošanās pie sievas vecākiem, kad nepārēdos visādas garšīgas lietas. 😀

  Nu vot, tad nu sāku visu no sākuma ar “kapitālu” 94,4 kg.

 87. Oho! Diskusija jau tik daudzus gadus aktuāla! 😊
  Mana pieredze ar šo diētu: ievērota 1x, zaudēti 5-6kg divās nedēļās, pēc tam vairs svars nekritās, lai gan ievēroju visu stingri, kā rakstīts. Pazuda motivācija, tāpēc atmetu 4dienas pirms beigām. Bet rezultāts izskata ziņā patika. Svars atpakaļ nenāca līdz brīdim, kad pēc 3 mēnešiem paliku stāvoklī 🙂
  Tas bija pirms 3gadiem. Šobrīd… Pēc grūtniecības veiksmīgi tiku atpakaļ vecajā svarā, bet pēdējā laikā, neskatoties uz prātīgu ēšanu un sportu, grami nāk klāt un pārvēršas kilogramos. Brīdī, kad ieraudzīju svaros to pašu ciparu, ko pirms 3gadiem pirms diētas, galvā noskanēja “dzinnnn” un skaidrs, kas jādara.
  Šobrīd garām 4.dienas vakariņas un no rīta bija -2,1kg no sākumsvara. Daru, kā rakstīts, pat kafiju dzeru bez piena (brrrrr…). Lai izaicinājums lielāks, gatavoju ēst arī vīram un bērnam, neko negaršoju. Ja nav labi, tad virtuve viņu rīcībā :)) Nja, saldumus arī pērku. Un ar prieku ieslēpju vīra kabatās. Viņam, par laimi, labumā nenāk.
  Esmu apņēmības pilna, domāju, ka izdosies! 🙂

 88. Nu re, otrās nedēļas sākumā jau -4,1kg. Iesākumā bija 77kg pie 177cm, jāteic, man tas vairs nav komforta svars. Tagad jau ir labi, bet vēlamo minimumu neesmu sev noteikusi, vnk gribu izturēt līdz galam, lai tur sastabilizējas viss, kam jāstabilizējas 🙂
  Kaut gan zinu, ka pēdējā diena pavisam noteikti tiks atlaista, jo vīram svētku diena un paredzēts izgājiens divatā. Pārmērības neplānoju, bet turēties ar gurķi un sausiņu ķepā nebūtu forši. Nu, redzēs, kā būs! 😊

 89. Laiks nelielai publiskais atskaitei.

  Ir pagājušas divas nedēļas. No sava “starta kapitāla” 94,4 kg esmu ticis līdz 90.7 kg šorīt. Protams, tagad cipari krīt lēnāk, nekā sākumā, kas arī bija gaidāms. Un man pat tas patīk labāk, jo kaut kur esmu lasījis, ka straujš zvara zudums īsā laikā nemaz tik labs nav, kā tas viss ilgākā laika posmā. 🙂

  Mans mērķis ir aptuveni 86-88 kg un tad ap to svaru arī mēģināt turēties.

 90. sveiki, man ir apņemšanās izmantot gaidāmo lieldienu gavēni kā papildus motivāciju un savā ziņā atskaites faktoru / motivējošo punktu 🙂 lai uzsāktu šo diētu. Tātad es trešdien pievienojos “olas diētas pulciņam” 😉 un tādā gandrīz lieldienu garā – “olas pirms lieldienām, olas arī lieldienās” 🙂 mēģināt nomest liekās “tauku krokas” ap vidukli un uz dupša, lai vasara izskatītos un tātad arī justos lieliski.
  trešdien apēnmos uzkāpt uz svariem no rīta un sākt.
  esmu sev sastādījusi kalendāru – pa dienām, ko pielikšu mājās pie sienas, lai neaizmirstu 🙂 kas ir kas un kā ievērot šo Lieldienu gavēni
  Lieldienu gavēnis man būs arī papildus motivators atteikties uz mēnesi no vīna glāzes un saldumiem. jo, ja gavēt, tad taču gavēt. 🙂
  tad arī stāstīšu kā man iet ar savur un droši vien uzdošu kādu jautājumu ar 🙂 jo šķiet, ka te ir vesels bariņš šīs diētas liebpratēju ar lielisku pieredzi tās īstenošanā 🙂
  tiekamies trešdien!

 91. Nu re, es trešās nedēļas sākumā. Pagājušaja nedēļā kritums 2kg, kopā zuduši 6kg. Jūtos slaida 🙂 Lai izturētu vēl divas nedēļas tomēr ir vēlams kaut minimāls, bet ikdienas svara slīdējums uz leju, jo jau jūtu,kā motivācija sāk izplēnēt, jo pēdējās trīs dienas cipari stāv uz vietas.

 92. Labrit, nu tad ir klat Pelnu treshdiena un sakas ne tikai Lieldienu gavenis, bet ari mans ¨Olu dietas maratons¨ 🙂
  tagad sezu pie brokastu galda, kur uz shkjiivja 1/2 greifruuta un vaariita ola, bet pusdienaam uz darbu liidzi bumbieris, apelsins un plume. Mans meerkjis ir dabut nost vismaz kadus 10kg.
  es esmu 1.76 gara, shoriit sveeru 83.6kg
  tad nu saakam! 🙂

 93. čiu-riu! man šodien ir 3 dienā. Turos pie plāna, jūtos diezgan forši, jo īpaši liels bija mans pārsteigums, ka svari šorīt rādīja 80.9 kg. tātad veseli 2.7kg ir atstāti pagātnē 🙂 es jau gan zinu no savas iepriekšējās a la “tievēšanas mēģinājumu” pieredzes, ka sākumā, kamēr ķermenis pierod pie jaunās “ēdināšanas” paradumiem, svars krīt dziezgan ātri….. bet tad daudz, daudz lēnāk. Un neodod dievz, ka ķermenis “ieslēdz krīzes režīmu” un cenšas uzkrāt katru apēsto salāta lapiņu rezervē (proti tauku gr.), ar domu, ka “ja nu vispār vairs nedos neko”.
  mans novērojums:
  1) daudz vairāk gribas dzert. pat pa nakti mostos ar domu, ka gribu ūdens glāzi;
  2) guļu salīdzinoši ilgāk – ātrāk nāk miegs un kaut kā šos 2 diētas posma rītus vairs nemostos plkst. 5:00-5:30 , kas bija mana ķermeņa paradums – mosties agri, bez modinātāja;
  3) salst gan vairāk – ķermenis laikam dedzina tos taukus, kas ir, bet pagaidām man tā “degšana” nerada siltuma efektu.
  Lai vai kā – rezultāts mani pagaidām priecē un motivē.
  Paldies, Vigant, par norādījumiem!!!!!

 94. ir pagājušas 5 dienas un nu esmu +/- pieradusi pie programmas. gribas gan reizēm ļoti “kaut ko citu” , ne to, kas sarakstā iekļauts. 🙂 un tad nu es dzeru tēju, vispār daudz dzeru , gan ūdeni, gan tēju. Dienas laikā sanāk noteikti ap 3L. Kā jau teicu, ir arī naktis, kad pamostos un gribas dzert. Tad laikam tāpēc, ka ķermenis grib skalot visu ko ārā. nu es vismaz ceru, ka tāpēc 🙂
  Mans svars 6 dienas rītā rādīja 79.5kg. Kaut arī salīdzinoši ar vakardienu tikai par nieka 100g mazāk , bet nu kopā jau “aiz muguras” ir 4.1kg un tad 5 dienām ir nu super,super rezultāts.
  šodien uz darbu līdzi āboli. vakarā cepšu gaļiņu uņ garuzīšu salātlapas. 🙂
  par cepšanu man arī savi novērojumi:
  1) esmu patiešām “iemīļojusi” savu pannu, uz kuras var cept bez eļļas, vai kādām citām taukvielām, līdz ar to šad un tad vārītas olas vietā, var arī ēst ceptu olu, kas būs jō īpaši svarīgi tagad, kad 2. nedēļas plānā ir tik daudz olas, olas, olas
  2) veiksmīgs pirkums kādu laiku iepriekš bija elektriskais grills, uz kura cepu gaļu, zivis ēļļu vai citas taukvielas nevajag ne gramu + arī iztek nedaudz tie tauciņi’, kas ir tai gaļā, vai zivtiņā.

  • labrīt, vakardien man sākās 2. diētas nedēļa – tātad “olu nedēļa” 🙂 esmu kopumā +/- pieradusi pie visa ēšanas un “nenašķēšanās” principa. Daudz vairāk dzeru tēju, lai nomāktu domas par ēdienu un “itkā esošo vēlmi ēst”. Un daudz dzeru ūdeni vispār. jo arī vairāk slāpst.
   šobrīd man svars samazinājies par 4.5 kg kas ir baigi forši. 🙂 Tagad galvenais pamazām, pamazām turpināt zaudēt savu svaru. Manā pavisam “ideālākajā variantā”, varētu vēl “atstāt aiz muguras” kādus 8-9kg. tad es tā simboliski un pašai emocionāli svarīgi būtu tikusi līdz +/-70kg. svaram. Bet tas ir tāds “ideālais variants”, bet nav gluzi pašmērķis. Ja vēl izdodas kādzu 4-5kg nomest pa šīm 3 nedēļām, un svars uz Lieldienām būtu ap 74-75kg ar būtu priecīga par sevi 🙂
   un pēc tam jācer, ka ķermenis būs atradinājies no vēlmes šad un tad našķēties ar itkā niekiem – kādu riekstu, kādu augli, kādu cepumu – kas sakrājas, sakrājas un veido tos manus liekos kg.

 95. Nu ko man otrā diētas nedēļa, sāku ar 67kg, tagad kg 64,4 tātad -2,6 kg. mazliet sāp vēders no tām olām vai augļiem, pagāšgad arī lietoju šo diētu bija jāpalielina uz 6nedēļām, lai nomestu tos 10kg, nesaprotu kur ir solītie -14 kg, man nu nekādi nesanāk, šoreiz pārkāpu un ēdu sestdien zivis un garneles, bet pagāšgad ievēroju visu, izņemot nelietoju to alkaholu, jo nedzeru vispār. Tad nu rezultāts ir lēnāks. Ēdu augļus pa virsu lai nejustu badu – ābolus, apelsīnus, palmelo.

  • čiu-labrīt!
   man savukārt ir 3 nedēļas noslēgums, kas nebūt nav tas vieglākais laiks 🙂 jo ir 1 veida auglis visu dienu.
   šodien es ēdīšu bumbierus, rīt plānoti āboli. 🙂 es jau kādu laiku mērķtiecīgi nekāpju uz svariem, jo vienā brīdī 2. nedēļas laikā svars svārsīt’jās tā, ka pat +200gr./-100gr./-300gr/ +300gr. man tas sakaiināja un tāpēc nolēmu nosvērties tagad nākamreiz parīt, kad man beigsies 3 nedēļa.
   bet es pāc apģērbiem varu pateikt, ka tauciņi ir nost. skatos spogulī un priecājos par savu vidukli, savukārt ofisa svārki ir daudz vieglāki, un pat vaļīgi ap gurniem 🙂
   es gan jāsaka arī skrienu, riņķoju riņķi, taisu presītes un lielus gabalus – kopā apmēram 7-8km dienā noeju ceļā uz darbu un atpakaļ. bet otra lieta ir tā, ka es turos pie diētas principiem, bet ir bijušas arī nelielas atkāpes – esmu nograuzusi kādu riekstu, apēdusi kādu galeti un dažas bezcukura končas.
   Plānoju turēties pie diētas principiem līdz Lieldienu nedēļas Lielajai piektdienai, kad savās īsajās brīvdienās arī aizlidošu pie radiniekiem, draugiem uz LV. Un mērķis ir patīkami pārsteigt viņus ar savu izskatu un nomestajiem kg. 🙂 tā kā man sanāks 4 ne’dēļas + vēlreiz 1. un 2. nedēļa.
   par svara izmaiņām, kad saņemšos uzkāpt uz savieriem, arī uzrakstīšu te 🙂

  • čiu. man iet uz beigām 3 nedēļa un , cik nu es saprotu un arī attiecīgi ievēroju – brokastīs olu nav. No veinas puses pēc 2. nedēļas “olu kūres” no sākuma nemaaz nekārojās, bet tagad es giadu, kad atgriezīšos atpakaļ pie pirmās nedēļas un atkal vārīšu brokastu olu. Jo man tas bija izveidojies kā labs sava veida “rituāls” – brokastu ola un tējas krūze un 1/2 greifrūts. 🙂 pie tam tā ola arī deva’manuprāt ļoti labu olbaltumvielu devu rītam.

   • Anete, vai pareizi sapratu, ka arī 4. nedēļā brokastu oliņu nav? Šobrīd man iet uz beigām 1. nedēļa, pašsajūta laba, redzēs man vēl 3. “grūtā:)” tikai priekšā.

   • jap, Dace. Arī ceturtajā nedēļā nav brokastu olu, bet ir noteiktas ēdamlietas ar noteiktu skaitu, ko sadalīt pa dienu pēc saviem ieskatiem. Man šodien ir 4.nedēļas 3 diena un brokastīs es ēdu biezpienu, ko vakardien ar prieku izvilku no saldētavas :), jo te, Beļģijā, kur es dzīvoju tādas leitas kā biezpiena nav un tad nu es un/vai mani draugi ved no LV. Vēl brokastīs man bija tomāts, gruķis un tējas krūze. Pusdienās tikko ēdu ‘vārītu puķkāpostu,brokoli,burkānu un apmēram 1/2 tomāta, dažas ripuiņas gurķa un 1/2 greipfrūts. Ar nebija slikti. 🙂 Pa ilgiem laikiem biju kopā ar kolēģiem uz darba ēdnīcu, jo zināju, ka gribu siltus dārzeņus šodien 🙂 pēdējā mēnesī jau vispār pamatā ņemu visu uz darbu līdzi un kolēģi arī pie tā nu būs pieraduši. viņi gan ēdot savus steikus un cepešus šodien pusdienās smaidīja, ka man vienīgajai ir Lieldienu gavēnim atbilstoša maltīte.
    es, Dace, jo godīgi gaidu nākamo 3dienu, kad man atkal būs pirmās nedēļas ēdienkartes sākuma diena un tātad brokastīs būs ola ar 1/2 greipfrūta – jo pie šitā mans ķermenis bija ļoti labrpārt pieradis, atzīstot par “lielisku brokastu devu”.
    es uz svariem tā arī vēl neesmu uzkāpusi. Iespējams 4 nedēļas beigās, proti trešdien no rīta uzkāpšu. Bet varbūt arī nekāpšu un turpināšu tik savu programmu līdz Lielajai piektdienai.

 96. Sveiki Sekoju visiem un visām edājām, turu īkšķus:) Pati esmu 1 nedēļas beigās, visu izturu ar latvietes cienīgu pedantitāti, viss ir labi, bet ir viens liels bet……………:) to ka man ir lēna peristātika( vai kūtra zarnu darbība) zināju jau sen, bet nu, ar šo problēmu saskaros tiešā veidā:( Mans augums ir 174, sākuma svars- 90kg, pa nedēļu ir tikai -2kg, bet apkārtmēri ir krietni samazinājušies, drēbes daudz brīvākas, bet atkal ir viens bet- vēders nav izgājis jau 4 dienas:( nekas nesāp, nav uzpūties, kad gribas ēst- puncis rūc, un pašsajūta nav slikta…draudzīgs help:)!!!!! Apzinoties apēsto olu daudzumu sāku justies mazliet nelāgi:) Varbūt kādam ir kas līdzīgs? Pie aptieku produkcijas vēl negribu ķreties:) Jauku dienu, un izturību visiem:)

  • čiu-riu! man nu iet 5 nedēļa, proti, es pēc 4.nedēļas noslēgšanas otrdien, trešdien atsāku atkal no pirmās nedēļas. Mans mēŗkis ir šitā turpināt darboties līdz Lieldienu piektdienas rītam, kad lidošu uz LV un krāsošu Lieldienu olas, ēdīšu Latvijas smirdīgo sieru un mmmm….kārojas man “siļķi kažokā” 🙂
   uz svariem es neesmu kādu laiku kāpusi. un patiesībā sev pateicu, ka to izdarīšu tikai pašā noslēgumā – Lielās piektdienas rītā. Jo man negribas , ka gramu svārstības šurpu turpu nosit man noskaņojumu un tādējādi rada varbūt pat kārdinājumu visu pārtraukt.
   pēc izmēriem zinu, ka esmu kļuvusi tievāka, jo biroja svārki ir nu domāju, ka kādu 1 izmēru vismaz par lielu, tā, ka gan viduklī, gan uz gurniem varu paņemt starp pirkstiem kādu 5.-6. cm auduma gabaliņu. arī seja ir slaidāka.
   man šonedēļ trešdien bija baigais prieks atgriezties pie brokastu olas, kuru gan šobrīd papildinu ar apmēram 1/2 tomāta un 3-4 plānām gruķā šķēlītām. Katru dienu ar kājām noeju uz no darba apmāram 9-10km un katru dienu arī mājās vingroju – darba dienās vai nu griežu riņķi, vai kāpju uz nelielā stepera un +/- 40 min, proti vienu seriāla sērijas laiku esmu ‘sportiski aktīva” 🙂
   vakardien pamērīju, bet vēl īsti neder tie svārki, kas derēja pirms apmēram 3 gadiem, kad biju tik tieva, kāda sev patiku. tā kā ceļš vēl ko iet ir 🙂
   nezinu kā es rīkošos pēc “šī soļa” pabeigšanas, proti, pēc lieldienām, bet zinu, ka mans klupšanas akmens ir saldumi un maizītes, tā kā strādāšu pie šo našķu ierobežošanas un tad jau gan jau iezdosies puslīdz arī uzturēt iegūto svaru. un kādā brīdī pirms vasaras pludmales sezonas droši vien pamēģināšu “šo epopeju” iziet vēlreis, lai visi liekie tauciņi, no dupša un muguras būtu prom. 🙂

 97. Laiks papildināt sieviešu komentārus no vīrišķīgā skata punkta.

  Esmu vairāk vai mazāk sasniedzis iepriekš nosprausto mērķi – 86 ar astīti. Diētu kā tādu jau sen neievēroju, bet esmu saglabājis “labas ēšanas principus”, rīta olas un vairāk augļus un šķidrumu.

  Kopā aptuveni 2 mēnešu laikā ir nomesti kaut kādi 13 kg. Fakts ir tāds, ka der (un arī ir pa lielu jau) drēbes, kuras iepriekš bija drusku pa mazu. Škrobe par drēbēm, kuras pirms gada tika izsvietas, jo tika atzītas, ka neder vairs 😀

  Kā arī škrobe par kāzu uzvalku, jo tas ir palicis krietni pa lielu 😀

  Vajadzētu atsākt nodarboties ar sportu un tik līdz kādiem 84-85 kg.

  • Sveiki..man 5 diena:)zivs jau vārās..nost ir aptuveni 3 kg,vienīgais mīnus ka tagad nesanāk iziet laukā dēļ laika,tādēļ ar bebeni jāsēž mājās…:)bet youtube iekšā un vingrojam kopā:)apņēmība līst pāri malām:)..aa augums 1.60..sākuma svars 73

   • čiu, Undīne! 5 dienās par 3 kg veiglākai kļūt ir iedvesmojoši forši, vai ne? 😉 apsveicu ar to un novēlu godam noturēt to pozitīvi noskaņoto enerģiju, ko var just (lasīt) tavā vēstulē! starp citu, cik es esmu lasījusi, kardio slodze – pastaigas, skrējiens – noteikti ir svarīga lieta svara zaudēšanas procesā, bet vēl jo svarīgāk ir tieši attīstīt muskuļus, proti, palielināt muskuļu masu propocijā ar pārējo ķermeni un tam tieši spēka vingrojumi, ko darīt mājās ir pats svarīgākais. tie paši nogurdinoši pietupieni, izklupieni, pumpēšanās, hantees….tas viss palīdz tieši taukus dabūt nost. jo muskuļi patērē vairāk enerģijas 🙂 tātad – jo lielāka muskuļu masas propocija pret pārējo ķermeni, jo vairāk arī ķemenis enerģijas ikdienā sadezina. 🙂
    es pati esmu “skŗejēs/lielo pastaigu” cilvēks 🙂 ‘tā kā man nepatīk sabiedriskais transports un pilnīgi noteikti nepatīk stāvēt pieturā un gaidīt busu, es eju un bieži vien “spītīgi negaidot bet sākot atkal iet” tā arī buss var paiet man garām kādas 2-3 reizes un rezultātā es dienas laikā nostaigāju kādus 7-9km vienkārši ceļā mājas-darbs-mājas. Nu lūk, un visu laiku man likās, ka tas taču ir super pietiekams, bet tad palasoties visādus pētījumus/atziņas/atsauksmes inetā sapratu, ka ar kardioslodzi vien tauku masu un svaru nost nedabūšu, tad nu es ar mēģinu sevi dažādos veidos mājās nodarbināt, veikt spēka vingrojumus , trennējot muskuļus.
    a par šito diētu – man tagad trešdien būs apkārt 6 nedēļas. 🙂 jūtos labi, izkatos labi. kā jau iepriekš teicu, uz svariem kāpšu tikai piektdien no rīta. tad zināšu par cik kg vieglāka esmu. bet nu ķermeņa masas izmēri mani pašu iepriecina, jo dažas žaketes, blūzītes un biroja svārki ir noteikti ir par lielu tagad un tos vairs uz darbu nevelku, tāpat ar ikdienas apģērbiem – džemperīši, krekliņi ļoti vaļīgi, par lielu – ar prieku salocīju’un noliku dziļāk skapī. un savukārt šajā weekendā ar lielu prieku uzvilku savus vecos džinsus, kuri iepriekš bija par mazu, un aiztaisot vidukļa pogu, viskautkur pāri karājās ‘krokas”, bet tagad der un izskatās lieliski.
    pēc uzkāpšanas uz savierm padalīšos arī ar skaitliskajiem rezultātiem 🙂

 98. Nolēmu, ka atkal jāierakstās. Nu tātad… Februārī diētu izturēju trīs nedēļas. Tad 2 nedēļas “atpūtos”, atguvu 2 no zaudētajiem 6kg un sāku no jauna. Atkal izturēju 3nedēļas un atbrīvojos vēl no 4kg. Man lieli cipari ripo nost tieši 1.nedēļā, pēc tam stājas. Un trešās nedēļas nobeigumā ir kaut kas, ko nevaru pārvarēt. Tāpēc apbrīnoju Aneti par viņas izturību. 🙂
  Kopējais pavasara zudums man ir 8kg. Pie saviem 177cm esmu 69kg viegla, ļoti labi jūtos un esmu apmierināta. Šāds cipars svaros man nav bijis kopš skolas laikiem, tātad gadus divdesmit 🙂 Esmu pārskatījusi un pārkārtojusi savus ēšanas paradumus, ieviesusi savā ikdienā zaļos kokteiļus… Nedēļas laikā ir izdevies jauniegūto svaru noturēt. Tad nu tā turpināšu un ceru, ka jaunie paradumi ar jau esošo sportu dos vēl -2kg. Bet tas jau tā…. Būtu jauki 🙂

 99. Mēs ar vīrieti arī esam iesaistījušies šajā avantūrā. Diētas otrā diena. Vīrietis turas varonīgi, bet es jau pirmās dienas vakarā iestūķēju mutē šokolādes gabaliņu. Jā, esmu anonīmajos šokoholiķos… 😀
  Viņš saka, ka man nemaz diētu ievērot nevajag, tāpēc ēdu visu pēc šīs diētas plāna, tikai lai solidarizētos ar Viņu + atbrīvotos no uzēstā punča un iegūtu labāku ādas krāsu. Šodien pirmo reizi mūžā nopirku 90% tumšo šokolādi, lai varētu grēkot nedaudz veselīgāk (izlēmu, ka našķošos ar vienu gabaliņu dienā). Liels bija mans pārsteigums, ka šokolāde tiešām ir tik rūgta, kā plānots, un no cerētās baudas ne smakas, bet garastāvoklis uzlabojas, jo es taču ēdu šokolādi…..

  Labāk pastāstiet, kā un kādu sieru ēdāt?
  Vēl jautājums – vai gaļu/vistu iepriekš var iemarinēt citronu/apelsīnu sulā un visos atļautajos garšaugos? Vīrietis uz to skatās skeptiski, saka, ka varbūt tur izjauc ķīmiskās reakcijas uz ko it kā ir balstīta šī diēta….

  Lai nu kā, ziņošu arī turpmāk 😉

 100. Nu tad tā. Atkal manas divas kapeikas par šo visu padarīšanu.

  Neliels iskats statistikā un ciparos:
  – startēju ar 98,5 kg š.g. 13. janvārī;
  – šodienas 7. aprīļa svars 84.2 kg;
  – kopējais svara zudums 14,3 kg un aptuveni 200 EUR*.

  Daži ieteikumi un secinājumi, kas radušies šo 3 mēnešu laikā.

  – Sākums ir grūts. Jo sevisķi pirmās 2 nedēļas, kad diezgan bieži uznāk vēlme “Gribu picus, hesīti un/vai friškas!!!”. Bet tam visam veiksmīgi tiku pāri. Jo ir sevi jāsalauž un jāiemācās ēst savādāk.

  – Lai vieglāk kontrolēt savu svaru, iesaku izmantot kādu no pieejamajām gudrtelefonu aplikācijām. Pats izmantoju Weight Tracker. Sākumā arī izmantoju Libra, bet tad pārgāju tikai uz pirmo aplikāciju.

  – Esmu atsācis ēst faktiski visu, tikai mazākos apmēros. Ja gribas šokolādi, apēdu 2-3 gabaliņus, nevis veselu tāfeli nograužu un pēc tam pīkstu cik viss slikti. Arī esmu apēdis kādu kūkas gabalu vai saldējuma kokteili izdzēris.

  – Ja gribu ceptu gaļu, to cepu uz grila vai cepeškrāsnī. Pannu šajos 3 mēnešos esmu izmantojis kādas 2 reizes, kad apcepu vistas gaļu priekš sautējuma.

  – Vajag ballītei uzkdoas, bet čipsi neder? Droši – burkāni, paprika un gurķi kopā ar mērcīti**.

  – Ja vakarā gribas ēst, bez sirdsapziņas pārmetumiem uzēdu kādu apelsīnu, burkānu vai ābolu.

  – Lai nenāktu svars atpakaļ uzreiz pēc diētas beigām, kā jau te dažiem ir, vajag turpināt ēst sabalanētu (?) uzturu, nevis pārlekt atpakaļ vecajās sliedēs un dabūt dažu nedēļu laikā atpakaļ nomestos kg.

  Pirmās 3 nedēļas iesaku +/- pieturēties pie dotās “olu diētas” ēdienkartes. Pēc tam jau vari pamazām sākt improvizēt ar ēdieniem. Jā, varbūt svars pazudīs lēnāk, bet iespējams tas ir veselīgār organismam.

  * Jāņem vērā, ka zaudējot svaru, samazainās arī pirkstu aprārtmērs un var tik pazaudēti gredzeni, kas no “samērā brīviem” gredzieniem kļūt “ļoti vaļīgi” un dārza darbu laikā kaut kur pazūd.
  ** Krējums, tomātu mērce un grieķu jogurts vai majonēze kopā ar ķiploku un garšvielām. Nē, gatavo mērcīšu pulverus neizmantoju 🙂

  • sveikiņi 🙂 Baigi labās atziņas Tomam! tiešām, un es pēc savas 6 nedēļu diētas un Lieldienu izbrauciena uz LV pilnībā piekrītu – šitais viss ir pamainījis manus ēšanas paradumus.
   1) Es turpinu no rītiem ēst 1 vārītu olu ar snaža galu dižonas sinepes (majonēzes vietā) , svaiga gurķa šķēlītēm , kādu tomātu un 1/2 greipfrūtu. Tas tāds kā instikts jau gandrīz kļuvis 🙂 Un tagad pievienoju arī rupjmaizes šķēli (rupjmaizi ar patiesu prieku atvedu līdzi no LV – jē! un ieliku saldētavā)
   2) ja sagribās našķi un ko šoko līdzīgu – esmu iemācījusi sevi apēst 1-2 gabaliņus un tiešām izbaudīt 😉 + veikalā pērku to šoko, kas ir bez cukura piedevām un vispār mēģinu pirkt pārtiku bez lieka pievienotā cukura/pēc iespējas mazāk cukura
   3) arī kā Toms – cepu gaļu uz grila, kur nevajag ne pilīti eļļas, pie zaļo salātu bļodas gan tagad atkal pievienoju kādu 1/2 ēdk. eļļas – mandeļu eļļas, jo inteā “izstudēju”, ka mandeļu eļļa, tāpat kā mandeļu milti ir salīdzinoši veselīgākais “no visiem ļaunumiem”
   4) par svaru mana atziņa – katram tie cipari ir savi 😉 man svari pēc 6 nedēļu +/- godprātīgas diētas ievērošanas rādīja par 7 kg mazāk 🙂 Un lai arī nesasniedzu savus sākotnēji cerētos 75kg uz zvariem…. man kaut kā vienalga iepriecina tauku samazināšanās kopā pa ķermeni, patīk, ka dēļ sportošanas un diētas ir izdevies samazināt apģērbu par 1 izmēru un arī tas izmēru mazākais apģērbs ir ļoti brīvs 🙂 un priekš, ka ir slaidāks viduklis
   Tas viss Olu diētas process man ir pozitīvi ietekmējis. Zinu, ka varu, ja gribu 🙂 Un , ja pirms pludmales sezonas kādā maijā sagribēsies vēl bišķu notievēt ar prieku metīšos atkal pie diētas.

 101. Man raibi iet šogad ar šo diētu, viņa ir efektīga, bet es noraujos brīvdienās uz visādiem ēdieniem. Es lēnām, bet atgriežos pie viņas.Trešais vai ceturtais piegājiens. Sāku pirms mēneša rezultāts – 4,5 kg stabili nost. Mērķis vēl 5,5 nolauzt. Atsāku ar otro nedēļu atkal olas. Ir labi. Turpinam.

 102. Atsaku sodien so dietu, ir spars, jo koleges pievienojas un tas kurs “ņorausies” ved uz kino, man sadi principi baigi strada, ta ka skatos loti cerigi soreiz man izdosies!!!!! Sakotnejais svars 63.6kg (iepreikseja menesi ar so dietu nometu 67-63.6=3.4kg). tas gan ir jau ”atestais” svars, jo bija 61.4kg. Merkis nomest lidz 57kg.

  • Es norāvos:)sāku ar 73,pa 2 nedēļām līdz 67,bet trešajā aizgāja širmīts,vīramāsa atnesa vafeļtorti:)zināju,ka vajadzēja izmest:)bet nu neko,pèc pārs dienu atpūtas un plus 1kg…sāku visu no jauna:)šodien:)gaidu vakaru:)gribu gaļu:)vismaz vecās bikses jau var aizpogāt,tā ciskām negāja pāri:)mani joprojām mulsina kas ir domats ar vardu tostermaizite:)

   • Man otrās dienas noslēgums, draugi sēž blakus un bauda picu un es ar 100% apziņu spēju pateikt nē, mirkļa iegribas ir pārlieku īsas,ja paskatās uz to ko vēlos pati sasniegt priekš sevis. Laiks paiet, paiet arī diena un iegribas, vnk jāaudzina raksturs, jūts labi un uz svariem kāpšu pēc pirmās nedēļas noslēguma 🙂 Gaidu vēl kādu komentāru, jo visi jau izlasīti 🙂

 103. Sveiki visiem!
  Esmu pirmās nedēļas pusē. Svars krīt labi, izsalkums nav, grekot negrēkiju. Esmu pat pārvarējusi savu nepatiku, pret olām, kuras praktiski uzturā nelietoju, ja neskaita, kūkas utt. 🙂 Pagaidām cenšos līdz pl. 18 jau paēst vakriņas. Vēl eju katru dienu garās pastaigās ap 6km. Pašsajūta lieliska, tagad tik noturēt apgriezienus un visu padarīt līdz galam.

 104. Sveiki visiem!
  Pirmo mēnesi izturēju godam, un pie auguma 173, un starta svara 90kg- mēneša beigās tiku līdz 82-83 kg. Biju cerējusi tikt pie 79kg, bet kā iepriekš rakstīju, tās nolāpītas punča problēmas – darīja savu…. Tagad jau otro nedēļu esmu uz atkārtotā ( 2x 1.nedēļas un 2x 4.nedēļas) varianta. Nu ko -šon ir!!!!!!!!!!!!! 79!!!!!! tātad – līdz 75 kg-nieks vien ir, nu un tur arī ( pa vasaru) 70 kg ir pavisam tuvu!!!!!!!!!!! Nu kaut kā tā, es sevi uzmundrinu, un ir vieglāk.
  Priekš sevis esmu sapratusi to, ka nevar līst uz svariem katru dienu ( es to daru 1x nedēļā) tad IR!!!!! un arī prieks ir lielāks:) Tātad mana bilance- 11kg…..
  p.s esmu iegādājusies lielisku pannu, un olas ne tikai vāru, bet arī bez eļļas piles- cepu omletēs un vēršacīs, vismaz savādāk:)
  lieliski palīdz Tefal tvaika katls, nez kā bez tā mutē dabūtu vārītus dārzeņus:(((((
  Īsumā- mana pieredze…….

 105. 10. diena …… svari rāda -4,3kg diemžēl jāatzīst, ka ir bijuši vairāki grēki, bet maziņi. Bet tie ir bijuši dienas pirmajā pusē. Sportiņš regulārs, noskaņojums lieliska, dietu turpinu. Personīga interese, cik var nomest, ja turpina, no tās vietas, kur paslīd kājiņa 😀

 106. Nejauši uzgāju šo google lapā… un ļoti uzrunāja. Nāk motosezona un netieku vairs biksēs iekšā..vajag ķerties drastiskāk klāt pie režīma un šis mani uzrunāja un uzrunāja daudzie komentāri gadu garumā 🙂
  Atskaite no manis: augums 1,72m un šobrīd svars (no rīta bija 68,6kg) Mērķis ideālā variantā 58. Tātad 10kg jānokausē. Šodien pirmā diena. Tīri ok. Labi,ka ir pavasaris, tad arī gribās kaut ko svaigāku. olas man ļoti tīk un dārzeņi augļi arī, tāpēc domāju būs viss ok 🙂 Galvenais dzelžainā nostāja un atturība pret kārdinājumiem pie mammām un omēm braucot 🙂
  Bet zinu,ka iekšēji griba man ir, jo 2 reizes esmu ieturējusi 2 dažādas diētas ar labiem rezultātiem – kādu laiku pēc bērniņu dzimšanas. (pirmā pēc pirmā bērna, otrā -pēc otrā bērna!) Tā ka ja iekšā i stimuls, tad var.
  Un galu galā, nopirku kleitu, kurā tagad mazliet par šauru. Paredzēta uz vecākā bērna b/d izlaidumu (datums 26.05.) tātad – tieši laiks ievērot šo diētu… Tur pietiktu arī ar -3/4 kg, bet gribu vairāk. ja jau – tad jau 🙂

 107. Šodien otrā diena. Pēc 1.dienas ieraudzīju citu ciparu svaros. Tātad 67,8. Mīnuss 800g. Zināju,ka tā varētu būt, jo pirmā nedēļa noteikti dod lielāku svara kritumu, jo tas tāds normāls šoks organismam,ka pēkšņi neuzņemt tik daudz pārtiku kā iepriekš. Tikai loģiski. Paskatoties visus šovus, kur tā svaru mešana utt.. Zināms,ka cilvēkiem ar lielāku lieko svaru kritums būs lielāks. Kas man uz maniem liekajiem 5-10kg ir 800, citam būs -2/3kg. vienā dienā! Nu man ir āķis lūpā, varonīgi skatos pretī izceptiem fri kartupeļiem, ko vīram ņemt uz darbu līdzi. I negribas. TAS IR LABI! Zinu šo sajūtu un tas vēsta, ka būs baigi labi :)!
  Brokastis manā kontā jau ir. Būs jāaizdodas uz bodi pēc pusdienām un vakariņām. Man protams arī patīk,ka katru dienu kaut kas mainīgs un ka gaidi nākamo dienu. Jo tās diētas,kas balstās uz vienveidīgo pārtiku ir kritiska jau 3.dienā 😀 (esmu ieturējusi sīpolu zupas diētu). 🙂
  Atzīšu,ka paralēli izpildu arī vingrojumus ķermeņa tonizēšanai. Labs ir pēdējais shape žurnāls! Iesaku! 🙂 (2015.gada aprīļa/maija nr.)

  • Sīpolu zupa, bija mana pirmā dieta -tas bija 10 gadus atpakaļ. Tad godam to izturēju un nometu 7kg. Atpakaļ nenāca ne grams 2gadus. Pēc tam jau vielmaiņa sāka slinkot un viss pagriezās uz pretējo pusi.
   Nu tagad cīnos, ar šo dietu. 🙂 Sīpolu zupa gan ir mēģināta vēl pāris reižu, bet vairāk pa 5dienām nespēju izturēt, un kg arī vairs tik raiti nekrīt. Un nu jau to vairs pat ieest nevaru 😀 😀 😀

   • Man tieši tāpat. 1.reizi sīpolu zupa lieliski palīdzēja, izturēju visas diena un nometu 6kg. un pēc tam arī nekas nenāca atpakaļ. Pēc tam ieturēt šo diētu parasti beidzas ar pusi no laika… sapratu,ka man viena efektīva diēta der 1.reizei 🙂 Otra bija ļoti laba vienā Shape žurnālā tieši diēta plakanam vēderam, bet baigi baigi interesanta bija. viss bija tāds daudzveidīgs, interesantas receptes. bet pēc tās izturēšanas nometu arī 6kg bet pēc tās sapratu kuri produkti man šķebina 😀 līdz ar to, tādu diētu otrreiz atkārtot neizdodas. bet reizēm izmantoju dažus principus no tā.
    Šodien man 3.diētas diena. Jūtos fantastiski..vakaros gan mēdz mazliet salt, bet tas sīkums 😀 dzeru daudz zaļās tējas, un izsalkums lieliski remdējas,kad uznāk. šorīt svari parādīja -500g. (67,3kg). tagad kopā nomesti -1,3kg. Jūtos vieglāka, plakanāka, tiešām baigi laba sajūta!
    Atļaušos postot katru dienu..feini,ja kāds vēl piebiedrosies 🙂

 108. Atskaite par iepriekšējām 2 dienām. pirmais rezultāts panākts bij – moča biksēs ielīdu, veiksmīgi uzsākām moto sezonu. turpinu tālāk. vakar – bija tikai 100g. un šodien jau tiku līdz nākamajam mīnus ciparam, respektīvi 66,9 🙂 Patīk :)Turpinu tālāk.. vakar vakarā uznāca vēlme,ka kaut ko gribās vakarā neatļautu..noturējos – pati sev uzgavilēju…. izturēju.
  Jauna nedēļa, spraiga nedēļa, drīz jau sāksies 2.nedēļas režīms. Liekas interesanti 🙂

  • Man rit 12.diena šajā diētā, pašlaik ir -5,4kg, bet nu ieteikums ir katru dienu uz tiem svariem nekāpt un pašam sevi nebakstīt, idejiski gribētos katru nedēļu jaunā posma uzsākšanā izdarīt to vienreiz.
   Kopumā jau viss pārvērties par ierastu procesu, reizēm gan kliboju uz ūdens dzeršanu, bet cenšos piedomāt.Vēl pa vakariem cenšos aiziet paskriet, ātri jau neiet, bet arī garās pastaigas ir laba lieta.
   Ir labi un domāju,ka pēc noslēguma paņemšanu kādas četras dienas brīvas un turpināšu ar otro piegājienu 2x pa 1.nedēļu un 2x pa 4.nedēļu. Jo tieši kad man beidzas šis piegājiens ir krustdēla/draudzenes un mammas svētki, varētu teikt,ka pat ideāli,ka varēs nedaudz atlaist, lai gan,kas zina, varbūt, nemaz neizjutīšu vajadzību 🙂

   Man patīk lasīt komentārus,ļoti palīdz!

 109. Šajās brīvdienās “iebraucu pamatīgās auzās”- ai ai…un kā izskatās arī šodien kājas slīdz kā pīlei uz ledus.
  Un tagad dilemma…rīt turpināt ar 3. nedēļas 1dienu- kā pēc plāna, vai tomēr visu sākt no jauna?!
  😦 bēdīgs iznākums, tāpēc visiem iesaku, nemaz nesāciet knakstīties gar aizliegtiem ēdieniem. Būs grūti tikt atpakaļ režīmā.

 110. Nu ko – nedēļa garām. šodien jau uzsāku 2.nedēļas plānu. Pēc 1.nedēļas -2kg. ir baigi labi. ja pat gribētos,lai kritumi ir lielāki, tad apzinos,ka lēni un stabili kritumi ir paliekoši. joprojām šādā režīmā dzīvot viegli, kāja nav paslīdējusi 🙂
  šodien 66,5kg 🙂

 111. Čau 🙂 Uzgāju šo rakstu un diskusiju. Interesanti. Jāpārbauda uz sevis. Pēc svētku maltītēm cipars ohoho -67 (164 cm) Gribas – 10. Brokastis puncī. Izskatās gana viegli, produkti garšīgi.

 112. Labrīt..šodien otrās nedēļas 6.diena. pa vidu uz svētku rēķinu šo to pagrēkoju, bet ne BAIGI daudz. tā rezultātā viss pieturējās pie viena svara..bet šorīt kritums no pēdējās atskaitīšanās manāms. 66,3kg 🙂

 113. Hello!

  Vēl viens mēnesis ir riņķī kopš pēdējā ieraksta.

  Ļoti nekas nav mainījies. Svars ir aptuveni 82.7 kg, kas ir par 1,5 kg mazāk nekā pirms mēneša. Esmu atsācis ēst faktiski visu – tikai daduz mazākās porcijās un cenšos ēst ari ar prātu, ne tikai ar vēderu 😀

  Karbonāde, kotletes un ceptas siermaizes ir joprojām mana vājībā – bremmzes šeit atlaižas un ēdu. Pašriez vienīgais risinājums ir tāds, lai uz šķīvja ir ierobežots skaits iepriekšminēto ēdienu, nevis pilna bļoda, ko sacep sievasmāte 🙂

 114. Sveiciens otrās dienas vakarā 😉 Pirmā bij viegla, pamanījos ij pasportot. Saprotu, dienu uzsāku pēc svētkiem labi aizpampusj, zināju, ka uz ūdens aiztures rēķina mazāk būs, bet 3 (!!!) kg mani nošokēja. Svari ir labi 😉

  Otrā diena jau bij grūtāka, uz vakarpusi enerģijas pamaz, neliels aizkaitinājums un laba ēstgriba. Veikalā pie domas par sausiņu acis metās rinķī, klasisko sausiņu nemanīju, paņēmu auzu sausmaizītes apaļas. Pēc sastāva tā kā būtisku atšķirību nemanu (?). Tiku mājās, āā, trakums, vienu apaļmaizīti vienkārši noplosīju, steidzīgi lobīju apelsīnu, pusi tik pat fiksi noēdu. Tad jau ātro oh deva lika atslābt, ķēros pie salātiem un olu vārīšanas, to visu lēnām ar baudu un bonusā sablendēju no atļautā zaļo kokteili (tomāts, gurķis, paprika, spināti, dilles, pētersīļi, vārīts ūdens) . Viss, ir labi, dzīvošu 😀

 115. 3.diena. Ir grūti. Nē, izsalkumu nejūtu, bet pašsajūta nekāda, kā slimības sākumā, sportam enerģijas nav un izlaižu. Brokastis patīk. Greifrūtu no rīta gariem zobiem, bet ar apelsīnu ir o.k. Mīnusā 3,2 kg. Šodien domāju, 28 dienas šādi justies negribas, bet varbūt organisms pierod un būs vieglāk.

  • Nu turies.. ja baigi grūti varbūt vēl nav tas klikšķis, man domāts, ka šis process ir jābauda, nevis jāmokās. ja mocīsies, nekas labs nebūs, jo vienā brīdī kad noraujas, tad ir baigi baigi čābīgi…. lai izdodas noturēties. parasti iekš visām diētām 3.diena ir smagākā. 🙂

 116. Man šodien sākas Trešā (tā saucamā grūtākā) nedēļa. Šodien svars – 65,7kg. Tātad pa 2 pilnām nedēļā jau -3,1 kg. Tā stabili. Vispāŗ man patīk. Jūtu drēbēs, vēders plakanāks, viss baigi forši 🙂 Izsalkuma nav, man šis režīms der (šobrīd). Ir tā, ka pāris vakarus grēkoju ar glāzi sarkanvīna, bet esmu franču diētas piekritēja utml.. pats princips – atļauta deva sarkanvīna (sausā, protams) dara labu dietai! Vnk jāzin mērs 🙂
  šodien mega augļu diena 🙂 ir ok 🙂

 117. Turpinu. Izsalkumu diēta aizpilda, bet tā pašsajūta pilnīgi nerullē. Rīt vārītas pupas pusdienās var, būs olbaltumviela +ogļhidrāti, varbūt būs labāk. Kafija garšo drausmīgi. Klikšķis un apņēmība ir. Ar vīru mums dīls. Divas glāzes, man un viņam, tur dienas beigās metam 2 eiro. Ja man izdodas smuka diena, eirīši man, neizdodas viņam. Tērējam mēneša beigās sev nopērkot ko skaistu. Tā teikt papildus motivācijai. Protams, ja vēl ilgi jutīšos slikti, būs jāmet miers, ne rakstura, veselības labad.

 118. Pēc foršās piektās dienas drusciņ plusi. Šodien sestā diena, ir o.k., jūtos beidzot enerģiski. Pusdienās zemenes un straplaikos (pirmoreiz diētas laikā) ļāvos atļautajam gurķim 2 h pēc maltītes.

 119. Man tiešām jāsaka,ka 3.nedēļa ir grūtāka, jo gribās kaut ko citu, kas atļauts citā dienā 🙂 tad nu pa šīm dienām un Māmiņdienai par godu, bija arī kūkas gabaliņš. BET stabili turos vienā svarā, šodien mērķis iekustināt atkal kritumu – tātad neko neatļautu :)!!! un aiziet 🙂

 120. Diena nr. 11. Brīžam sāk nojukt skaits, bet mobilā aplikācija ir lielisks palīgs. Iet tīri o.k.. Šodien un vakar gan izdzēru pa zero kolai. It kā atļauts. Parasti kam tādam ij virsū neskatos. Mīnusā 4,8 kg.

  • Jā, Lote, ja kaut ko pārkāpjam, tad sākam visu atkal no sākuma no pirmās nedēļas. Es starp citu varu padalīties, ka šonedēļ atkal uzsāku šo diētu, bet patiesībā ar ļoti smagu sarunu ar sevi un atklāsmēm, ka nevienai , NAVIENAI DIĒTAI, lai kā arī runātu par “programmēšanām” utt… NEVIENAI DIĒTAI NAV ILGTERMIŅA REZULTĀTA, JA CILVĒKS KOPUMĀ “PĒC TAM NEIEVĒRO VESELĪGAS ĒŠANAS un sava veida DIĒTAS PRINCIPUS.
   nu lūk – es pirms Lieldienām “kampaņveidīgi notievēju”, pēc tam “atslābu” un pa smuko esmu uzēdusi atpakaļ visus jauki nomestos 5-6kg.
   Tagad pati sev pateicu, ka līdz vasarai atkal pasekošu līdzi šīs diētas principiem un tad, kad tikšu uz LV, aiziešu pie dietologa, kopā ar kuru uztaisīšu tādu kā savas ikdienas ēšanas paradumu/pieredzes/kopīgās veselības situācijas analīzi un mēģināšu uztaisīt’savu individuālo ēdienkarti un ēšanas principu “sokasgrāmatu”.
   nava, ai kā nava veselīgi visi šitie kampaņveidīgie diētas pasākumi, kuriem es savas dzīves laikā esmu kampaņveidīgi pievērsusies un tad pametusi….
   un mana atziņa pilnīgi noteikti ir, ka man ir jāmaina domāšana – jo es kustos diezgan daudz – katru dienu noeeju apr 8-10km, ķatru dienu apmēram 30-40 minītes vingroju, ap 3 reizēm nedēļā arī skrienu,,,,,,, bet, ja neievēroju diētu, tad tikpat smuki uzbarojos 😦

 121. Izmantoju mobilo aplikāciju, patīk! Tikai apjautu, ka gandrīz ne to apēdu, kad tu bija teikts, ka jāēd sausage, likās aizdomīgi, ka cīsiņi jāēd. Pārčekoju lapā, yup, sausiņš domāts. Tiem, kas ievēro pirmo reizi, droši vien cīsiņš apēsts jau otrajā dienā. 😀
  Mana pieredze ar šo diētu: ievēroju pagājušogad pirmās divas nedēļas, neēdu pēc sešiem, kad bija iegājies tas, ka vairāk novērtēju, ko ēdu un esmu iemācījusies sevi kontrolēt, pārgāju uz vēl veselīgāku režīmu, iekļaujot arī pilngraudu produktus, riekstus. Sportoju 5x nedēļā – sākumā velo, pēc tam arī skriešana un sāku pašrocīgi apgūt jogu. Kilogramu ziņā nometu no 74 līdz 65 kg, taču, tā kā arī trenējos (pieaug muskuļi, kas ir smagāki par taukiem, taču blīvāki), izskatījās mazāk. Laika ziņā tās bija 5-6 nedēļas. Svars turējās arī, kad karstā vasara un zvilnēšana pludmalē lika aizmirst par sportošanu. Un pieauga, kad darba dēļ sanāca izlaist ēdienreizes un pāriet uz pīrāgiem pusdienās. Tad gan ātri viss atnāca atpakaļ. Bet pirms pīrāgu sezonas pusgadu nostaigāju smuki ar vidusskolas figūru. 🙂 Mācība gūta. 🙂 Šī ir vienīgā diēta, kas man ir approved. Katrs varam aprēķināt, cik varam nomest reāli. Viens kilograms tauciņ ir 7000 kaloriju. Jārada 7000 kaloriju deficīts, lai to nomestu. Pirmie pāris kilogrami ir aknās uzkrātais cukurs, kas sasaistās ar ūdens molekulām  1:4. (nometam cukura rezervi+ūdeni). Tad, piemēram, ja sieviete (es), kas ikdienā uzņem 2200 kaloriju, sāk uzņemt 1200 kalorijas tā vietā (mazāk nav ieteicams), rodas 1000 kaloriju deficīts un arī sporto, manā gadījumā sporta pulkstenis aprēķina līdz pat 1000 kalorijām treniņa laikā (svarīgi ir arī aprēķināt ieteicamo sirds ritmu, jo ir intervāls, kas liek ķermenim dedzināt taukus, taču augstāks par to jau mazāk dedzina taukus un liek pieaugt izturībai, veido muskuļus. Tad 7000:2000=3,5 dienas vajadzīgas viena kg nomešanai, ir divi kilogrami nedēļā. Sarakstīju baigo palagu, cerams, ka kas nodeŗēs. 🙂

 122. Daudzi sāk ar pirmdienu, es sākšu ar sestdienu. Vienreiz izturēju šos diētu 5 dienas, zaudēju svaru no 75 uz 71. Mans klupšanas akmens ir tikai un vienīgi alkohols. 😦 Sāku atkal. Sākuma svars 75kg pie 170cm.

 123. Sveiki! Liels paldies par dieetas aprakstu un app priekš Android telefoniem. Es ar vīru vakardien sākām šo diētu, pagaidām viss ir Okey,bet abi jūtam izsalkumu, it īpaši pēc vakariņām. Esmu priecīga, ka neesmu viena, kurai jāiet cauri striktajai diētai un jāatsakās no saldumiem un alkohola 🙂 Cerams ka izdosies nomest 12kg 👏😁👐😁

 124. 3dienas – 2kg! Svars sākumā 98kg 180cm. Visas trīs dienas trennejos sporta zālē 2h, tikai cardio. Vienīgais ka ir nenormāla bada sajūta 😦 Varbūt šeit ir kāds, kas varētu man ieteikt kaut ko bada noremdinasani?
  P.S. Bada sajūta iestājas jau pēc 5min pēc ēšanas.

  • Liene, es saprotu, ka man šitā a la diēta nav īsti manējā…. tāpēc esmu to savā ziņā “apdeitojusi” 🙂 saglabājot principu pašos pamatos, bet papildinot broksatu olu ar gurķa šēlītēm, vai dažiem mazajiem tomātiņiem 🙂 , lai tas šķīvis ir krāsaināks 🙂 un es nevis “drastiski” sekoju līdzi sarakstam, bet gan pieturos pie principa un to, kas uz šķīvja papildinu ar salātu lapām, gurķi, tomātu un daudz dzeru tēju, šad tad uzgraužu burkānu…. Un tiešām mēģinu apmānīt kuņģi dzerot, dzerot, dzerot gan ūideni, gan tēju un kafiju ( man, paldies dievam negaršo ne tēja, ne kafija ar cukuru, tāpēc dzeru to visu bez sirdsapziņas pārmetumiem) Jap, kā jau rakstīju galvenais mans princips – “nē” cukuram (dažādam, tai skaitā visādiem saldumiem, fruktozes cukurus ļoti, ļoti nedaudz) un “nē” miltu produktiem/ kartupeļiem, un “nē” visādiem sieriem un piena taukiem, jo esmu novērojusi, ka cukuri+milti+siers ir tas, kas man visātrāk uzbaro……
   savādāk es zinu un esmu jau gan es pati pārliecinājusies, gan no kelēģēm, kas paralēli ievēroja šo diētu un tad pēc beigšanas atkal smuki dabūja atpakaļ visus pazaudētos kg…… diēta ir krīzes pasākums – notievēt uz brīdi, lai ielīstu kādā kleitā 🙂 bet tāds ilgtermiņa svara zaudēšanas garants ir tikai un vienīgi ēšanas paradumu kardināla izmainīšana….. tas vismaz man pašai , ir salīdzinoši grūts “gribasspēka pasākums” …. 🙂 bet nu es cenšos 🙂
   gribas vasarā smukāk izskatīties peldkostīmā un nomest tos kg, lai varu turpināt sportot/skriet nenesot līdzi “nevajadzīgus kg”tātad arī nevajadzīgu slodzi sirdij …. 🙂
   citiem varbūt šī diēta tiešām izmaina dzīvi un izdodas nmomest un galvenais arī noturēt visu :)’….. iespējams 🙂 un man prieks par tiem, kam tas sanāk!

 125. Nu, tā – arī es sevi varu saukt par izdzīvojušo.
  Būtībā neplānots pasākums, kura uzsākšanu ietekmēja Toma tvīts par rezultātiem, kā arī daži blakus apstākļi.
  Pēdējais gads bija sanācis tāds slinkāks, lai gan 2014.gadā mazliet pagatavojos un ar ciešamu rezultātu noskrēju pusmaratonu, bet pēc tam kaut kā smagākās aktivitātes izpalika vai bija epizodiskas. Līdz ar to rezultātus nebija ilgi jāgaida – kaut kā drēbes sāka kļūt šaurākas, fiziskā spēka un izturības mazināšanās un šopavasar svari parādīja biedējošos 89,8 kg. Tomēr jau sen bija nolemts skriet kārtējo Rīgas pusmaratonu un par spīti nelāgajam laikam, laicīgi uzsākta arī orientēšanās sezona. Bet tie kilogrami īpaši negribēja mazināties. Tad es izlasīju šo, kā arī dažus ar tēmu saistītos rakstus, cik šis pasākums ir slikts, neveselīgs un vispār fuj. Taču lēmums jau bija pieņemts. Un tā 19.maijā, otrajā dienā pēc pusmaratona pieveikšanas, sāku ievērot režīmu ar 85,5 dzīvsvara kg (dažus kg kaut kur jau biju paspējis pazaudēt).
  Bija jocīgi, dažreiz bija pamatīgs izsalkums un kopumā jāsaka, ka bija arī pāris nenozīmīgas atkāpes, kuru dēļ nebija pamata pārtraukt iesākto. Ķermeņa svars pirmo nedēļu samazinājās, pēc tam gan vairākas reizes bija nedaudz te uz leju, te uz augšu.
  Taču beigās viss ir diezgan normāli un par fināla rezultātu uzskatāmi 77,7 kg.
  Par dažiem tulkojuma feiliem te jau ir rakstījuši, vēl varu papildināt, ka cabbage jau nu noteikti nav nekāds kabacis, bet gan kāposts. Turklāt abu valodu versijās dažas lietas krietni atšķiras, bet tas nu tā.
  Par sajūtām – tā kā sportiskās aktivitātes tiek piekoptas diezgan regulāri un svara zudumam vajadzēja būt plusam (skriešanai pa mežu), tomēr vispārējs vājums brīžiem lika sevi manīt. Līdz ģībonim gan nenonāca, bet brīžiem bija jāskrien kā ar tukšām baterijām. Tas nebija vienmēr, bet periodiski, ik pa laikam. Pašas trakākās laikam bija “tikai augļu”dienas, kad bija jāizvēlas, kurus no augļiem es turpmāk neieredzēšu. Bet arī to izturēju. Būtiskākais ieguvums bez zaudētās riepas, tomēr ir labāka pašsajūta un vērojama fiziskā spēka un izturības atjaunošanās. Un arī, lai paēstu, pietiek ar mazāku porciju. Mērķis gan bija nodzīt līdz 75 kg, taču esmu apmierināts ar sasniegto. Tagad galvenais dikti “neatlaist”.

 126. Mēs ar draugu abi ar uzsākām šo, pirmā nedēļa galā, sildu dārzeņus 😀
  ir – daži kg, esmu to visu sarakstu pārlasījusi pa 10 reizēm, bail, ka kaut ko nesajaucu, par cik bija minēts, ka tas ir ļoti svarīgi pieturēties pie noteiktiem produktiem…

 127. 2. nedēļa ir beigusies, man ir kādi -4;5kg… sākumā bij 65 uz 168, sportojusi neko diži neesmu, ārā ir superkarsti un šinī karstumā nav gaisa tā jau ko elpot…
  Viss ir forši izņemot zivis, nav nekāda patika ēst zivi un tas tuncis man vispār šķebina, domāju, ka to es izlaidīšu!

  attieksme ir mainījusies, domāju, ka to eļļas pudeli, kas tur noputejusi stāv varēšu izliet podā, jo pat ar ūdeni var apcept kraukšķīgu vistiņu un nu gaļa garšo leilsiki bez sāls, ja pieliek visādus garšaugus, ķiplociņš utt :))
  Jāņi aizvadīti godam turoties, darbā bij čupa žāvētas vistiņas, vis smaržoja, bet es turējos! 🙂 ļoti gribu saldējumu , vai kādu šokolādīti, tā man vienmēr deva nedaduz enerģijas…tagad nekā..
  .bet ko es vēl novēroju, pat ja liekas, ka nav daudz jaudas(kas laikam normāli šajā karstumā), es nejūtos tik nogurusi kā pirmstam… Ja pirmstma es pēc 6 gulētām h darbā dienas vidū mocījos ar miega badu tad tagad dienas ir īzī pīzī…šī diēta dara brīnumus ! 🙂

 128. Labvakar!Man ir sākusies ceturtā nedela un man ir dażi konkrēti jautajumi par atseviškām dienam.4.diena tur rakstīts viens no auglu veidiem(āboli u.t..t.),bet nav noteikts daudzums.Viens abols,vai ari var ēst,cik gribi.5.diena ir minēta viena salatgalvina.Tas var būt vesela kapostgalva visas dienas garumā?6.diena ir rugušpiens vai kefīrs.Viena glāze vai piemēram viena litra paka visas dienas garumā.Būtu super,ja man kāds atbildētu lidz ceturdienai -)

 129. esmu diētas trešajā nedēļā.
  jāsaka, ka improvizēju un mazliet pašmaucos , bet tie nav nekādi maķīši vai bulkas un visādi cukuri (tb saldumi). Daudz ēdu dārzeņus-svaigus. Ir kādi mīnus 6kg, protams, ja strikti ievērotu, gan jau būtu mīnus visi 10!
  Lai arī olas man garšo, taču pēc šīs diētas kādu laiku uz tām neskatīšos, jo otrajā nedēļā tās ir jāed diezgan daudz un vienā brī’di man tiešām palika slikti un vairs nevarēju ieēst ( kādā 5ajā dienā no otrās nedēļas olas atmetu).
  Brīžiem gan izsalkums ir liels, tas gan vairāk vērojams vakaros.
  Lai arī ar improvizāciju un kādu jogurta kūkas gabaliņu uz 18.Novembri (tiešām maziņu), bet bikses nost krīt! Un arī apkārtējie ir pamanījuši, ka svars ir mazinājies.

  Turpmāk ceru vairāk pievērsties veselīgākam dzīvesveidam – ajūrvēdai.
  Bet ja šo diētu atkārtošu, tad tiešām strikti.

 130. Sveiki!
  Pagaidām rit 2.diena, tā kā sākuma svars ir 95 un augums ir 170cm, tad prognozēju diez gan lielu svara kritumu ,bet tad jau redzēs kā ies,vēlāk padošu ziņu kā ir veicies vai neveicies. Godīgi jau pirmās dienas laikā jutos badā, jo biju atkal pieradusi ēst diez gan palielas porcijas, tāpēc uzskatu ,ka šī diēta ir labs atsperes punkts, lai pēc tam jau būtu vieglāk ēst mazas porcijas un galvenais veselīgi. Kā jau te citi minēja arī es kā izjūtu baigo izsalkumu padzeros ūdeni un tad pēc paēšanas(pēc 2h) atļaujos nograuzt burkānu vai gurķi.

 131. Sveiki! Esmu diētas 3.nedēļā. Traki nav, jāpiekrīt, ka tas tiešām ir labs starts veselīga uztura uzsākšanai. Lasīju, ka Vigants ieturējis šo diētu diezgan cītīgi un arī pieveicis. Vēlējos uzzināt kāds tad beigu beigās būtu tas rezumējums – ir vērts, nav vērts ieturēt? Kā ar svaru? Kaut kas atnācis atpakaļ vai nē? Protams, atkarīgs no tā, ko ēd pēc diētas.

  • Kg atapaka;l nenāks, ja piedomāsi pie tā, ko ēd un cik daudz.Domāju, ko ēdu, nevis bezjēdzīgi riju kā iepriekš.
   Zaudēju pietiekami, lai dabūtu pirkt jaunas bikses, jo iepriekšējās krita nost vārda vistiešākajā nozīmē. Ir kkādi 2 līdz 3 kg, kas “staigā”.
   Ieturot diētu nesportoju, bet vēlāk gan sāku iet uz zumbu un tagad atsāku skriet.
   Gadās apēst arī pa kādai liekai bulciņai, par ko gan uz sevi ir dusmiņa, ka nespēju atturēties 😀

 132. Sveiki!
  Nolēmu izmēģināt šo diētu! Šodien man ir pirmā diētas diena, no rīt bija 108,8kg. Mans mērķis ir līdz gada beigām dabūt 78kg, kas būtu ļoti pat labi. Ar šo diētu, kas izskatās ļoti sakarīga esmu nolēmis dot pirmo ”grūdienu”· Pēc nedēļas šeit ziņošu par pirmajiem rezultātiem.

 133. Varu tikai pateikt milzīgu paldies diētas autoram, jo ar olu diētas palīdzību nometu 14 kg! No 102 uz 88! Tā kā cenšos vismaz vienreiz nedēļā skriet 5 km, tad liekais svars ļoti traucēja, bet nu ar vieglo svaru varu atkal brīvi skriet, jo arī no rezultāta esmu nometis 2 minūtes. No 28 min. uz 26 min. Trīs nedēļas pēc diētas svars turas 88-90 kg robežās. Ēdu ko kārojas, bet piedomāju par daudzumu un veselīgumu. Nebija viegli izturēt šo diētu, labi ka kritiskajos brīžos vienmēr pa rokai bija ūdens pudele, bet rezultāts ir fantastisks! Paldies vēlreiz!

 134. Sanāca tā, ka nācās tomēr diētas sākšanu atlikt uz 21.aprīli. Tagad ir pagājusi tieši viena nedēļa, un es neko neesmu pārkāpis. Svars ir 104,8 kg – tātad nedēļas laikā zaudēti 4kg! Ziņošu pēc trim nedēļām par sekmēm un rezultātiem!

 135. Sveiki:)Vakar sāku šo diētu ar sākumsvaru 96,1kg.Šorīt jau bija 94kg;)Vakar tik kādas 30min pastaigāju.Nekrāpjos jo gribasspēks ir milzīgs.Papildus dzeru zaļo tēju un neko nesālīju un cukuram kategorisks NĒ!!!Starp citu šī diēta lieliski attīra iekšas un izvada visu nevēlamo.Piebildīšu,ka pirms diētas ēdu pārsvarā gaļas,kartupeļus,makaronus,ļoooti daudz saldumus un pārējo “džankfūdu”.Vakar vakarā gan gulēt ejot pasapņoju par kādu kūkas gabalu,bet es sevi mierinu pārlasot šos komentus un paskatoties trenētu meiteņu bildes.Tas man dod motivāciju.Rīt sākšu arī vingrot.Tad redzēs vai tad arī ies tik ātri kg nost.Šodienas vakariņas bija ļoti sātīgas,ka jūtos itkā būtu izēdusi pusledusskapi 😀

 136. Būtībā tas visd ir pavisam vienkārši izņemot tādus gadijumus tad kad tu dzīvo lielā ģimenē un neesi atbildīgs par pārtikas pirkumiem un pārējie ģimenes locekļi nav gatavi veselīgam uzturam.

 137. Sveiki visiem!
  Šorīt no rīta bija 105.4kg. Nolēmu uzsākt šo diētu. Noteikti, sākot jau ar šodienu papildus iešu 3-4x nedēļā uz trenažieru zāli (tur darbošos pēc tādas vieglas programmas, kas ir domāta svara samazināšanai).
  Katru nedēļu sestdienas rītā šeit ziņošu savus rezultātus!
  Lai mums visiem izdodas!

  • Pie šīs diētas, es gan neieteiktu nevienu no Shaun T treniņu programmām, organisms nesapratīs, viņiem ir arī ēšanas gids, ko var izmantot, bet kopā šos treniņus un šo diētu nevajadzētu, katru atsevišķi gan iesaku.

 138. Nu, tā diētu ievēroju tikai 3 dienas no 7, pārējās dienas norāvos no ķēdes. Tāpēc svars mazāks tikai par 1.5kg. Tas neskaitās un nekas nav. Tagad braucu uz laukiem, tur uzsākt/atsākt diētu ir praktiski neiespējami. Man nav tāds gribasspēks kā Vigantam. Diētu tāpēc atsākšu pirmdien, 14.novembrī. Par pirmajiem rezultātiem ziņošu 21.novembrī.

 139. Laikam te visi izmiruši:) pēc 2 gadu pārtaukuma un 3-šā bērna piedzimšanas atsākšu no rītdienas šo diētu….:)…svars šodien 72 kg…pirms pèdējās grūtniecības ap 65…,mērķis gan būtu savi 60 kg ….būtu dikti feinu,ja kāds piebiedrotos,kopā tomēr motivācija cita:)

  • Nav, nav pazuduši. 🙂 Kā veicas ar plāna ievērošanu?
   Es vakar sāku, sākuma svars – 70.8 kg. Šodien jau 69.7 (tā pirmā diena vienmēr iespaidīga :D).

   Šī diētai nebūs pirmā reize, un priecājos, ka beidzot ir atrasts kaut kas, ar ko tiešām var tikt galā ar tiem liekajiem kg, kas citādi galīgi nav kustināmi. Ja no 85 līdz 72 “nobraucu” saviem spēkiem, tad tie atlikušie 10 jau labu laiku krita uz nerva un likās, ka cīņa diezgan bezcerīga. Pirmajā reizē paliku par 6 kg vieglāka (no 72), otrajā – tiku līdz 63.7, kas likās tikpat kā dream come true. Bet tad laicīgi nesavācos, un attapos, ka atkal tikts pāri 70.

   Ar garumu 1.65 ideālā gadījumā gribētos tikt līdz kādiem 58, bet mērķēju uz 60-62. Tas varētu būt svars, kurā jūtos labi, un ko ir reāli noturēt (ja laicīgi paseko saviem ieradumiem, protams…).

   Zinu, ka šoreiz būs pārtraukums (un ja tā godīgi, tad droši vien pat divi), bet plānoju atgriezties pie šī režīma uzreiz pēc šādas pauzes, nevis atmest visam ar roku un gremdēt bēdas bulciņās.

   Turamies! 🙂

 140. Haudī hou!
  Apsveicu Vigantu ar panākumiem. Malacis. Es arī vairākas reizes mēģināju šo diētu, bet man tā diemžēl neko nedeva. Kas der vienam cilvēkam, neder citam. Šī diēta ir afigenno kruta, bet es nevarēju izturēt un beigās svars tikai auga klāt. Pie tam šeit nav noteiktas devas – nevar saprast cik īsti var rīt. Š.g. maijā man jau bija krietni pāri 120 kg. Riktīgi pāri. Kapzets. Tad es atcerējos par tādu variantu kā jūras produkti + dārzeņi un augļi. Izsalkumu nejutu nevienu brīdi. Bija viegli. Tā arī ir: iesaku pamēģināt. Tātad: katrā ēdienreizē 150g garneles, viens persiks (var arī divus) un viens tomāts. Var aizstāt ar analogiem produktiem. Garneles var aizstāt ar 100 g laša fileju. Klāt iesaku ēst 2 līdz 3 rīsu galetes. Bet ar to ir par maz. Nepieciešamas fiziskās aktivitātes. Pie tam pamatīgas. Sākumā braucu ar divriteni. Bet tas tomēr īsti nešancē. Pēc kāda laika var braukt kaut vai 100 – 120 km dienā un svars diemžēl nemainās. Vajag iet uz trenažieru zāli. Divreiz dienā – no rīta un vakarā. Ja nav spēka divreiz dienā iet, tad sākumā derēs arī vienreiz dienā. Hanteles un štangas, kamēr zaudē svaru, neiesaku daudz izmantot. To pēc tam, kad svars būs normāls. Labāk, lai zaudētu svaru ir šancēt ar savu ķermeni: pievilkties, piepumpēties uz līdztekām, tāpat piepumpēties, taisīt vēdera presi, muguras presi, sānu presi (jā, es zinu, ka sānu prese neskaitās veselīgi, bet vajag taisīt), utt. Es saprotu, ka īsti veči neizmanto trenažierus, bet kamēr zaudē svaru iesaku noteikti atkāpties no šī principa. Tātad noteikti papildus tam – 20 minūtes skriešanas trenažieris un 20 minūtes slēpošanas trenažieris. Airēšanas un pa kāpnēm kāpšanas trenažierus sākumā neiesaku izmantot. Var palikt slikti ar sirdi. Ja sākumā dēl svara nevar paskriet (es nevarēju), tad vajag ātri iet un uzlikt to kāpšanu kalnā. Skriet var vēlāk.
  Tagad – 3 mēnešus vēlāk man ir 50kg mazāk. Nesūdzos. Es gan ar to nelepojos, jo nevajadzēja ielaist – bija visu laiku jātur svars normas robežās. Pēc visiem mērogiem man tagad ir normāls svars, bet es gribu vēl 10kg zaudēt (lai arī ir normas robežās, bet ar rezervi).
  Es patiešām neko nereklamēju un nepārdodu. Varbūt kādam palīdzēs mana pieredze. Ja kādam ir interese, tad varat rakstīt man: roberts.smitins@yahoo.com, jo man kaut kā šī lapa neveras labi vaļā. Baigi bremzē.
  Mēģināšu kaut ko ieteikt. Kaut gan neko paši jaunu nevarēšu pateikt, kā to ko šeit uzrakstīju. Es nesaku, ka jums veči, palīdzēs mana pieredze, bet iesaku pamēģināt.
  Lai visiem izdodas!

 141. Neliels papildinājums. Es neapgalvoju, ka mans variants ir labāks par Viganta diētu. Itin nemaz. Vienam džekam der Viganta diēta, citam varbūt piemērotāks ir mans piegājiens. Iesaku izmēģināt abus! Kādam citam vecim, iespējams, ka vajag kaut kādu citu svara zaudēšanas plānu. Tas ir atkarīgs no cilvēka. Kā uz ko reaģē.
  P.S. Neiesaku tās diētas, kur nedrīkst lietot ūdeni. Tās ir pilnīgas muļķības + ļoti neveselīgi. Ūdeni vajag daudz dzert. Starp citu, var arī vīnu, bet nu saprātīgos daudzumos un ne pirms treniņa. Iesaku daudz dzert kafiju, klāt pielejot 0,5 procentīgo pienu!
  Nu, tad veiksmi!

 142. Sveicināti!
  Vai te vēl kāds ir? 🙂

  Kampaņviedīgi laiku pa laikam esmu ievērojusi šo diētu – bet teikšu kā ir, nekad neesmu izturējusi visas 28 dienas.
  Lai arī esmu agrāk ievērojusi ~2 nedēļas, vienmēr rezultāti bijuši ļoti labi.

  Pēc apmēram 2 gadu pārtraukuma, esmu nolēmusi uzsākt šo diētu.

  Šodien rit 2.diena.
  Sākuma svars 96.1 kg
  Svars šodien 93.4 kg (jā, jūs nepārkatījāties – 2.7 kg 😀 😀 !!)
  Mērķa svars 72 kg.

  Vai kāds aī ievēro šo diētu? Vai man būs kāds domu – atbalsta biedrs/biedrene? 🙂

 143. Ar jaunu apņemšanos atsāku..šodien pirmā diena, pagāšreiz izturēju 2 ned un minuss 10 kg..,bet tas bija apmēram pirms 2 gadi..:) un atpakaļ neatnāca nekas!! Tagad pēc 3 grutniecibas atkal 71..mērķis ideālā gadījumā 60..aiziet..

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.