(Ne)darīšana. Turpinājums.

Pasaule mums dāvā tik daudz iespēju. Apburti no neskaitāmiem piedāvājumiem iesaistīties, palīdzēt, vienoties kopīgā darbā mēs sākam pazaudēt sevi. To, kas mums pašiem ir svarīgs un interesants. Šodien es nolēmu mainīt vēl šo to un “izdzēst” no savu projektu saraksta dažas idejas un iestrādes.

piezimes.lv pārvērtības

Viena no tām –  šī bloga vizuālā izskata būtiska vienkāršošana. Ja iegriezies šeit ne pirmo reizi, tad noteikti jau pamanīji, ka viss ir daudz vienkāršāk. Daži, ar īpašu vizuālo gaumi apveltītie, varbūt grozīs savus degunus un rauks pieres. Bet tā nu tam šobrīd būs būt – vēlos lai viss ir nedaudz vienkāršāk. No satura viedokļa plānoju turpināt publicēt informāciju par personīgo svarīgām lietām, kā, piemēram, grāmatas.

vigants.lv dzēsts

Nolēmu, ka man nav nepieciešama atsevišķa lapa kā profesionālais profils. Šo lomu lieliski pilda LinkedIn profils, kur katrs gribētājs var uzzināt par manu darbošanos profesionālā jomā. Tur bija maz apmeklētāju un arī pašam nebija tik liela motivācija papildināt, kā savulaik, veidojot lapu, biju domājis. Līdz ar to vigants.lv lapa ir dzēsta no šodienas. Kopā ar vigants.lv tika dzēsti vēl arī 3 domēna vārdi, kuri bija reģistrēti, bet netika izmantoti. Šobrīd palikuši 3 aktīvi – šis blogs, http://parbaudeslaiks.lv/ un domeins vienam no projektiem, kas ieraudzīs savu dienas gaismu augustā…. cerams. 🙂

Studijas doktorantūrā – Nē

Jūnijā finišēja manas maģistra studijas. Diploms ir plauktā un domāju, ka tur tas arī paliks atlikušo dzīvi blakus bakalaura diplomam, kas tā arī dienas gaismu nav redzējis kopš ielikšanas vākos. Pēdējo mēnesi es ļoti nopietni apsvēru turpināt studijas doktorantūrā. Taču pēc nopietnām pārrunām, nedaudz procesa papētīšanas un atsauksmju ievākšanas, sapratu, ka tas man nav nepieciešams. Neplānoju pievērsties zinātnei un Dr. vārda priekšā vizītkartē īsti neko nemainīs.

Es vēlējos pētīt padziļināti spēļošanas pielietošanu biznesa vidē. Sapratu, ka akadēmiska pieeja tomēr nedos man vēlamo rezultātu – izdotu grāmatu. Es vēlos kādu dienu izdot grāmatu ar konkrētiem spēļošanas modeļiem, ko ikviens vadītājs var paņemt un ieviest pie sevis uzņēmumā. Tam studijas doktorantūrā nav nepieciešamas, bet gan tikai laiks un kāds, kurš palīdzēs apkopot jau esošās metodes un modeļus. Šobrīd ir jau vairāk par 10 pašu izveidotiem un Scoro notestētiem, strādājošie vadības modeļiem ar spēļošanas elementiem.

Tādas izmaiņas un lēmumi vienam vakaram. Vēl nākamnedēļ priekšā neliels audits profesionālajā jomā – tur arī noteikti būs lietas, no kurām vajadzēs distancēties, atteikties vai vienkārši neiesaistīties.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.